Skocz do zawartości

Polsat Rodzina


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanał religijny z telewizją śniadaniową? :crazy: Ktoś tam chyba na głowę upadł... :crazy:

Historia zna już takie przypadki - mam tu na myśli "Naszą Antenę" z Telewizji Puls za czasów zielonej kulki po reaktywacji stacji :D Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia zna już takie przypadki - mam tu na myśli "Naszą Antenę" z Telewizji Puls za czasów zielonej kulki po reaktywacji stacji :D

Tyle że to chyba nie był program śniadaniowy a raczej popołudniowy.

Poza tym: kanał religijny? Toć koncesję to mają uniwersalną, a o ile dobrze pamiętam to nikt nie pisał że to ma być stacja religijna.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jak informuje portal Press.pl, kanałem będzie kierować Marek Zając - dawniej związany m.in. z TVP, Radiem Plus, Przekrojem czy Tygodnikiem Powszechnym. Także według informacji portalu Polsat Rodzina ma wystartować w październiku br.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cytat

Zgodnie z deklaracjami pierwszą oś programową będą stanowiły audycje poradnikowe i będą obejmowały trzy pokolenia składające się na rodzinę - począwszy od dzieci, przez rodziców, po dziadków. Najważniejsze zagadnienia dotyczyć będą szeroko rozumianego rozwoju: osobistego i intelektualnego, fizycznego i duchowego.

Wyczuwam tu umieszczenie programów typu "My3" w ramówce :p

Niektóre programy powtórkowe idealnie pasowałyby do tej stacji więc nawet dobrze jak będą.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Polsat Rodzina to nie będzie typowy kanał religijny, a zwykły gniot z powtórkami, to dla mnie nawet nie musi startować… :/ Jak chcą mieć kanał z każdej grupy tematycznej, to niech się starają z jego produkcją, a nie że wszędzie dają te wszystkie swoje gów...ne paraśmieci i powtórki powtórek... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znane są już kolejne szczegóły związane z Polsat Rodzina. NETFALA, operator kablowy z Ożarowa Mazowieckiego, zdradził logotyp oraz pierwsze pozycje, które ramówka zaoferuje widzom. Uprzedzając pytania od paru osób – tak, Polsat Rodzina będzie w HD.

 

nF7x878.png

 

kGm4uQg.png

 

DaJ4hQm.png

 

Niewykluczone, że Polsat Rodzina również wystartuje 15 października. Post z zapowiedzią obu kanałów pojawił się dzisiaj rano, a wieczorem ogłoszono właśnie datę startu dla Polsatu Games

 

źródło: Facebook / NETFALA

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorystycznie jest to właściwie odwrócony wariant logotypów Polsatu, Polsatu 1, Polsatu 2 oraz Super Polsatu. Ale to dobrze. Całość nie jest przynajmniej jakaś wyolbrzymiona.

 

Natomiast motyw ze "znakiem" mającym przypominać uśmiech przypomina mi trochę logo, chyba jakiejś sieci handlowej. Nie pamiętam już co to było dokładnie.

.

Największym hitem kanału i tak będzie nic innego jak oczywiście... Rodzina zastępcza! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...