Jump to content

Recommended Posts

Biabara wczoraj i tak był najlepszy. I te jego określenia jakoby oglądał poprzednie mecze Napoli i Milanu.

9 godzin temu, MartinFC napisał:

Fakt, miło usłyszeć jak kibice krzyczą (po strzelonym golu) nazwisko polskiego piłkarza. Ale warto wtedy nic nie mówić, panie Dariuszu...

Nie ma złotej reguły. Natomiast masz rację, że na chwilę powinno się zaprzestać komentarza - podobnie jak przy "Arkadiuszooo Milik" w Neapolu. Pan Darek był jednak podekscytowany i chciał się podzielić radością z widzami. Najprawdopodobniej skomentuje również mecz 1/2 finału: AC Milan - Inter/Lazio.

5 godzin temu, bober1 napisał:

Biabara wczoraj i tak był najlepszy.

Czalhaloglu był lepszy. :D

Edited by SatExpert

3 godziny temu, wislok napisał:

Przecież wyraźnie zrobił pauzę i można było usłyszeć jak trybuny skandują nazwisko Piątek. Chociażby po drugim golu.

Myślę, bo nie dam rady tego sprawdzić ,że będzie to w skrócie tego spotkania. http://www.sport.tvp.pl/41075810/puchar-wloch-ac-milan-napoli-20-skrot-meczu

Przy drugim golu tak. Przy pierwszym był cicho tylko przez momencik, później zaczął paplać.

Fajny, dobry mecz. Ale ja to Darka nie mogę słuchać. A Roberta Podolińskiego i jego taktykę oraz zawiłości - to do studia. Jak on się rozgada na temat tajników to odechciewa się oglądać i słuchać...

• Upvote 1

Dobra oglądalność wczorajszego meczu:

• Thanks 1

Według mnie to dobra oglądalność, zważywszy na to, że w tym czasie leciało "M jak miłość".

Posty Kurskiego rzadko są wiarygodne, szczególnie jeżeli chodzi o oglądalność.

@PLQba To, co podałem, jest oficjalnym wynikiem z Nielsena. A Kurski powołuje się na badaniach z Netii (MOR). :) 

Czy naprawdę TVP nie może zatrudnić normalnych komentatorów lekkoatletyki? Chmara jest OK, natomiast Babiarz jest tragiczny. Ciągłe przejęzyczenia, słabo kontaktuje co się dzieje. Człowiek od komentowania wszystkiego, jest najczęściej do niczego. Tutaj się to sprawdza.

No Idzi daję radę,ale Babiarz to już coraz bardziej mnie denerwuję..tak jak ten cały Malinowski..

Ciekawy jestem kto będzie robił Glasgow? W tym samym czasie są MŚ w narciarstwie klasycznym,więc Babiarz i Idzi raczej będą w Austrii. Wychodzi,że H. Malinowski.

"Pięknie" wczoraj załatwili nasze tenisistki. Linette właśnie wchodziła na obroty w meczu z Pawluczenkową a tu... "na dalszą transmisją zapraszamy do internetu" i... 10 minut reklam, by potem dawać lekkoatletykę jednocześnie tutaj i na tvp2. Wrrrr....

• Confused 1

TVP zapowiadała,że nie wyemituje całości rywalizacji w ramach Pucharu Federacji,a transmisja LA zaczęła się w TVP SPORT wcześniej niż w kanale TVP2 i trwała dłużej.

• Sad 1

Rozumiem, ale nie podzielam. I zawsze mnie będą denerwować takim postawieniem sprawy...

A dzisiaj nawet w internecie nie ma transmisji z Zielonej Góry - jak Polki nie grają to oszczędzają na prądzie?