Skocz do zawartości

Polsat Rodzina


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.10.2018 o 21:05, Emil.1603 napisał:

Niewykluczone, że Polsat Rodzina również wystartuje 15 października

 

Cytat

 

Polsat Rodzina ma rozpocząć nadawanie we wtorek 16 października, w dniu 40. rocznicy wyboru Karola Wojtyły na papieża. Polsat Rodzina będzie przygotowywać dwa programy: poranny ”Mamma mia” i publicystyczny ”Wszystko co chcielibyście wiedzieć”. W ramówce znajdą się seriale z biblioteki Polsatu, m.in. ”Rodzina zastępcza”. W niedziele o 12 Polsat Rodzina ma transmitować mszę dziecięcą ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

Kanałem kieruje publicysta Marek Zając. Zgodnie z koncesją Polsat Rodzina ma być kanałem o profilu rodzinnym i chrześcijańskim.

 

https://www.press.pl/tresc/54898,polsat-rodzina-startuje-w-dniu-rocznicy-wyboru-wojtyly-na-papieza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, jaszek napisał:

Jest Rodzina zastępcza :) Czekam jeszcze na rodzinę Kiepskich, Krawczyków i Norków oraz Graczyków.

Akurat Rodzina Zastępcza jest serialem obecnie emitowanym chyba tylko w Polsacie 2. Mnie jako fanowi tego serialu brakuje i to bardzo chociażby na 1 kanale w NTC.

Skoro odpowiada za niego Marek Zając to jestem optymistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, SatExpert napisał:

Nie kracz! :/ Ja liczę na w miarę udany kanał. :)

Szczerze to ja też liczę na to samo. Polsat Doku jest już względnie udanym kanałem. Polsat Games zapowiada się też nieźle. Nie ma już sensu uruchamiać powtórkowych gniotów. No, chyba że znajdą miejsce na DVB-T :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wislok napisał:

Akurat Rodzina Zastępcza jest serialem obecnie emitowanym chyba tylko w Polsacie 2. Mnie jako fanowi tego serialu brakuje i to bardzo chociażby na 1 kanale w NTC.

Skoro odpowiada za niego Marek Zając to jestem optymistą.

Polsat 2 już jakiś czas temu wycofał ze swojej ramówki ten serial, a przyznam się, że też bym sobie odświeżył odcinki, tylko nie w takich porach jak na Comedy Central. Myślę że Polsat Rodzina będzie emitować "Rodzinę Zastępczą" może tak gdzieś po południu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kokodzambo napisał:

@jaszek Miodowe lata? Byłoby super :D najlepiej do obiadu czyli o 14:30 :P

Na TV 6 (HD) masz od poniedzialku do piątku od 12 do14 w zapętleniu od kilku lat. Trochę już nudzi, ale sam serial jest świetny. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym napisać coś w rodzaju:

 

"Panowie spokojnie! Kanał dopiero startuje i pewnie z biegiem czasu się wyrobi i będzie z niego bardzo fajny kanał tematyczny z bogatą ramówką i znikomą ilością powtórek."  

Niestety tak nie napiszę, bo sam w to nie wierzę… :roll:

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...