Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, wislok napisał:

"Stan Futbolu" z Kowalczykiem, teraz wróg Szaranowicza w studiu TVP. Widać,że duet Szaranowicz- Szpakowski właściwie nie ma nic do powiedzenia w TVP i jest co chwilę upokarzany przez Dyrektora TVP Sport Marka Szkolnikowskiego. 

Według mnie to nie jest wcale wielkie upokorzenie,fajnie że Miklas wrócił :)

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy TVP Sport kiedy już wie,że dopiero za godzinę ewentualnie rozpocznie się pierwsza seria nie mógłby wrócić do transmisji meczu deblowego Pucharu Davisa? Eurosport  pokazuje narciarstwo alpejskie zamiast pokazywać jak garstka ludzi opuszcza skocznię. Zresztą czy to nie przesada by przerywać transmisję by nadawać studio ? Zresztą powinni być elastyczni, nie planować studia skoro mamy transmisję ,a np. już pokazywać jak zawody faktycznie będą - skoro już ten dubel musi być? Teraz widzimy na TVP1 i TVP Sport to samo czyli powiewające chorągiewki.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wislok napisał:

"Stan Futbolu" z Kowalczykiem, teraz wróg Szaranowicza w studiu TVP. Widać,że duet Szaranowicz- Szpakowski właściwie nie ma nic do powiedzenia w TVP i jest co chwilę upokarzany przez Dyrektora TVP Sport Marka Szkolnikowskiego. 

Przepraszam bardzo, ale jednak żaden z nich nie jest szefem. Szanuję ich wiedzę i staż pracy, ale jednak decyzji dyrektora muszą akceptować. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, wislok napisał:

Czy TVP Sport kiedy już wie,że dopiero za godzinę ewentualnie rozpocznie się pierwsza seria nie mógłby wrócić do transmisji meczu deblowego Pucharu Davisa? Eurosport  pokazuje narciarstwo alpejskie zamiast pokazywać jak garstka ludzi opuszcza skocznię. Zresztą czy to nie przesada by przerywać transmisję by nadawać studio ? Zresztą powinni być elastyczni, nie planować studia skoro mamy transmisję ,a np. już pokazywać jak zawody faktycznie będą - skoro już ten dubel musi być? Teraz widzimy na TVP1 i TVP Sport to samo czyli powiewające chorągiewki.. 

Przecież jest tenis..

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, TVP albo czyta to forum lub po prostu ktoś podjął dobrą decyzję. 

@lukas_k szkoda,że Polsat nie ma takiego podejścia i np. Krzysztofa Stanowskiego nie zaprasza do Cafe Futbol . Trochę to jednak zabawne,że po tweecie obrażającym Szpakowskiego Polsat zwalnia eksperta, który po pewnym czasie trafia do TVP.  Widać Szkolnikowskiemu obrażanie jego dziennikarzy nie przeszkadza w współpracowaniu z takimi osobami. 

Jakub Kot(syn Rafała Kota) na stałe dołącza do TVP Sport jako ekspert. Dziś była premiera jego cyklu "Akademia Pana Kota" . 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Andrzej Iwan był pijany na antenie Telewizji Polskiej czy też nie? Nie dawało mi to spokoju więc obejrzałem program stanowskiego w sobotę żeby porównać jego podejrzane zachowanie i miałem rację. Iwan był pod wpływem. Nie wiadomo tylko czego: alkoholu, silnych leków czy innych używek. 

 

Porównajcie sobie jego "gadkę". Odcinki są na YouTube. 

 

Chwaliłem dotychczasowe ruchy TVP, ale pomysł o wrzucaniu na antenę tego programu z Kowalczykiem (który na twitterze obrażał ludzi chorych na raka), Iwanem, który daje w palnik przed wejściem na wizję to jakieś gigantyczne nieporozumienie. 

 

Dziwi mnie jeszcze coś innego:

 

https://sportowefakty.wp.pl/sportowybar/672233/skandaliczny-wpis-kowalczyka-zakpil-z-ludzi-chorych-na-nowotwor

 

No właśnie. Co na to prezes oraz Jacek Kurski?? 

 

Pamiętam, że podczas Mistrzostw Świata chodziły słuchy, że Stanowski nie został ekspertem, bo kogoś tam obraził. 

Edytowane przez Mr. Orbita
Nie obrażamy - regulamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowski przede wszystkim ma własny projekt i był w niego zaangażowany, był podajże raz w studiu przedpołudniowym podczas Mundialu w TVP. Adam Kotleszka oraz Michał Sadomski z Weszło FM gościli w studiu TVP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowski zaprzeczył tym pogłoskom o alkoholu. Podobno Iwan był chory... Zresztą nie ma dowodów, nie ma co siać swoich teorii.

Podczas mundialu był ekspertem w TVP Adam Kotleszka, który jest jedną z twarzy Weszlo FM, i bardzo dobrze sobie poradził.

Kowalczyk przynajmniej mówi co myśli, a nie owija w bawełnę. Jakoś Tomaszewskiego jeszcze nie wyrzucili z TVP za swoje chlapanie dyrdymałów. ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że program Stanowskiego jest jego autorskim programem. Zapewne są ze strony TVP jakieś wymagania/oczekiwania, ale na pewno gospodarz nie pozwoliłby choćby na ingerencję w gości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyło mnie dzisiaj TVP.  Wiedzą, że skoki są w jedynce to jeszcze puszczają studio w przerwie zamiast przekazu z Alicante i hymnów narodowych przed meczem Polek z Niemkami. Żenująca sytuacja. Nie każdy ma szybki sprawny internet z normalnie działającymi linkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się,że puścili mecz Polek. Mogli uznać,że skoki należy pokazywać od początku do końca na dwóch antenach. Akurat TVP dzisiaj bym za to pochwalił. Np 8 i 9 Grudnia bardzo okrojone transmisje z PŚ w Łyżwiarstwie Szybkim - historyczne zawody bo rozgrywane w Polsce ,ale ważniejsze skoki, które i tak są na TVP1. Wielka szkoda. Polacy radzą sobie przyzwoicie w tym cyklu. 

 @Kirk - na pewno było to już po odpadnięciu Polski z Mundialu i z tego co pamiętam był to Czwartek,a właśnie w Czwartek 28.06 graliśmy z Japonią. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2018 o 20:28, jaszek napisał:

Wydaje mi się, że program Stanowskiego jest jego autorskim programem. Zapewne są ze strony TVP jakieś wymagania/oczekiwania, ale na pewno gospodarz nie pozwoliłby choćby na ingerencję w gości. 

To chyba jest tak, że Weszło robi program, a TVP go nadaje. Chyba tyle i aż tyle. Dobór gości jest w gestii Stanowskiego przygotowującego program. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program jest robiony ze studia Weszło , za dobór gości odpowiada prowadzący. TVP decydując się na jego emisję doskonale wiedziała które osoby są jego stałymi ekspertami ( Kowalczyk, Iwan).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...