Jump to content

Recommended Posts

2 godziny temu, nieczęstygość99 napisał:

...i to stare logo  HYPERA na koszulce :D

Celowo pewnie.

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

Kanał oczywiście wystartuje w HD? W 2018 prawie mamy 2019 wersja SD to dla mnie strzał w głowę.  :P

TestPG jest w HD, a żaden nowy kanał Polsatu nie startował w SD od dwóch bodajże lat, więc odpowiedz sobie sam na swoje pytanie.

• Upvote 1

E-sport mnie nie interesuje, ale jeśli w ramówce znajdą się programy "okołogrowe" to będę często na ten kanał zerkał. Brakuje następcy Hypera i być może Polsat Games stanie się nim. 

Guest kingofsouth
12 minut temu, lukas_k napisał:

E-sport mnie nie interesuje...

To czym będzie się różnił od tych kanałów?  Zajrzałem na nie, ale to nie dla mnie.

2018-10-07_161406.jpg

2018-10-07_161611.jpg

Edited by kingofsouth

Patrząc na to jak do tego podchodzą, a widać że na poważnie, to rzeczywiście to może być jeden z najciekawszych i najlepiej przygotowanych nowych kanałów Polsatu od lat.

• Like 1

6 godzin temu, kingofsouth napisał:

Kanał oczywiście wystartuje w HD? W 2018 prawie mamy 2019 wersja SD to dla mnie strzał w głowę.  :P

Ten znowu o jakości :) Ty to nawet byś się z telezakupów w 4K ucieszył, co tam zawartość... Jakość! :) Polsat od dawna nie uruchamia kanałów SD, ba, wyłącza je. Polsat Games będzie w HD, tylko i wyłącznie.

Edited by jaszek
  • Haha 1
  • Upvote 4

9 godzin temu, kingofsouth napisał:

To czym będzie się różnił od tych kanałów?  Zajrzałem na nie, ale to nie dla mnie.

2018-10-07_161406.jpg

2018-10-07_161611.jpg

Wystarczyło podać nazwy tych kanałów, a nie zawalać stronę kolejnymi chwalącymi swój dostęp do pewnych kolejnych usług zrzutami ekranu… :facepalm:

• Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 4

Kolorystyka niespecjalnie mi podchodzi, ale oprawa ogólnie wyszła im całkiem nieźle.

Szkoda tylko że jakość obrazu pewnie nie będzie nawet taka jak na YouTube'ie, gdzie ta już sama w sobie jest gorsza przez google'owskie kompresje.

Wszystkie odcinki programów będzie można oglądać także w IPLI, a tydzień po premierze na YouTube'ie.

Polsat Games będzie dostępny na poz. 16 w EPG Cyfrowego Polsatu oraz pakietu Mini HD.

• Upvote 1

Od początku chcą promować ten kanał w Cyfrowym Polsacie ;) Nic dziwnego, wiele ludzi czeka na jego start. Trochę to będzie dziwnie wyglądało, jak kanał o grach komputerowych (czy też o e-sporcie) wyląduje w sekcji kanałów ze sportem tradycyjnym.

Kolejne anime w Polsat Games: "Assassination Classroom". Od 15 października.

Oglądałem na twitchu i bardzo mi się podobało :) Więcej takich inicjatyw :) I pomyśleć, że kiedyś nc+ zlikwidowało jeden z moich ulubionych kanałów, czyli Hyper....

I tak o tym sposobem Polsat zmiótł konkurencję. :) 

Zresztą widać, że taki kanał był potrzebny, patrząc na zainteresowanie na FB.

Edited by Patjyk

2 godziny temu, VG02 napisał:

Kolejne anime w Polsat Games: "Assassination Classroom". Od 15 października.

Mnie właśnie najbardziej zainteresowała ta linijka o serialach animowanych i innych anime'ach. Na takiego Dragon Balla zawsze lubię popatrzeć. 

Miło byłoby gdyby Polsat zakupił też starocie z tej serii 😜

Powodem dwutygodniowego opóźnienia startu nadawania były formalności związane z tym, że Polsat Games w odpowiednim czasie nie uzyskał wpisu do prowadzonego przez KRRiT rejestru stacji nadających w ramach Cyfrowego Polsatu.

Polsat zapowiada, że studio swoim wyposażeniem przewyższa większość studiów sportowych. W co jeszcze jestem w stanie uwierzyć.

13 godzin temu, Patjyk napisał:

I tak o tym sposobem Polsat zmiótł konkurencję. :) 

Zresztą widać, że taki kanał był potrzebny, patrząc na zainteresowanie na FB.

Tak na marginesie, konkurencja minimum od fuzji nie uruchomiła chyba żadnego nowego autorskiego kanału tematycznego. Paczki Canal+ nie liczę, to usługa premium. Nowa stacja zapowiada się obiecująco, czas na start również wydaje się doskonały. Oby tylko stacja nie skończyła tak, jak Polsat Sport News, ale patrząc na poczynione inwestycje i rozmach, chyba nikt na to nie pozwoli.

5 godzin temu, Emil.1603 napisał:

Polsat zapowiada, że studio swoim wyposażeniem przewyższa większość studiów sportowych. W co jeszcze jestem w stanie uwierzyć.

Gdzieś mi się obiło o uszy, że to studio to to samo co w ramach LM w PSP. Prawda to?

1 godzinę temu, jaszek napisał:

Tak na marginesie, konkurencja minimum od fuzji nie uruchomiła chyba żadnego nowego autorskiego kanału tematycznego. Paczki Canal+ nie liczę, to usługa premium. 

Ja miałem na myśli kanały 2x2 TV i E-Sport TV.