Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje chociażby mnie, więc przedstawiłeś już swój stosunek do mojej osoby. Jestem dla Ciebie nikim. Zostawiam to dla twojego sumienia. Może to twój ogólny stosunek do niepełnosprawnych? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, do Ciebie to chyba żadne rzeczowe argumenty nie docierają bo zaraz grasz na litość. A co do mojego stosunku do niepełnosprawnych to napiszę tak, pomagałem organizować Akademię Amp Futbolu więc chyba jest to jasne kto ma z tym problem. 

 

Sport niepełnosprawnych jako transmisje nikogo nie interesuje i to jest fakt, czysty fakt, magazyny, jakieś relacje tak ale transmisje na żywo nie. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej postawie wyciągnąłeś taki wniosek. Mnie interesują, więc kogoś interesują, widzisz twoja teza ,że nikogo została obalona. Jakoś na świecie interesują, dlaczego Polska miałaby się różnić od reszty  świata? Żadnych rzeczowych argumentów nie przedstawiłeś tylko powiedziałeś,że nikogo nie interesują, więc przepraszam nie może do mnie dotrzeć coś czego w twojej wypowiedzi nie było. Nikogo to nikogo, jak interesuje mnie to już niestety nie nikogo. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kunkore pismo od TVP w ogóle takiego powodu braku transmisji nie podaje, więc nie wiem skąd wyciągnąłeś taki wniosek? Sposób realizacji tych ochłapów był żenujący, trudno nazwać to transmisjami, były to głównie gadające głowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie tworzy sobie tych wykresów , tylko dostaje je od Netii. To nie są twierdzenia Kurskiego,a dane, które otrzymuje od zewnętrznej, prywatnej firmy. 

 

Tymczasem aby nie być gołosłownym wrzucam ponownie pismo Prezesa TVP Jacka Kurskiego do przewodniczącego RMN Krzysztofa Czabańskiego , które było wynikiem moich pisma do RMN. Zresztą pisałem także do KRRIT, TVP, a także innych mediów w sprawie tej imprezy. Dużym wysiłkiem było dla mnie śledzenie tej imprezy, dlatego nie będę sobie pozwalał na twierdzenie,że nikogo rywalizacja sportowców niepełnosprawnych nie interesuje. Ponadto co może potwierdzić @Kirk ze swej strony relacjonowałem w formie podcastu rywalizację sportowców w codziennej kronice. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, wislok napisał:

Mogli pokazać chociażby spotkanie Igi  Świątek z Kristiną Pliskovą. bo nnestety powtórki nie mogłem uświadczyć. Dlaczego w TVP Sport jest miejsce na transmisje e-sportu,a nie ma na sport osób niepełnosprawnych.  Chyba,że to nie jest sport? 

Aha czyli powtórki lepsze niż coś live:crazy: to ja się nie dziwię,że ciągle mamy gnioty typu paradokument w tv zamiast czegoś nowszego lub ciekawszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za hit w tej kolejce zapowiadało się, że będzie MU-Barcelona. Tego, że ostatecznie City okazał się hitem nikt nie mógł przewidzieć. W angielskiej City wygrywa z nimi i ja też myślałem, że City już 1 mecz wygra.

Ja zawsze mecze które chce obejrzeć to mają rewanż we wtorek.

I mecze są zawsze w ten dzień który typuję po ogłoszeniu terminarza i się nie mylę.

Może się okazać, że Barcelona już w  1 meczu z Liverpoolem zapewni sobie awans a Ajax-Tottenham w pierwszym meczu będzie 0:0 co nie znaczy, że to ciekawsze bo na dzień dzisiejszy Barcelona - Liverpool zapowiada się ciekawiej.

Edytowane przez Taberski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikuje boisko ale te które przed meczem zapowiadają się ciekawiej są wybierane do wtorkowej daty. Oczywiście często okazuje się, że ten hitowy już rozstrzygnął się w pierwszym meczu a ten teoretycznie mniej ciekawy okazuje się hitem.

Przejrzyj sobie drabinki pucharowe z ostatnich dat i zastanów się jakie mecze byś wybrał jako ciekawsze ale przed meczem a nie po fakcie.

 

Może użyłem złego słowa. Nie ciekawsze mecze tylko te teoretycznie hity w w większości przypadków mają rewanż we wtorek.

 

Ja pisze ze swojego pkt widzenia. Te na które ja się nastawiam mają zawsze rewanż we wtorek a UEFA nie siedzi w mojej głowie i nie robi mi na złość.

Edytowane przez Taberski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...