Skocz do zawartości
tomx

[nc+ CP O TnK] TVP Sport

Rekomendowane odpowiedzi

A to w takim razie źle to zapamiętałem. Ale faktem jest, że Kowalczyk ostro jechał po TVP i jestem pewien, że gdzieś sugerował to, o czym wspomniałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie odnosił się do żadnej sytuacji politycznej, a skomentował prowadzone przez D. Szpakowskiego studio do meczu polskich piłkarzy ręcznych w ramach chyba MŚ.  Szpakowski zresztą odpowiedziałże określić Kowala mianem durnia totalnego to zdecydowanie nie powiedzieć nic :D

https://sport.se.pl/pozostale/wojciech-kowalczyk-obrazil-dariusza-szpakowskiego-odpowiedz-wielka-klasa-aa-7izU-sgaP-wwiK.html

Ciekawe czy Szpakowski będzie sobie musiał szukać nowej stacji , gdyż Szkolnikowski ma kolegów z zupełnie innego kręgu kulturowego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytaj ze zrozumieniem. Wyleciał za wpis po studiu piłki ręcznej, ale wcześniej sugerował to co napisałem.

Wcześniej, tzn, mogło to być kilka miesięcy wcześniej.

Edytowane przez mingo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyleciał za wpis, w którym obraził Szpakowskiego ,a nie za jakieś inne wcześniejsze tweety. Pomyliłeś się,  nic się nie stało,ale nie wmawiaj innym ,że nie potrafią czytać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu igrzyska mlodziezy są w tv na żywo, a paraolimpiada, to nie ma :(

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I za takie coś wyleciał z Polsatu? Nie sądzę. Mógłby wylecieć z TVP jak już. Borek czy Kmita też jakoś TVP nie bronią w ich polityce prowadzenia sportu w publicznej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widzę jakieś specjalnej krytyki, raczej współpracę. Czy innym jednak krytyka,a czym innym obrażanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, marrak napisał:

I za takie coś wyleciał z Polsatu? Nie sądzę. Mógłby wylecieć z TVP jak już. Borek czy Kmita też jakoś TVP nie bronią w ich polityce prowadzenia sportu w publicznej.

Tak wyleciał za obrażanie Szpakowskiego.

Ja jakoś nie widziałem personalnego ataku Borka czy Kmity w stronę jakiegoś dziennikarza TVP czy szefostwa,a słów powszechnie używanych za obraźliwe to już w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, wislok napisał:

Wyleciał za wpis, w którym obraził Szpakowskiego ,a nie za jakieś inne wcześniejsze tweety. Pomyliłeś się,  nic się nie stało,ale nie wmawiaj innym ,że nie potrafią czytać. 

Toż to właśnie napisałem. Wyleciał po wpisie o Szpakowskim po meczu piłki ręcznej. Dodałem tylko, że wcześniej też już gdzieś pisał coś o Szpaqu w kontekście TVP (ale nigdzie nie napisałem, że już za tamto wyleciał).

Edytowane przez mingo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi