Skocz do zawartości

Muzyczne stacje TV i radiowe (techno, trance, itp.)


Mrozuś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za offtop ale mam pytanie, mianowicie czy gdzieś nadaje kanał, podobny do w/w, który emituje wyłącznie muzyke trance, techno, house :?: W sumie nie kojarze tego kanału zabardzo, jedynie nazwa gdzieś, kiedyś mi się obiła o uszy i logo tak jak przez mgłe.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo się nie naoglądałem tego kanału, to nie wiem jaki typ muzyki grają, ale sporo jest tam coś z trance, techno. Chodzi mi o ukraiński Star TV, który nadaje na Siriusie 5.0E. Można by ten kanał dać jako odpowiednika WBPM? Wiem, że kiedyś puszczano inną muzę, dzisiaj inną, jednak tematycznie to trochę pasuje (chyba!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapture TV wogle teraz nie nadaje satelitarnie. Kiedyś o tym czytałem i jak dobrze pamiętam, to zaprzestali emisji na skutek nie dogadania się z operatorem Sky Digital. Szkoda, bo to była całkiem fajna stacja, puszczali nie tylko muzykę ale także sporty ekstremalne, gry.

 

Ale emisja internetowa wciąż żywa :arrow:http://www.rapturetv.com/live.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od sześciu lat słucham, zdecydowanie najlepszego radia z muzyką potocznie zwaną klubową czyli niemieckiego Sunshine Live z Astry. Można tu znaleźć sporo audycji Trance, House, Club oraz listy przebojów itp.

 

Innym niemieckim radiem, godnym uwagi jest, nadającę z Hot Birda - RadioAktiv FM. Tu również sporo Trance'u, House'u, a także raz na jakiś czas Hardstyle. Radio to podobnie jak Sunshine Live nie gra tego co prawie wszystkie inne rozgłośnie, czyli Popu. Dlatego oba bardzo polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
:D Ja polecam kanał TMF Party nadaje on swój program w necie, dużo muzyiki techno, trance i klubowej,jednak nie wiem na jakim satelicie można go znaleść,jakie ma parametry odbioru, błagam jeśli ktoś wie to prosze o info

 

 

Sa podobno 3 kanaly tmf , jeden z satelty i dwa w dvb-t.

Na astrze 2 jest sporo niekodowanych kanalow muzycznych , w tym wiekszosc dance, house, club i pewnie trance cokolwiek to znaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na HB testuje numex nowy program, prawdopodobnie wiekszosc czasu bedzie mu wypelniala muzyka klubowa

tak przynajmniej wynika gdy ogladam materialy promocyjne

 

 

ps. jako ciekawostke powiem ze widzialem w tych zajawkach pewna zaleznosc z nieistniejacym juz kanalem muzycznym music nation kilka jingli jest tak troszke podobnych wlasnie do music nation

:idea: ?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na satelicie Eurobird 1 (28,5 East) śmiga nowy kanał - AcidTV.

DVB-S, 11,222 H, SR:27500, FEC: 2/3

acidtv-logo.gif

 

Wiele na jego temat powiedzieć nie mogę, widzę, że prezentują mixy różnych DJ.

Jakość techniczna kanału (jak na kanały z UK) dosyć mizerna. Wygląda mi to na jakąś produkcję "hobbystyczną" ;)

Stronka www: http://www.acidtv.co.uk

 

52005028211222h27500200ug1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - jest w Shoutcast na Winampie. Oto link do stacji: http://88.208.238.60:8000;stream.nsv lub http://88.208.238.60:8000/listen.pls

Ciekawostka: można tą stację znaleźć na kanale 192 platformy SKY :D

 

Muzyka jednak nie powala - samochodowe techno, aż głowa boli :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Acid TV pożegnaliśmy jakiś czas temu, a na jego miejscu pojawił Clubland TV. Była już o tym mowa w innym temacie, teraz jednak trochę bardziej się "rozkręcili" i warto się bliżej przyjrzeć tej stacji ;)

Muzyka, muzyka i brak zbędnych "wstawek" ;)

 

Stacja skupia się na "starych dobrych kawałkach", jednak repertuar nie jest duży, oglądając dłuższy czas tą stację, można ponownie natknąć się na ten sam teledysk.

Aby dużo nie pisać, podaję screeny wykonane przez ostatnie pół godziny:

clublandtv028211222h275yy4.th.jpg clublandtv028211222h275os2.th.jpg clublandtv028211222h275be6.th.jpg clublandtv028211222h275hc1.th.jpg clublandtv028211222h275qs8.th.jpg

 

... i "rodzynek" z nowości

clublandtv028211222h275iq2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obrodziło kanałami z muzyką club/dance - jest też rumuński Club TV z 31,5°W, ale jak zerkałem w przerwach przy składaniu zmian na orbicie, to bliższy memu sercu jest Clubland TV - sporo Eurodance z drugiej połowy lat .90 i początku XXI wieku ;)

 

PS: 1, 3, 4 i 5 screen = aż mi się łezka w oku zakręciła - to se ne vrati :( Ale powspominać jest wspaniale :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...