Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Komentarz Kwiatkowskiego po I połowie stronniczy na korzyść Liverpoolu. Sytuacje stykowe ocenia od razu na korzyść The Reds, a czasami gdy sędzia zdecyduje inaczej to się dziwi. Do tego nie czuje gry, była pewna kontrowersja co do karnego dla Barcy a on nawet tego nie zauważył. Milner widać celowo zderzył się z Messim przy lini bocznej, a Kwiatkowski uważa, że to czysty przypadek. :D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2019 o 22:10, fan tv napisał:

Komentarz Kwiatkowskiego po I połowie stronniczy na korzyść Liverpoolu. Sytuacje stykowe ocenia od razu na korzyść The Reds, a czasami gdy sędzia zdecyduje inaczej to się dziwi. Do tego nie czuje gry, była pewna kontrowersja co do karnego dla Barcy a on nawet tego nie zauważył. Milner widać celowo zderzył się z Messim przy lini bocznej, a Kwiatkowski uważa, że to czysty przypadek. :D

No cóż, według mnie komentarz Kwiatkowskiego sprzyjał bardziej Barcelonie. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Youtuberzy, format o książkach, potencjalni nowi eksperci piłkarscy, boks, MMA , F1 , Dariusz Szpakowski jedynie do 2020 r. ? O tym wszystkim w obszernym wywiadzie dla WP Marek Szkolnikowski

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/wideo/35565/sektor-gosci-108-marek-szkolnikowski-w-tvp-sport-chcemy-pokazac-widzom-wszystko-?src01=6a4c8&src02=facebook_sportowefakty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Jutro ruszają MŚ elity w hokeju na lodzie. TVP Sport pokaże na żywo z imprezy rozgrywanej w dniach 10 Maja-26 Maja jedynie 13 spotkań na żywo. Wśród nich zabraknie meczów 1/4 , które zostaną pokazane w retransmisji jedynie następnego dnia o 6.00 , meczu półfinałowego czy meczu o trzecie miejsce. Dla mnie to ewidentna kpina z kibiców. Analizując ramówkę widzę,że istnieje możliwość pokazania znacznie większej ilości spotkań . Nie będę już mówił o drugim kanale, który wg. Szkolnikowskiego jest całkowicie zbędny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien być jakiś przepis, albo powiedzmy pokazujecie 24 mecze live w telewizji, albo nie dostajecie praw, bo to co odwala TVP to jest jakiś żart, nie pierwszy raz zresztą. Spoglądam na program - walka bokserska Rodriguez vs. Inoue w przyszłym tygodniu w ramach turnieju WBSS pójdzie tylko jako premiera, bo nie da się tego pogodzić z hokejem, a takich sytuacji będzie więcej. Informacje, że ME U-21 ma pokazywać TVP przyjąłem bez entuzjazmu, bo znwou będą jakieś okrojone transmisje. Przykładowy Polsat pokazałby wszystkie mecze, ze studiem przy meczach Polaków. Oby jak najmniej dobrego sportu w TVP. 

Edytowane przez Lanser123
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłoby dodać jak w wielu platformach świata poprzez czerwony przycisk na pilocie dodać równoległą transmisje.Nadal zacofanie przeszkadza w wykorzystaniu wielu praw jakie nabyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lanser123 napisał:

Powinien być jakiś przepis, albo powiedzmy pokazujecie 24 mecze live w telewizji, albo nie dostajecie praw, bo to co odwala TVP to jest jakiś żart, nie pierwszy raz zresztą. Spoglądam na program - walka bokserska Rodriguez vs. Inoue w przyszłym tygodniu w ramach turnieju WBSS pójdzie tylko jako premiera, bo nie da się tego pogodzić z hokejem, a takich sytuacji będzie więcej. Informacje, że ME U-21 ma pokazywać TVP przyjąłem bez entuzjazmu, bo znwou będą jakieś okrojone transmisje. Przykładowy Polsat pokazałby wszystkie mecze, ze studiem przy meczach Polaków. Oby jak najmniej dobrego sportu w TVP. 

Akurat MŚ do Lat 20 będą obszernie pokazywane. Spotkania , które nie będą pokazane na żywo będą retransmitowane. Mecze są rozgrywane równolegle , więc jak ma się jeden kanał sportowy to nie da się obu pokazać . Jednakże jak ktoś ma TV z internetem to może wejść na stronę sport.tvp.pl i odpalić transmisję wydarzenia, które nie zmieściło się w ramówce kanału telewizyjnego. Wiadomo,że jak ma się kilka kanałów sportowych to więcej można pokazać.  Do TVP można mieć żal gdy zamiast jakieś transmisji pokazuje powtórki,a tak też się zdarza, choć powiem,że coraz rzadziej. TVP np. mógłby pokazywać tylko hokej,ale już by nie mógł pokazywać turniejów WTA w tenisie  czy innych transmisji. Stara się to jakoś pogodzić i efekt jest taki,że każdy jest niezadowolony. Najlepszy byłby drugi kanał,ale wtedy też byłyby pretensje,że nie każdy go ma. Tak jak mówię - internet to jakieś rozwiązanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LM pokazują dużo lepiej niż Polsat- przynajmniej nie ma gotowania na ekranie i przynudzających "ekspertów". Czasem nawet mecze Legii oglądam w TVP, a nie w Canal+, szczególnie jak komentują Laskowski i Podoliński. Oczywiście ideałem byłby drugi kanał albo w końcu porządne wykorzystywanie TVP HD, którego potencjał jest marnowany w sposób niezrozumiały.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Lanser123 napisał:

Lepiej pokazać 2 rzeczy porządnie niż 5 byle jak. Niestety w TVP rzadko kiedy coś jest pokazywane porządnie. 

Wiesz TVP stawia na różnorodność , a też dysponuje wynikami oglądalności od Nielsena i pewnie stawia na dyscypliny , które mają lepsze raitingi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wszystko oglądam już tylko przez internet. Kanały sportowe na ipli (te które są tam dostępne) plus pakiet filmowy tam mam. TVP Sport przez playera na stronie internetowej no i oczywiście Netflix i HBO GO.

Także jeśli coś jest transmitowane tylko na stronie sport.tvp.pl to dla mnie bez różnicy. Odpalam przeglądarkę w tv i oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa o Ipli-właśnie skończył mi się 14 dniowy okres próbny na pakiet Eleven Sports i w trakcie odpiąłem kartę z powodu buforowania i wywalania transmisji co jakiś czas. Na TVP Sport na stronie i w aplikacji nie mogę złego słowa powiedzieć bo zawsze było ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Arkon napisał:

Ja pisałem o kanałach PSP na Ipli. Na niektórych meczach były problemy z jakością i wielu forumowiczów na to zwracało uwagę. TVP Sport w necie nie oglądałem.

To zależy. Z Polsatami Sport w ipli w aplikacji na tv LG nie mam żadnego problemu. Czasem buforowanie pojawiało się przy meczach Bayernu albo Realu na Polsat Sport Premium, które musiałem oglądać poprzez laptopa podłączonego pod tv bo na tv LG tych kanałów w aplikacji Ipli nie ma. Ale poza tym też bez problemu. Czyli widocznie jak nie grają Polacy w danej drużynie albo nie gra Real czy Barca gdzie gimbusy oglądają to jest OK nawet przez przeglądarkę :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...