Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowszy wywiad z M. Szkolnikowskim https://sport.tvp.pl/40557959/marek-szkolnikowski-szef-tvp-sport-o-ekstraklasie-kubicy-i-radwanskiej

Czyli walczymy o MŚ w piłce ręcznej, MŚ do Lat 20, ME do lat 21 i o żużlową kadrę. 

Polecam dokument o Agnieszce Radwańskiej autorstwa Joasi Sakowicz- Kosteckiej http://sport.tvp.pl/40587170/radwanska-moj-mecz-dokument-o-agnieszce-radwanskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wislok napisał:

Najnowszy wywiad z M. Szkolnikowskim https://sport.tvp.pl/40557959/marek-szkolnikowski-szef-tvp-sport-o-ekstraklasie-kubicy-i-radwanskiej

Czyli walczymy o MŚ w piłce ręcznej, MŚ do Lat 20, ME do lat 21 i o żużlową kadrę. 

 

Wywiad w kwestii dostępności TVP Sport w NTC w jakości HD w zasadzie jest już nieaktualny. Chyba, że Pan Dyrektor miał na myśli podniesienie kanału sportowego do wyższej rozdzielczości, ale w MUX3, a nie w MUX8... 

Bo w sumie nie macie wrażenia, że TVP w ogóle się nie chwaliła jakoś faktem wejścia na multipleks VHF? Ani na stronach www TVP, ani w serwisach informacyjnych nie słyszałem żadnych wzmianek o tym fakcie. Może nie miałem szczęścia i nie trafiłem na te krótkie setki w programach informacyjnych telewizji publicznej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2018 o 22:46, Vinni napisał:

 

W sumie z jednej strony to dobrze, że nie transmitują turnieju w TV, bo wtedy wrzuciliby polski komentarz, który... mówiąc łagodnie odbiega dość mocno od komentarza ze Sky Sports. Z drugiej strony nie przekłada się to na popularyzację sportu, bo o takich relacjach w internecie wie pewnie niewiele osób.

Dziś lecą ćwierćfinały - już z polskim komentarzem. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telewizji i tak pokazują jedynie jakieś dziwne ochłapy jako podsumowanie dnia, więc traktują ten sport strasznie po macoszemu, a szkoda bo bardzo łatwo złapać darterskiego bakcyla ;) Dodatkowo brakuje mi wyboru języka komentarza w internecie. W polskim komentarzu o ile Pana Kowalczyka da się jeszcze jeszcze słuchać, bo jako gracz jakąś wiedzę o darcie posiada to Pan Pajda komentuje bardzo słabo.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2019 o 17:04, Pihał102 napisał:

Weekendowe zawody PŚ w Predazzo skomentuje duet Przemysław Babiarz-Rafał Kot.

No ja myślałem, że chociaż Szczęsnego posłucham jak nie będzie transmisji sobotnich skoków na żywo w Eurosporcie 1, a tu taki duet.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...