Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spot z Babiarzem :facepalm:

Babiarz to jeszcze nic. Rapującego dziennikarza prowadzącego wiadomości sportowe nikt chyba się nie spodziewał :P

 

Śmiechy śmiechami, ale jak na razie wygląda to bardzo dobrze, tylko komentatorzy jak zwykle mierni, co innego eksperci - prawie wszyscy na poziomie 

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 tysięcy dekoderów 4K będzie miało dostęp do TVP 4K.

Spot promujący wskazuje, że TVP Sport w naziemnej raczej nie tylko na Mundial. ;)

Stanecki powiedział, że TVP Sport wyląduje w MUX3.

Jak oni to obliczyli? W NC+ mało kto ma dekoder 4K, może więcej ludzi ma w Orange.

 

 

Twarowski nie może się jeszcze lansować w mediach, bo ma zakaz do 1 czerwca... :)  Pokazali jedynie byłych piłkarzy, i tyle.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie, Kwiatkowski i Borczuch, choć tego się spodziewałem. Nie cierpię ich słuchać gdy komentują mecze, o ile Borczuch jako reporter wypada naprawdę nieźle to jako komentator strasznie mnie usypia, pamiętam jak prawie zasypiałem jak komentował parę meczy z Podolińskim w LE. Podoliński w studiu niezły, jako komentator przynajmniej z Borczuchem nie wypadał najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oni to obliczyli? W NC+ mało kto ma dekoder 4K, może więcej ludzi ma w Orange.

Orange na konferencji mundialowej podał , że 120 tysięcy klientów ma ich dekoder 4K. Z tego by wynikało , że 180 tysięcy klientów NC+ (coś wierzyć mi się nie chcę że aż tyle, ale trzeba by było spytać u źródła) ma dekoder 4K. Bo tylko w NC+ i Orange dostępny będzie TVP 4K.

EDIT : Jeszcze do tego trzeba doliczyć osoby z modułami w NC+ które też odbiorą TVP 4K. Także samych Ultraboxów faktycznie pewnie jest mniej.

Edytowane przez adam160
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarowski nie może się jeszcze lansować w mediach, bo ma zakaz do 1 czerwca... :) Pokazali jedynie byłych piłkarzy, i tyle.

Wymieniali wszystkich ekspertów, nawet tych, których nie było w studio. Widocznie Twarowski będzie tylko gościem, który wpadnie tam na chwilę...

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienili tylko byłych piłkarzy, trenerów i sędziów, którzy mają być ekspertami TVP na Mundial i byli akurat zaproszeni na konfę.

Jeśli Andrzej Twarowski potwierdził swoją obecność to znaczy, że tak będzie. Inni eksperci zapewne wypłyną podczas konkretnych spotkań. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...