Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko! A powiedzieli czy NASN bedzie na wyłącznośc i po Polsku??

Wszędzie NASN nadaje w swojej oryginalnej ścieżce dźwiękowej czyli angielskiej wiec w Polsce raczej nie będzie inaczej. Dodanie tego kanału to na pewno plus jak dla mnie dla N. CO do Vodu to narazie poczekam na listę filmów ale na pewno nie będzie to co niektórzy się spodziewali. MGM temat o tym kanale był od dawna i raczej nie będzie to super kanał filmowy tylko uzupełnienie. Wojna i Pokój po 2 tych zapowiedziach jak dla mnie zapowiada sie nie ciekawie. Kino rosyjskie ma sporo ciekawych propozycji jak Bumer czy 9 Kompania. A filmy prezentowane do interesujących nie nalezą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś pozytwnie odebrałem te wiadomości z konferencji i to, bez żadanych emocjonalnych doznań. Zaczekam, aż to wszystko, zaistnieje. Jak już dadzą pooglądać nowe kanały i pomacać dekoderek z twradzielem, wtedy pogawędzimy. Cóż zapowiedzi zapowiedziami, ale to, jeszcze nie "ślub" :wink:.

Ceny też będą ważne.......

Ciekawość w(y)łączona........

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaskakuje to, iż od razu na stronie N pojawił się obszerny raport z konferencji, dla tych, którzy nie byli lub nie oglądali. To niewątpliwie plus za przepływ informacji, minus za całkowite zignorowanie problemów z softem nboxa czy prgoramami FTA i listą użytkownika - bedzie czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko! A powiedzieli czy NASN bedzie na wyłącznośc i po Polsku??

Bo była kiedys mowa że NASN bedzie w CP

 

będzie wersja oryginalna ang. retransmisje w hd na n- sport będą mialy pewnie polski komentarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Ja mysle ze nastepna konferencja bedzie wtedy kiedy N osiagnie 100 tys abonentow pewnie dlatego czekaja do kwietnia bo licza ze bundesliga w sportklubie ich przyciagnie.

 

 

Zgadzam się ....po ogłoszeniu sportklubu na wyłacznośc i możliwości oglądania bundesligi za 32 złote odliczam dni do końca umowy z polsatem....zdecydowałem się na jakośc a nie na ilośc...mam nadzieje że się nie zawiodę...przy okazji napiszcie do kiedy LM I UEFA jest w n-ce bo bundesliga wiem że na bardzo długo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze nastepna konferencja bedzie wtedy kiedy N osiagnie 100 tys abonentow pewnie dlatego czekaja do kwietnia bo licza ze bundesliga w sportklubie ich przyciagnie.

 

 

Zgadzam się ....po ogłoszeniu sportklubu na wyłacznośc i możliwości oglądania bundesligi za 32 złote odliczam dni do końca umowy z polsatem....zdecydowałem się na jakośc a nie na ilośc...mam nadzieje że się nie zawiodę...przy okazji napiszcie do kiedy LM I UEFA jest w n-ce bo bundesliga wiem że na bardzo długo :D

Mozna juz od 26zl ogladac mysle ze moga posluzyc sie tym trikiem kiedy rozpocznie sie LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym SAT Kurier jest wywiad z Sojką i jest tam mowa własnie o tej konferencji i nowosciach na platformie n.

Jakie nowe kanały pojawią w n, o ktorych do tej pory nie było mowy albo trzymaliście w tajemnicy?

 

Zapewniam, że jest to zaledwie preludium do nowości, jakie pojawią się w tym roku. Prosze mi jednak pozwolić na odrobinę tajemniczości. pierwsze szczegóły już w kwietniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...