Skocz do zawartości

Eleven Sports częścią Grupy Polsat


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z komunikatu prasowego polsatu korzystanie z portofilio eleven będzie kwestią czasu:

Jak podaje w giełdowym komunikacie Cyfrowy Polsat, nabycie udziałów stanowi długoterminową inwestycję grupy kapitałowej spółki mającą strategiczny charakter. W średnim horyzoncie czasowym uzyskanie dostępu do portfolio praw sportowych, którymi dysponuje Eleven Sports Network, pozwoli na wzmocnienie pozycji grupy kapitałowej spółki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Te całe przejęcie nie będzie ani dobre dla mnie abo NC+ ani dla was abo CP. Sami się przekonacie

Jeszcze nam to bokiem wyjdzie.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)38 milionów Euro wydał Pan S byście mieli wkoncu Eleven 4.

To dopiero jest paranoja. Droga była ta impreza. ;)

Dzięki tej imprezie Pan z wąsem może teraz jednym ruchem wyjąć wtyczkę i pozbawić konkurencję niemal całego wartościowego sportu (w sierpniu o mundialu nikt nie będzie pamiętał). Ten się śmieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85 to czysta logika. Niech średnio od tych 2 mln. abonentów Eleven ma nawet marne 6 zł zarobku "od sztuki" to jest 12 mln złotych miesięcznie, czyli 144 mln rocznie za sam abonament ;).

 

12 mln. to nie wystarczy nawet na opłaty za 4 miejsca HD na satelicie za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@jaszek,współpraca Eleven - NC+ jeszcze 3 lata obowiązuje więc ja o to się teraz nie martwię.

Tobie za to nie zazdroszczę bo abo CP do małych wydatków przyzwyczajony jest.

O tym możesz powoli zapominać ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem klientem TV Satelitarnej CP, a właśnie nc+. Mimo wszystko jestem realistą. A umowa dotyczy tylko dystrybucji, nie zawartości programowej. Jak Solorz zechce, to wsadzi tam i Nice 1 ligę :) Żart. Ale mecze 3. lub 4. wyboru już owszem - może.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak @jaszek Solorz to [beep] i zrobi wszystko tylko aby na złość nc+. To jest biznes i te twoje jestem realistą jest bezsensu, to o czym piszesz nie ma żądnego sensu właśnie z tego powodu. Nikt świadomie nie będzie narażał swojej firmy na straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma sens, nie ma sensu, tak czy inaczej może to wszystko zrobić jednym ruchem ręki. W praktyce będzie to oznaczało, że klienci nc+ będą płacić i tak Solorzowi. Ten zaś będzie się umacniał, kiedy nc+ będzie liczyć na polsatowskie Eleveny. Chyba nie muszę pisać co to oznacza w dłuższej perspektywie. Nie można tego nie widzieć.


Sam nie chciałbym zobaczyć w Eleven Sport meczu Sevilla - Levante i napisu, że Real-Barcelona trwa na Polsat Sport Premium 1...

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko do czasu. Każde prawa się kiedyś kończą. Eleven nie będzie już chętny do sypania milionów na kolejne a Polsat będzie przeliczał każdą złotówkę i duża biblioteka praw zacznie się kurczyć. Może postawią na Ekstraklasę i może nawet wygrają, ale czy będą chętni do kupowania po raz kolejny hiszpańskiej, włoskiej, niemieckiej na raz? Wątpię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy czytałem tu o pustej kieszeni Polsatu - kiedy kupili LM i LE, kiedy zakupili kilka stacji TV od ZPR-ów, po zakupie Netii, czy teraz - gdy kupili Eleven. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeżywaj tak. Najwyżej przelecisz się do kraju pod dekoder Pana Zygmunta  :wink:

 

Miałem,widziałem,oddałem.Nigdy więcej.ani Eleveny anie Polsat mnie do siebie nie przekonują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...