Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, wislok napisał:

Kogo mógł zabrać skoro https://www.flashscore.pl/mecz/lt9RyhG0/#szczegoly-meczu

Ciekaw jestem czy TVP musiała podjąć decyzję wcześniej czy mogła to zrobić po pierwszych meczach? Możliwe też,że uznali ,że spotkanie Manchesteru United i PSG da TVP wyższą oglądalność niż spotkanie Porto- Roma, choć ja bym wybrał to drugie spotkanie.

Nadal tak uważasz? Znakomity i jedyny możliwy wybór TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem kibicem United więc mnie ten wybór nie bolał, choć jak wielu  fanów United nie dawałem United szans na awans biorąc pod uwagę pierwszy mecz i skalę osłabień więc uważałem,że jeśli chodzi o kwestię awansu to ciekawiej będzie w Porto. Staram się być uczciwy, obiektywny ,w swoich osądach  bo jakby chodziło o moje sympatie to każdy mecz United rozgrywany w środę powinien być w TVP.  Po fakcie łatwo pisać, być mądrym  ,że wybór był znakomity, mogło być inaczej i pojawiło by się wiele głosów ,że należało przecież pokazywać ten drugi mecz.

Za tydzień Bayern- Liverpool w TVP SPORT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane Nielsena nie spełniają żadnych  standardów logiki,że jednego dnia serwis regionalny ogląda 22 tysiące,a drugiego już nikt. Nie wierzę w to,że mecz PSG oglądało w sumie tylko 1,5 mln osób. Tutaj Stars >TV nie ma żadnego wytłumaczenia i unika tego wątku jak ognia :) 

Ciekawe kto skomentuje skoki w weekend? 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja potrafię sobie wyobrazić słabą frekwencję meczu PSG - MU i jakoś bardziej ufam Nielsenowi niż politykom (Kurski) i mało znanym agendom badającym oglądalność (MOR). Rewanż wydawał się być formalnością. Myślę, że większość osób odpuściło sobie wieczór z LM lub postawiło na streamy. Wynik pierwszego meczu, bukmacherzy, historia, statystyka, prognozy, składy przedmeczowe, dziennikarze w studiu TVP (oglądałem początek w TVP Sport zasuwając na rowerku stacjonarnym)... wszystko przemawiało przeciwko Manchesterowi. Sam dowiedziałem się o wyniku dopiero z radia biorąc długą kąpiel, bo na drugi dzień miałem coś pilniejszego.

 

Ja rozumiem, że teraz wszyscy mądrzy po fakcie, bo "ja wiedziałem", bo "to są wielkie firmy", bo "ja to jestem ekspert co się zowie". 

 

Cóż pewnego razu pewien australijski farmer jak co roku po żniwach przechadzał się po swoim gigantycznym polu. Miało kilkaset hektarów, a dookoła nie było nic poza jego ojcowizną. Ani żywej duszy. Po wielogodzinnej przechadzce farmer stracił życie. Spadła na niego lodówka, która wyleciała ze słabo zabezpieczonego włazu starego samolotu. Mimo kilkuset hektarów (prawie) niezaludnionego terenu spadła centralnie na jego głowę. 

 

Ktoś powie, że to niemożliwe, a jednak czasem coś niemożliwego staje się możliwe i właśnie tak to było z tym środowym meczem. Farmer był pewien, że nic złego go w tym dniu nie spotka, tak jak i większość ludzi myślało, że w rywalizacji PSG - MU nic niespodziewanego się już nie wydarzy. W tym ja. Niektóre zdarzenia wymykają wszelkiej logice i racjonalności. Pewnie na sto takich meczów PSG przegrałby w podobny sposób raz, góra dwa. Sam dałbym sobie rękę uciąć, że Paryż nie wypuści takiej zaliczki z rąk.  

