Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie odnosił się do żadnej sytuacji politycznej, a skomentował prowadzone przez D. Szpakowskiego studio do meczu polskich piłkarzy ręcznych w ramach chyba MŚ.  Szpakowski zresztą odpowiedziałże określić Kowala mianem durnia totalnego to zdecydowanie nie powiedzieć nic :D

https://sport.se.pl/pozostale/wojciech-kowalczyk-obrazil-dariusza-szpakowskiego-odpowiedz-wielka-klasa-aa-7izU-sgaP-wwiK.html

Ciekawe czy Szpakowski będzie sobie musiał szukać nowej stacji , gdyż Szkolnikowski ma kolegów z zupełnie innego kręgu kulturowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, marrak napisał:

I za takie coś wyleciał z Polsatu? Nie sądzę. Mógłby wylecieć z TVP jak już. Borek czy Kmita też jakoś TVP nie bronią w ich polityce prowadzenia sportu w publicznej.

Tak wyleciał za obrażanie Szpakowskiego.

Ja jakoś nie widziałem personalnego ataku Borka czy Kmity w stronę jakiegoś dziennikarza TVP czy szefostwa,a słów powszechnie używanych za obraźliwe to już w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wislok napisał:

Wyleciał za wpis, w którym obraził Szpakowskiego ,a nie za jakieś inne wcześniejsze tweety. Pomyliłeś się,  nic się nie stało,ale nie wmawiaj innym ,że nie potrafią czytać. 

Toż to właśnie napisałem. Wyleciał po wpisie o Szpakowskim po meczu piłki ręcznej. Dodałem tylko, że wcześniej też już gdzieś pisał coś o Szpaqu w kontekście TVP (ale nigdzie nie napisałem, że już za tamto wyleciał).

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w wejściu "Sportowy weekend w TVP Sport" pokazali bramki z meczu Piasta z Lechią, mówili o starcie NBA i była rozmowa z Marcinem Gortatem, mówili o dzisiejszym spotkaniu Juventusu z Genoą i był materiał z Genoi . Nie zabrakło zapowiedzi dzisiejszej walki Masternaka i tenisa. Dlaczego o tym piszę- miło,że TVP Sport mówi o wydarzeniach w sporcie, które są na innych antenach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, wislok napisał:

TVP Sport przerwała transmisję meczu tenisowego Stephens-Bertens.

No bo przecież rozwałkowanie jakiegoś Kosowa jest duuużo bardziej interesujące i podnosi morale Polskich widzów ;) Żenujące...

 

 

 

Edytowane przez TomPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, kunkore napisał:

Chyba jasne jest to że dla TELEWIZJI PAŃSTWOWEJ ważniejszy będzie mecz reprezentacji w eliminacjach do europejskiego czempionatu aniżeli mecz WTA.

Co z ludźmi, którzy jednak oglądali to spotkanie, wciągnęli się w nie? Co nagle - odsyłamy do internetu,a jak ktoś nie ma dobrego internetu? Przerywanie transmisji jest rzeczą niedopuszczalną i skandaliczną. Sorry,ale powinno się dokończyć trwającą transmisję nie jakiegoś turnieju WTA,a turnieju Masters, gdzie gra 8 najlepszych zawodniczek sezonu. Albo drugi kanał i tam zaplanować transmisję meczu od początku do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Wam komputery i urządzenia mobilne w kieszeni, skoro ciężko uruchomić transmisję ze strony www lub aplikacji mobilnej. O drugim kanale sportowym napisaliśmy tu już chyba wszystko, wszystko tez powiedział dyrektor Szkolnikowski. Pozostaje albo sobie radzić, albo tylko narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może odwróćmy sytuację i zapytajmy - po co w ogóle kanał sportowy, przecież wszystko  wszystko można puszaczać w internecie? Nie każdy ma super wypasiony internet i żeby nie było nie piszę o sobie. Przerywanie transmisji to jest skandal i rzecz niedopuszczalna, wracamy do smutnych czasów laty 90 . Ktoś ogląda przez godzinę mecz i nagle urywamy. Przyjemnie co nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wislok, jak czytam Twoje wpisy na ten temat, to mam wątpliwości, czy Ty w ogóle pamiętasz czasy lat '90-tych. Ileż można pisać w kółko o tym samym to samo. Nowego kanału sportowego nie ma i nie będzie, o powodach tego stanu rzeczy pisałem wielokrotnie, pisałem też o abonamencie, ale to drażliwy temat. Wszystko wyjaśnił też Szkolnikowski. 

 

Drugi kanał sportowy? Piszesz, że nie każdy ma internet. Owszem. Nie każdy jednak ma też płatną telewizję satelitarną lub kablową.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie drogi użytkowniku @tyrla. Chodzi o szanowanie widzów. Gdyby np. grał Manchester United i np. po godzinie gry przerwali transmisję nadając Radwańską czy piłkarzy ręcznych już widzę te dziesiątki komentarzy tutaj oburzenia. Zresztą dwa lata temu tak było, gdy TVP Sport zdecydowała się transmitować mecz Radwańskiej i na mecz United weszli po zakończeniu jej spotkania ok. 60 minuity. Jakoś wtedy Was nie interesowało,że to Polka,że to TV Państwowa, to dyskusję można tu odszukać .

1 godzinę temu, jaszek napisał:

Drugi kanał sportowy? Piszesz, że nie każdy ma internet. Owszem. Nie każdy jednak ma też płatną telewizję satelitarną lub kablową.

Zgadza się. Dlatego nie powinni zaczynać transmisji meczu tenisowego, która było wiadomo,że zostanie przerwana. . Tak samo jak transmisji piłkarskiej, piłki ręcznej i każdej innej. To tak jakby emisję filmu urwać w połowie . Jednak Szkolnikowski ukarał człowieka, który podjął słuszną decyzję szanując widzów tenisowych i nie przerwał transmisji meczu finałowego turnieju WTA by nadać mecz towarzyski w piłce nożną. To Szkolnikowski jakby tą decyzją pokazał ,ze dzieli widzów na lepszych i gorszych.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...