Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Taberski napisał:

Czy wtorkowe mecze LM są droższe od środowych? Od kilku lat zauważyłem, że w fazie pucharowej ciekawsze, bardziej hitowe mecze zawsze mają rewanż we wtorek. A lepiej zobaczyć rewanż kiedy się rozstrzygnie niż pierwszy mecz.

W 1/8 finału za hity uznano raczej PSG-United i Bayern-Liverpool, oba rewanże były w środę. W ćwierćfinale dwa hity, jeden rewanż we wtorek, drugi w środę. W półfinale faktycznie, teoretyczny hit rewanż we wtorek.

Sezon wcześniej, sezon 2017/18

1/8 finału: PSG-Real we wtorek

Barcelona-Chelsea i Juventus-Tottenham w środę

1/4 finału: Real-Juventus w środę

1/2 finału: Real-Bayern we wtorek

 

No moim zdaniem to nie widzę jakiejś zależności, raz teoretyczny hit leci we wtorek a drugim razem w środę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP ma wykupiony 1 mecz na kolejkę/ serię gier w LM i to jest mecz Środowy. TVP nie może wybrać spotkania rozgrywanego we wtorek. w półfinałach LM TVP1 i TVP Sport pokaże spotkania FC Barcelona-Liverpool (1 maja) oraz Ajax- Tottenham ( 8 maja) . Osobiście obie pary uważam za bardzo ciekawe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat ten potencjalnie atrakcyjniejszy rewanż jest rozgrywany we wtorki i nie jest to żadna teoria spiskowa tylko biznes. W wielu krajach środowy mecz jest nadawany w otwartej telewizji i jest to ukłon w stronę płatnych kanałów, które płacą przecież sporo większe pieniądze jak telewizja otwarta.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdura... 

 

W wielu krajach LM nie jest w ogóle transmitowana w kanałach otwartych - bo nie ma takiego wymogu, za czasów nc+ chyba z sezon czy dwa w PL też nie było. TVP może pokazać mecz we wtorek, zamiast środy - zdarzyło się i podobnie zdarza się zagranicą. 

 

Zresztą kupicie sobie Polsat Sport Premium, a nie szukajcie winnych że produkt za darmo i nie spełnia waszych wymagań. 

Edytowane przez darius010
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, darius010 napisał:

Co za bzdura... 

 

W wielu krajach LM nie jest w ogóle transmitowana w kanałach otwartych - bo nie ma takiego wymogu, za czasów nc+ chyba z sezon czy dwa w PL też nie było. TVP może pokazać mecz we wtorek, zamiast środy - zdarzyło się i podobnie zdarza się zagranicą. 

 

Zresztą kupicie sobie Polsat Sport Premium, a nie szukajcie winnych że produkt za darmo i nie spełnia waszych wymagań. 

Nie umiesz czytać to się nie wypowiadaj, czy ja napisałem że we wszystkich krajach LM jest w tv ogólnodostępnej? We wielu jednak jest, kiedyś był taki wymóg, teraz za dopłatą można kupić wyłącznie na kodowane kanały, z czego [beep]a nc+ skorzystała. Chyba nie trzeba wykazać się wielką inteligencją, że od wielu lat rewanże ciekawiej zapowiadających się meczów są we wtorki.

Pisałem kulturalnie, więc nie atakuj trollu, mi jest naprawdę wszystko jedni który mecz jest kiedy rozgrywany.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, wiele ciekawych spotkań w tej edycji było w środę. Równie dobrze po pierwszym meczu sprawa awansu może być rozstrzygnięta, więc wcale ten rewanż we wtorek  może być nieistotny. Np. dwumecz Barcelona-United to była najciekawsza para 1/4? Ciekawe, bo np. dla mnie była to najmniej ciekawa zapowiadająca się rywalizacja- jakie United jest każdy widzi i ten dwumecz to była formalność , co innego spotkania City z Kogutami. Bayern- Liverpool to była słaba para- rewanż był w środę, 

@neo_patryk to słabo z twoją pamięcią. Gdy Legia grała w LM to jej wtorkowe mecze były w TV Otwartej. Nie mówiąc o tym,że ja pamiętam takie dobre czasy kiedy to można było obejrzeć mecz LM zarówno we wtorek jak i w środę w TVP. Wtorkowy mecz- TVP1, Środowy - TVP2. W komercyjnej stacji natomiast wtorki to było TV4, zaś środy to Polsat :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, sailor91 napisał:

Były też takie czasy, że mecz wtorkowy pokazywała TVP1

Kiedyś były pokazywane wtorkowe oraz środowe mecze w TVP 2 ,później była sytuacja jak opisał kolega .Liga mistrzów była w 2006 jak wykupili sublicebcjw od telewizji N ( nie pamiętam czy oba spotkania czy tylko środowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kunkore - tak to był kanał Info. To było przed wprowadzeniem Polsatu Sport Extra. Czyli w sezonie letnim TVP Sport pokaże mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej, siatkówce, piłce ręcznej i koszykówce. Do tego mityngi memoriałowe i inne pod egidą IAAF wraz z Drużynowymi Mistrzostwami Europy w Bydgoszczy, trochę żużla i kobiecy tenis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Maciej pocisnął dziś Podolińskiemu. Powiedział,że oferty z takich klubów jak Arka czy Wisła Płock to przyjmują trenerzy, którzy długo nie mieli żadnej oferty z Ekstraklasy czy I Ligi. Tacy trenerzy to Ojrzyński i Zieliński. Trzecim jest Robert Podoliński, któremu nikt nie składa żadnych ofert.. Poniękąd słusznie, nie mogę już słuchać tego trenera, który nic w piłce nie osiągnął,a zachowuje się jakby zjadł wszelkie rozumy. Jakby był taki dobry to byłby trenerem,a nie gadającą glową w TV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz,że jego "gadająca glowa" to według większości obserwatorów najlepszy ekspert w TVP i czołówka ogólnopolska i dla mnie dobrze,że jest ekspertem i dobrze,że TVP go ciągle pokazuję..bo ma zawsze swoje zdanie i mówi o taktyce a większość ekspertów typu Juskowiak czy Kłos rzuca ogólniki i nic ciekawego nie ma do powiedzenia.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wiarygodnym ekspertem jest osoba, która coś osiągnęła, coś za nią stoi. Mowa o  tym kto był praktykiem.  Wolałbym aby Podoliński spełniał się jako trener i odnosił sukcesy, łatwo się wymądrzać, krytykować innych ,a samemu nic się nie osiągnęło. Taki drugi Hajto.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...