Skocz do zawartości

Strona internetowa Cyfry+


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka ostatnich postów w dziale: Awarie w Cyfrze+ jest poświęcone temu problemowi.

Od 2 dni strona C+ nie działa. Jeden z kolegów załączył odpowiedź z BOK C+ - nie posiadają informacji kiedy strona ruszy ponownie.

Sam czekam na pierwsze zalogowanie po aktywacji konta i zapisanie się do programu Złoty+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ... żenada.... jeśli firma tego kalibru pozwala sobie na to by jej strona internetowa byłanieczynna przez ponad 3 dni w najgorątrzym okresie - to oznacza ze ma w głdebokim poważaniu obecnych i przyszłych Abo ....

 

Tehnologia i Emocje .... TECHNOLOGIA.... :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę po prostu o sobie,teraz wszyscy którzy przychodzili podpisać umowę wg tej oferty byli traktowani lepiej od tych którzy podpisali cyrograf tydzień,dwa czy trzy tygodnie wcześniej.A ja właśnie jestem jednym z nich.Podpisałem umowę i nie dostałem nic,a sąsiad poszedł wczoraj i wyszedł ze sprzętem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próba przejścia z nowej strony głównej do kolejnej kończy się takim komunikatem:

 

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to MySQL server on 'db.cyfraplus.pl' (4) in /home/cplus2/www.cyfraplus.pl/www/includes/2008/db_connect_cyfra.php on line 4

 

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2) in /home/cplus2/www.cyfraplus.pl/www/includes/2008/db_connect_cyfra.php on line 6

 

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: A link to the server could not be established in /home/cplus2/www.cyfraplus.pl/www/includes/2008/db_connect_cyfra.php on line 6

2002: 2002

 

Fajnie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak:

 

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Host 'cplus2.cyfraplus.pl' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts' in /home/cplus2/www.cyfraplus.pl/www/includes/2008/db_connect_cyfra.php on line 4

 

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2) in /home/cplus2/www.cyfraplus.pl/www/includes/2008/db_connect_cyfra.php on line 6

 

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: A link to the server could not be established in /home/cplus2/www.cyfraplus.pl/www/includes/2008/db_connect_cyfra.php on line 6

2002: 2002

 

hehe many connection errors... niezłe jaja :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...