Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Ja nie ogladam zarowno TVN jak i TVP.

Trafiony i zatopiony od własnej kuli. 

Jedno jest pewne,  jaki kanał takie Premium.  

Mamy To! ;)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NHL, WTA, MŚ elity w hokeju na lodzie, wiele bardzo dobrych gal bokserskich, LM , Igrzyska Olimpijskie . MŚ i ME w piłce nożnej - faktycznie nie ma tam nic wartego uwagi.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego bicia piany. Nie interesuje mnie to nie oglądam. Tylko takie prawa mogli nabyć i takie nabyli. Jak by nie patrzeć ktoś kto nie ma dostępu do Eleven a będzie miał ochotę ma możliwość odbioru. Pewnie, że ideałem byłyby mieć cały wyścig ale o tym już wcześniej pisano, że taka opcja jest niemożliwa.

Co do samego wyścigu to nie jest prawdą, że od 45 minuty nic się nie dzieje. W każdej chwili może wyjechać SC na neutralizację i wyścig zaczyna się niemal od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, lukas_k napisał:

Dla mnie decyzja niezrozumiała i dziwna. Dla kogo to? Lepiej już było kupić prawa do retransmisji i dogadać się, że np. godzinę po zakończeniu mogą już puścić wyścig. 

Dokładnie! Lepsza jest retransmisja 100% wyścigu, niż live z 50%. :)

Edytowane przez SatExpert
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2019 o 12:48, ARTIPAPK napisał:

A może TVP Sport zakupi prawa do Premier League i niech pokazuje mecze od 45 minuty? Dla poprawki od 46 minuty. Oglądalność by się zwiększyła.

Lepsze byłyby materiały z szatni i korytarzy stadionów. Tylko na tyle i tak byłoby ich stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"[...] Dlaczego od 45. minuty? Tylko na takich warunkach TVP mogło nabyć prawa do pokazywania wyścigów Formuły 1. [...]"

 

Źródło cytatu: https://sport.tvp.pl/41761883/formula-1-telewizja-polska-pokaze-wyjatkowy-sezon-roberta-kubicy

 

Oraz:

- https://twitter.com/mszkolnikowski/status/1106925844440760323

- https://twitter.com/mszkolnikowski/status/1107573189381636096

 

"[...] Najtrudniejsze dotychczas negocjacje zakończone sukcesem! - dodał Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport. [...]"

Źródło cytatu: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/formula-1-transmisje-w-tvp-sport-dzieki-sublicencje-od-eleven-sports

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"[...] Koszty działalności programów wyspecjalizowanych TVP Sport, TVP HD, TVP Seriale, TVP Rozrywka zostały w 100% sfinansowane ze środków komercyjnych Spółki. [...]" 

 

Źródło cytatu: https://s.tvp.pl/repository/attachment/b/e/d/bed84bd0d102de3fc44c3671bd4b2fac1552665850656.pdf (SPRAWOZDANIE ZARZĄDU Z WYKORZYSTANIA PRZEZ TELEWIZJĘ POLSKĄ S.A. WPŁYWÓW Z OPŁAT ABONAMENTOWYCH NA REALIZACJĘ MISJI PUBLICZNEJ W 2018 ROKU).

 

Z tego co wiem, to teoretycznie to nic nowego, ale np. forma dostępności(wejście do NTC) kanału TVP Sport jednak się zmieniła w porównaniu z poprzednimi latami i jednak chyba koszty działalności takiego rodzaju kanału są wyższe od chociażby kanału TVP Rozrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pan Włodzimierz cierpi na chorobę neurologiczną, przez co zmuszony jest zakończyć karierę komentatorską... :(

https://sportowefakty.wp.pl/inne/811649/wlodzimierz-szaranowicz-walczy-z-choroba-zakonczyl-dziennikarska-kariere?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=rss/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy TVP nie ma już innych ekspertów piłkarskich niż emeryt Sebastian Mila? Co nie włączę TVP to w studiu siedzi Mila. Zaraz z lodówki mi wyskoczy Mila. Chyba jest na takim samym etacie co Dziekanowski w Polsacie.

Marny piłkarz, który przebimbał za grubą kasę ostatnie lata w Lechii nie dodając żadnej wartości dodanej do wyników Lechii.

Nie lubimy go w Gdańsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, SatExpert napisał:

Niestety pan Włodzimierz cierpi na chorobę neurologiczną, przez co zmuszony jest zakończyć karierę komentatorską

 

Niestety jak komentował drugą serię na Zakopanego widać było po głosie że to nie ten "Szaranowicz".Ciekawie jaki jego komentarz internauci uznają  za najlepszy ja myślę że ten z MŚ w Predazzo w 2003  "po złoto po medal...",choć że skoków i LA to byłoby z czego wybierać.

Edytowane przez TELEWIDZ123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że nie powinno dziwić, gdyby prezesem TVP został kto inny niż Jacek Kurski(co raczej kiedyś na pewno nastąpi) czy gdyby działy się tego typu sytuacje(nie wiem na ile prawdziwe są to informacje): "[...] „Do Rzeczy” i „Super Express” w swoich serwisach internetowych podały, że we wtorek na posiedzeniu zarządu Paczuska i Pałka nie zaakceptowali podpisania przez TVP kilku ważnych umów sponsorskich dotyczących transmisji sportowych. To miał być jeden z powodów zawieszenia Pałki. [...]" czy gdyby dyrektorem kanału TVP Sport został kto inny niż Marek Szkolnikowski(choć chyba to ma mniejsze znaczenie), że sport od(w wydaniu) TVP może wyglądać inaczej niż jest to obecnie(i jak to trwa już bynajmniej od początku roku 2016). Myślę, że obecni jak do tej pory(do odwołania Pana Staneckiego) ludzie na stanowiskach kierowniczych w TVP - "nadawali na tych samych falach", jeżeli chodzi o to jak ma wyglądać sport w TVP, a bynajmniej się temu nie sprzeciwiali(działaniom na linii P. Kurski - P. Szkolnikowski czy też jeszcze jakimś bocznym do nich). Główne znaczenie ma tu chyba to kto jest w Zarządzie TVP. Sądzę, że nawet przy roszadach w TVP na stanowiskach "decyzyjnych", raczej byt kanału TVP Sport(czy to w wersji SD czy HD) w NTC, nie powinien być zagrożony... choć kto wie...


Źródło cytatu: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/piotr-palka-zawieszony-w-zarzadzie-telewizji-polskiej 

Edytowane przez DVB-T(2) INQUIRING
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, gregor111 napisał:

Same mecze Legii będą pokazywać? Żenada.

A gdzie spotkanie pierwszej i trzeciej drużyny ekstraklasy: Lechia z Piastem w przyszłej kolejce?

Na szczęście mam C+.

Polaczkowatość +10. Można obejrzeć mecz za darmo, ale i tak źle, bo nie taki jaki sobie wymyśliłem. Brawo.

  • Popieram 6
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...