Jump to content
melman-x

Konferencje platformy n

Recommended Posts

Dannniel No tak, ale przecież nie mówiłem, że wszystkie będą u nich :wink: z tego co mówili to tylko kanały universala będą na wyłączność w N :( , HBO napewno nie będzie na wyłączność bo zostaną w C+ no i może trafią też do CP, Movies24 oraz paczka filmboxa także może trafić do CP i C+, więc raczej nie będą aż tak do przodu.

Krisss16 bardziej mi chodziło o poprawe jakości mizernych do tej pory pakietów filmowych... i to bardzo :D a wyłącznośc to inna sprawa

Po konferencji trzeba będzie policzyć czy przypadkiem tak krytykowana Nka nie będzie miała najlepszej oferty programowej w Polsce.

nie bardzo najlepszej. Pod wzgledem sportu im jeszcze brakuje. Ale reszta jest juz rowna, a bedzie lepiej jak dolaczo 3xHBO

No i jest HBO

wszystko pieknie ladnie, ale w tym momencie N`ka jest drozsza od full opcji Cyfry+ a pod wzgledem sportu sa jeszcze duzo do tylu

I do tego jeszcze nowe promocje, Nbox za darmo i Nbox Recorder za 99 zł i pełna oferta do końca roku, już chyba mają te 300 tys. abonentów.

Ciekawie tylko jaka cena będzie? Stało się w końcu ciekawe czy to oznacza wejście też do CP.

Widze ciacho007 ze cie troche przytkalo..Nie jest najdrozsza, bo wszystko masz w opcjach do wyboru.Nie chcesz - nie placisz.

Koniec konferencji...

Coś tam wcześniej mówił, że cena pakietu Filmowego to nadal 16zł. W sumie to pamiętajcie, że znikną Cinemaxy z tego pakietu, więc pozwolili sobie na nowe kanały.

Szkoda tylko, że nie dodali innych kanałów, bo nie każdy filmem się interesuje. A za brak Multiroomu mają u mnie --- jak z Warszawy do Krakowa :P

Ale generalnie wrażenie pozytywne. Mogliby jeszcze coś ze sportu kupić i się pochwalić (może coś zimowego) ;)

Super ... tego mi bylo trzeba ... nawet ramowka SCIFI zawiera te seriale co chcialem ... hehehehe ... 3 tyg temu wyslalem papiery rozwodowe do cyfry ;) z czasem rozwiode sie z polsatem i wezme usluge multiroom bo pewnie w 2008r to zaprezentuja ...

GRATULACJE N !!!! Keep it up!!!

Gary

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...