Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Od 2016 roku Telewizja Polska relacjonuje na swoich antenach wszystko to, co jest najważniejsze z perspektywy polskiego widza

To jest ciekawy fragment tego oświadczenia. Dopiero od 2016? A wcześniej nie?

Przypomnę tylko, że obecny szef TVP Sport, Marek Szkolnikowski  od lutego 2016 roku był zastępcą dyrektora TVP Sport, a w czerwcu 2017 roku został szefem stacji.


 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euro 2016 było częściowo w Polsacie i częściowo w PPV. A w TVP tylko to co musiało być za darmo. MŚ w siatkę w PPV. LM na wyłączność w nc+. Zatem nie było przed przybyciem Kurskiego i Szkolnikowskiego wszystkiego co interesuje polskiego kibica wcześniej w TVP

Edytowane przez Taberski
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi jednak nie pasuje w tym oświadczeniu. Pośrednik chce wg TVP  bardzo dużych pieniędzy, nie schodzi w negocjacjach , ale finalnie daje wszystkie mecze turnieju bezpłatnie na youtube. Moim zdaniem się to trochę nie spina. Moim zdaniem to TVP oferowała coś czego Sportfive, nie mógł  zaakceptować a raczej nie były to pieniądze.  Znając wyobraźnię i wybujałe dosyć mocno zdanie o sobie Pana Marka to oświadczenie powstało po to, żeby przejść do ataku, no bo finalnie i tak każdy będzie mógł sobie cały turniej obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bartas_20 napisał:

Coś mi jednak nie pasuje w tym oświadczeniu. Pośrednik chce wg tvp  bardzo dużych pieniędzy, nie schodzi w negocjacjach , ale finalnie daje wszystkie mecze turnieju bezpłatnie na youtube. Moim zdaniem się to trochę nie spina.

To jest norma. Jesli w danym kraju zaden nadawca nie wykupi praw, to mecze sa dostepne za darmo online.  Taka praktyka stosuje IHF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że to norma. To oczywiście bardzo dobrze z ich strony.Dotyczyło to jednak głownie krajów totalnie niezainteresowanych piłką ręczną. Na kraje zainteresowane zawsze znaleziono chętnego nawet po kosztach( ostanie MŚ, które trafiły  do Eurosportu)Natomiast powiedz szczerze, czy nie wydaje Ci się to dziwne, jakby TVP jednak jakąś ofertę tam złożyło, to oni woleliby całkowicie zrezygnować z kasy, i nie zarobić nic? Moim zdaniem problem nie leżał w kasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2021 o 09:06, wislok napisał:

TVP Sport zrobila myk w oświadczeniu, bo prawami do MŚ byl zainteresowany Eurosport. 

Skąd info, że Eurosport też brał udział w negocjacjach?

 

Mecz z Tunezją oglądało w szczytowym momencie ponad 106 tys. Jak na internetowe transmisje to są dobre wyniki. Ciekawa jaka by była oglądalność w TV, zwłaszcza w ogólnodostępnym kanale TVP np TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, aboutreka napisał:

@wisłok

To było w papierowym wydaniu czy na stronie PS? Jeśli na stronie to proszę o link.

Ja mam papierowe wydanie. Eurosport według ich informacji negocjował dłużej ów zakup. Pojawiła się informacja,że niewykluczone, że w trakcie turnieju ta stacja nabędzie prawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sportowe fakty uparcie twierdzą, że o prawa stara/ła się tylko TVP. O Eurosporcie cisza.

Cytat

Czy duża widownia meczów Polaków w Egipcie, w połączeniu z bardzo dobrą grą młodej drużyny trenera Rombla, skłoni telewizyjnych nadawców do podjęcia jeszcze jednej próby zakupu praw do turnieju? Z naszych informacji wynika, że, tak jak przed startem mistrzostw, o pokazanie spotkań Biało-Czerwonych od kolejnej fazy stara się tylko TVP.

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-reczna/919791/ms-2021-mecze-polakow-w-drugiej-rundzie-turnieju-jednak-w-telewizji-szkolnikowsk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buta i arogancja Szkolnikowskiego mnie przeraża. Takie tweety piszę dyrektor? Przecież to się nadaję do rozmowy z kumplem przy piwie, a nie na forum publicznym.

 

Zastanawia mnie, że tak żałują 0.5 mln euro na mecze Polaków, a rozp.... kasę na lewo i prawo na jakieś programy na poziomie IQ pawiana.

 

Na szczęście jest CT Sport w aplikacji GoNet

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie uważa pan że żądanie za prawa do MŚ w ręczną pośrednika, pieniędzy prawie tak dużych jak przy prawach do Mundialu, IO, itp jest fair? Nawet nie chcą spuścić z ceny od 2 rundy, gdy tych meczy jest coraz mniej. Dlatego jestem murem za panem Szkolnikowskim. Jak Sportfive, tak się bawi pieniędzmi, to niech bawią się sami. Łaski bez. To im się odbije czkawką. A po drugie TVP nie może tak szastać moim zdaniem, zwłaszcza że w tym roku są ważniejsze przetargi do wynegocjowania (Pakiet reprezentacyjny 2023-2028, LM, IO 2022-2024, Siatkówka (ME 2021) itd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...