Skocz do zawartości

Muzyczne stacje TV i radiowe (techno, trance, itp.)


Mrozuś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to szukam stacji muzycznych tv z satelity ale co mają możliwość oglądania ich w internecie z muzyką klubową np kiss tv Rumunia czy mooz paczka 3 kanałów czy zamknięte go tv z Austrii fajna stacja była nie chodzi mi o te co nadają tylko w internecie np Włoskie radio m2o co nadają teledyski chodź też mogą być jak mają klubową muzę dużo ich jest kodowanych a w telewizji internetowej przez dekoder Orange nie ma możliwości szukać kanałów z satelity bo mam iptv kiedyś były dobre stacje co ich brak mtv pop 2 Viva pl Viva de Viva 2 z radiowych brak planeta FM 95.1 Katowice czy mega FM z Przyczyny 92.3 czy RMI Poznań radiostacja była spoko teraz to po 18 fajnie gra radio park FM z Kędzierzyna koźla starsze klubowe 90/00 i nowości i disco polo pop czy muzyczne radio a radio ram średnie jest moim zdaniem tak 7/10 , kiedyś na UKF chyba szło łapać shunshine live radio i inne fajne radia z muzyką klubową i na satelicie też dużo fajnych takich stacji radiowych mają w Holandii Francuzi też coś mają w Wielkiej Brytanii to już gorzej było kiedyś fajne radio bedroom dj dubstep drum & bass ale nie aktywne i polecam Amerykańskie radio energy 98 dużo kanałów z muzyką klubową rap 80/90 dance jak macie coś fajnego chętnie przygarnę pozdrawiam , ps jak YT jeszcze było w powijakach to było dużo fajnych tv muzycznych w Europie na satelicie.

Edytowane przez djhooker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...