Skocz do zawartości

Nowość książka "Anteny Satelitarne"


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Będąc na targach SatKrak znalazłem w katalogu wystawy info że już wkrotce pojawi się na rynku książka jak poprawnie zainstalować antenę satelitarną.W poradniku instalatora TV SAT mają się znaleść takie pozycje jak:praktyczne metody instalacji anten stacjonarnych ,eliptycznych oraz obrotowych.Mam pytanie zatem do Mr Orbity kiedy może się ta książka pojawić w sprzedaży?

Pozdrawiam!! :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Niby tak, ale prawdziwy maniak TV-Sat chętnie by taką pozycję postawił na swojej półce :D Poza tym myślę, że każdy laik nie mający neta i nie mający pojęcia, gdzie takich info szukać też chętnie przeczyta taką pozycję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Juz poltora roku temu "urwal"sie temat Poradnika.Poniewaz jestem tu nowy i w temacie TVSat tez calkowicie zielony chcialbym zaczac od Poradnika.Niektorzy pisza na tym forum,ze wystarczy poszukac.Trzeba wiedziec czego szukac i dlatego najlepszy bylby,moim zdaniem,Poradnik.

Zatem pytanie;czy juz sie ukazal a jesli tak to gdzie go kupic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z tą książką. Szkoda, ze na razie nic z tego. Myślę, że znalazłaby sporo nabywców, szczególnie nowych abonentów platform, którzy chcą "zrobić to sami" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

P. Marian Pokorski - ceniony specjalista - wydał w druku właśnie coś odpowiadającego tematyce - książkę zatytułowaną: "Profesjonalne Instalacje Multimedialne". Cena niewygórowana - 25 zł. Pozycja szczególnie zalecana dla początkujących, bo jasno opisuje podstawy działania telewizji satelitarnej, oraz budowy instalacji :)

Kwestia "Poradnika instalatora TV-SAT" zapowiadanego przez nas powróciła pewien okres temu i ponownie zaczęliśmy kompletować materiały, ale nie chcę póki co rzucać żadnych konkretów. Jeśli uda nam się dopiąć temat i wydamy pozycję, to stosownie to zaanonsuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

W przyszłym roku wyjdzie książka "Anteny satelitarne", szczegółów nie znam, ponieważ nie uczestniczę bezpośrednio w tym projekcie. Sam poradnik w takiej formie, jak był planowany na początku - raczej się nie pojawi, minęło ponad 4 lata od zapowiedzi, nie podołaliśmy czasowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo - będzie też osobno, ale poza dystrybucją w księgarniach - tylko wysyłkowo. Od strony treściowej - nie będzie to katalog, będzie się opierać o teksty z archiwalnych wydań SAT Kuriera uzupełnianych o nowe informacje, zdjęcia oraz świeże treści napisane specjalnie na potrzeby publikacji. Szczegółów jak pisałem - nie znam - nie jestem w zespole redakcyjnym tej publikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dziś książka została oddana do druku, 216 stron, bogato ilustrowana. O ile mi wiadomo przez kolejne dwa dni materiały będą sprawdzane, dostaniemy jeszcze je do zatwierdzenia i druk rusza. Nie wiem ile może to potrwać, ale myślę, że koniec lipca/początek sierpnia jest osiągalny i pozycja będzie szła do prenumeratorów, którzy ją opłacili. Będą też opcje zakupu niezależnie, ale o szczegółach poinformuję nieco później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...