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nieatrakcyjny wieczór z LM ,że męczyli się na streamach? Dobre żarty. TVP opakowuje lepiej mecz o dziwo i patrząc na to,że PSP raczej jest gorzej dostępny niż Canal+Sport to myślę,że widownia LM w TVP urosła w porównaniu do zeszłych sezonów. Oczywiście badanie Netii nie jest dobre, bo obejmuje abonentów jednej kablówki, nie ma przekroju widowni telewizji satelitarnej, NTC itd. Jednak Nielsen nie przekonał mnie co do wiarygodności, reprezentatywności swojego badania, bo okazuje się,że nadawca nie może w  żaden sposób sprawdzić tego za co wydaje ciężkie pieniądze, bo nie może nawet poznać kodu pocztowego panelistów.. 

Nie przeszkadza mi,że Kurski jest/był politykiem, bo mnie interesuje oferta sportowa TVP,a ta jest bardzo dobra i cały czas się poprawia. Do tego TVP Sport zarówno SD jak i HD ,a TVP po raz pierwszy zarobiła podczas wielkiej imprezy sportowej -Mundialu- dzięki odrzuceniu prognoz Nielsena i narzuceniu własnych cen. No i Kurski nie jest pierwszym i ostatnim politykiem na czele TVP - to zawsze łup rządzących. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wislok napisał:

Tak nieatrakcyjny wieczór z LM ,że męczyli się na streamach? Dobre żarty.

Sporo osób wolało obejrzeć mecz, który nie był pokazywany w otwartej TV. Myślę też, że wiele osób odpuściło sobie oglądanie meczów w tym dniu co w dzisiejszych czasach nie jest wcale czymś niezwykłym. 

 

Porto - Roma to niezbyt atrakcyjna para jak na tą fazę rozgrywek, ale ten mecz zapowiadał się lepiej od meczu w TVP. Był jednak kodowany. 

Z kolei w meczu TVP brały udział atrakcyjne drużyny, ale rywalizacja po pierwszym meczu wydawała się już zakończona. 

 

Dlatego mnie jakoś te wyniki Nielsena nie szokują. Jestem gotów w nie uwierzyć, bo ten środowy wieczór nie zapowiadał się zbyt kusząco. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym aby coś za co TV płacą spory hajs było jedynie kwestią wiary. Dla mnie LM jest nr 1, ja mogę sobie odpuścić i to robię nałogowo LE czy jakiś nawet weekend ligowy i też nie przekonasz mnie,że rywalizacja np. o mistrzostwo Włoch jest pasjonująca w tym sezonie, bo dawno rozstrzygnięta , podobnie jak w Hiszpanii. Tu jest dwumecz i pole do niespodzianek jest dużo większe i bardziej prawdopodobne, bo może PSG by wygrało 9 na 10 spotkań,ale ta jedna porażka może wiele zmienić, w rzeczywistości ligowej tak nie jest. 

Polecam jutro short-track i walkę Natalii Maliszewskiej o MŚ. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o żadnej rywalizacji o mistrzostwo Włoch czy Hiszpanii nie wspominałem. 

 

Po prostu są wieczory z Ligą Mistrzów, gdzie człowiek nie ma ochoty tego oglądać i myślę, że to był właśnie jeden z tych wieczorów, który miał swoje odzwierciedlenie w wynikach oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie oglądał to jego strata, bo to co się wydarzyło w Paryżu przejdzie do historii LM , a i w Porto było ciekawie.  TVP wybiera generalnie bardzo dobre mecze , robi dla mnie lepsze studio niż PSP i skróty daje tuż po meczu,a nie dopiero o 23.30. Eksperci lepsi niż w Polsacie. Piszę o sobie,że dla mnie LM była , jest i mam nadzieję będzie świętem, choć to nie to samo gdy w czasach gdzie tej piłki oglądało się zdecydowanie mniej ,a teraz właściwie prawie codziennie ogląda się jakiś mecz i nie ma tego głodu jak dawniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...