Jump to content

Recommended Posts

Tak jak wspomniałem w komentarzu, najlepiej tłumaczy (i chyba ustala dialogi) Marcin Szuster. Reszta to porażka. Niedługo również szykuje się "Inazuma Eleven GO" (co oczywiście wspomniałem wyżej). Na FB padają już pytania o dubbing, no i oczywiście zero odzewu. Szkoda że stacja olewa tego typu kwestie. 

Pytanie.. Czy seria "Nowa Gra +" nie ma już nowych odcinków? Od dłuższego czasu same powtórki o różnych porach czasowych... 

Posted (edited)

Tutaj aktualnie lecą powtórki prawie wszystkiego. 

Edited by VG02

Ostatnio oglądając "Rock w grach" coś przykuło moją uwagę. Odcinki są cenzurowane, pomimo informacji o tym że materiał jest dla widzów pełnoletnich:
NEd6n2O.jpg (fragment z yt, odc.5)
A tutaj brak cenzury:

W dniu 27.05.2019 o 17:51, VG02 napisał:

Odcinki są cenzurowane, pomimo informacji o tym że materiał jest dla widzów pełnoletnich

No skoro są nadawane z "dwunastką" to muszą być cenzurowane mimo takiej informacji

Jednakże jest to niemałe rozczarowanie i patrząc na godziny emisji, śmiało można dać 16+ (a po 23:00 - 18+) bez cenzury, a ocenzurowaną 12+ np. rano. Nie rozumiem po prostu takich działań stacji telewizyjnych.

Inazuma Eleven GO z... lektorem (Alek Pawlikowski). Czyli za niedługo rozpocznie się ból d**y. 

Ból? Raczej rzetelne recenzje, bo z tego co słyszę, wypadł jeszcze większy paździerz niż się spodziewałem. W Bleachu wyszedł jako-tako znośnie, tutaj nie da się go słuchać.

Licze na szturm fanów serialu na FP g*wnostacji ;)

Posted (edited)

Już kipi na FanPage'u. Naprawdę szkoda że Polsat załatwił lektora, a nie dubbing. Również zapewne nie ma co liczyć na dubbing pod presją widzów (tak jak to było z Akademią Bohaterów).

Edit: Do tego u mnie na yt już też coś tam kipi.

Edited by VG02

Może powinni dać sobie spokój z Anime, skoro nie potrafią się nim odpowiednio zajmować? :)

• Like 1
  • Upvote 2

Dla mnie to nie ma problemu. Ważne że coś emitują. No i dzięki Polsatowi poznałem całkiem spoko anime. 

• Like 1
  • Upvote 1

Dla mnie i wielu innych problem jest - blokują tylko licencje. TVP było Inazumą żywotnie zainteresowane i chciało wykonać pełen dubbing, a tak licencja się zmarnowała.

Rzecz w tym, że dla stacji nie jest to priorytet i nawet rzekomo świetne wyniki DBS niewiele tu pomogły.

• Upvote 1

27.06.2019r. - premiera "Rift Rivals".

Do tego można jeszcze dorzucić brak emisji w otwartej TV. Szkoda że Polsat odwalił taką manianę.

21 czerwca ostatnią powtórką "38" odcinka Polsat Games zakończy emisję Akademii Bohaterów. Oczywiście nigdy nie wyemitowali ostatniego odcinka 2 sezonu xD

Posted (edited)

"38"? A to nie jest ten niewyemitowany?

Edited by VG02

Nie, bo "zerowy" odcinek drugiego sezonu emitują jako pierwszy, stąd przesunięcie.

• Upvote 1

Samemu się już gubię, bo zresztą uwagi na FP o poprawki nic nie dają. Z tego co widzę to z ramówki znikają kolejne programy. Chyba można już szykować trumnę dla tego kanału.

Interesujący "dialog" widza ze stacją - widz de facto został posłany na drzewo niczym na konferencji Prezesa PiS ze słynnym "prosze nie przeszkadzać, proszę popierać" :P

Czytałem, skomentowałem, sam skusiłem się napisać e-maila. Szczerze, patrząc na odpowiedź tej Pani, wszystko mija się z rzeczywistością... I ciekawe jaki serial szykują na jesień. Top 20 umrzesz ze śmiechu? 😂

• Haha 1