Jump to content

Recommended Posts

Chicago Bulls - Orlando Magic oraz Houston Rockets - Utah Jazz z 1997 r.

• Thanks 1

Okey, dzięki, no to świetnie. Teraz niestety nie mam możliwości oglądać, ale jutro na pewno włączę. 

Super sprawa z tymi transmisjami NBA. Ciekawe, kiedy kolejne mecze?

• Upvote 1

Kolejny program "Retro TVP Sport"- 8.01.2019 r. o godz.20.05. Nie wiadomo co zostanie pokazane w jego ramach. 

• Thanks 1

Najnowszy wywiad z M. Szkolnikowskim https://sport.tvp.pl/40557959/marek-szkolnikowski-szef-tvp-sport-o-ekstraklasie-kubicy-i-radwanskiej

Czyli walczymy o MŚ w piłce ręcznej, MŚ do Lat 20, ME do lat 21 i o żużlową kadrę. 

Polecam dokument o Agnieszce Radwańskiej autorstwa Joasi Sakowicz- Kosteckiej http://sport.tvp.pl/40587170/radwanska-moj-mecz-dokument-o-agnieszce-radwanskiej

• Thanks 1

3 godziny temu, wislok napisał:

Najnowszy wywiad z M. Szkolnikowskim https://sport.tvp.pl/40557959/marek-szkolnikowski-szef-tvp-sport-o-ekstraklasie-kubicy-i-radwanskiej

Czyli walczymy o MŚ w piłce ręcznej, MŚ do Lat 20, ME do lat 21 i o żużlową kadrę. 

Wywiad w kwestii dostępności TVP Sport w NTC w jakości HD w zasadzie jest już nieaktualny. Chyba, że Pan Dyrektor miał na myśli podniesienie kanału sportowego do wyższej rozdzielczości, ale w MUX3, a nie w MUX8... 

Bo w sumie nie macie wrażenia, że TVP w ogóle się nie chwaliła jakoś faktem wejścia na multipleks VHF? Ani na stronach www TVP, ani w serwisach informacyjnych nie słyszałem żadnych wzmianek o tym fakcie. Może nie miałem szczęścia i nie trafiłem na te krótkie setki w programach informacyjnych telewizji publicznej...

W TVP Sport Turniej Czterech Skoczni  skomentują P. Babiarz i Sebastian Szczęsny .  

W dniu 25.12.2018 o 22:46, Vinni napisał:

W sumie z jednej strony to dobrze, że nie transmitują turnieju w TV, bo wtedy wrzuciliby polski komentarz, który... mówiąc łagodnie odbiega dość mocno od komentarza ze Sky Sports. Z drugiej strony nie przekłada się to na popularyzację sportu, bo o takich relacjach w internecie wie pewnie niewiele osób.

Dziś lecą ćwierćfinały - już z polskim komentarzem. 

• Upvote 1

W telewizji i tak pokazują jedynie jakieś dziwne ochłapy jako podsumowanie dnia, więc traktują ten sport strasznie po macoszemu, a szkoda bo bardzo łatwo złapać darterskiego bakcyla ;) Dodatkowo brakuje mi wyboru języka komentarza w internecie. W polskim komentarzu o ile Pana Kowalczyka da się jeszcze jeszcze słuchać, bo jako gracz jakąś wiedzę o darcie posiada to Pan Pajda komentuje bardzo słabo.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
  • Upvote 1

Taka ciekawostka odnośnie dzisiejszej wieczornej sesji darta: po 3 (lub 4 secie) drugiego ćwierćfinału z duetu komentatorów został tylko jeden - Grzegorz Pajda. 

Edited by _Kaczy

Sir Szaranowicz już nie będzie komentował skoków? Szkoda, bo młodzież trochę odstaje. Zawsze wracał na TCS.

Edited by Barti
Ort! Poza tym, mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.

Jak to jak? Będzie jeden mecz dziennie i tyle. Takie nowe standardy.

• Haha 1

W dniu 26.12.2018 o 00:56, wislok napisał:

Kolejny program "Retro TVP Sport"- 8.01.2019 r. Nie wiadomo co zostanie pokazane w jego ramach. 

Już wiadomo. Pokażą pamiętne dla nas MŚ w Predazzo z 2003r.

• Thanks 1

Posted (edited)

Brawo za dzisiejsze Retro konkursu w Predazzo. Zawody są pokazywane od początku, od 1 skoczka. Przypominam sobie, jak kibicowałem 17 lat temu. 😁

Edited by Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.

W dniu 7.01.2019 o 17:04, Pihał102 napisał:

Weekendowe zawody PŚ w Predazzo skomentuje duet Przemysław Babiarz-Rafał Kot.

No ja myślałem, że chociaż Szczęsnego posłucham jak nie będzie transmisji sobotnich skoków na żywo w Eurosporcie 1, a tu taki duet.😣

• Confused 1