Jump to content

Recommended Posts

3 godziny temu, roberttosat napisał:

Gdzieś mi się obiło o uszy, że to studio to to samo co w ramach LM w PSP. Prawda to?

To są dwa różne miejsca, ale w jednym budynku.

Studio Polsat Sport Premium jest największe, bo ma 700 m2. Natomiast studio Polsat Games to już 500 m2, więc jest ciut mniejsze.

Na takim kanale potrafili zrobić transparentne logo (wygląd to już kwestia gustu), a taki Polsat Sport Premium dalej świeci i zasłania pół ekranu... 

3mam kciuki za ten projekt, oby się udało ;) A co do NC+, to nie uruchomili kanału od... 20 września 2008, kiedy CYFRA+ wprowadziła DOMO do swojej oferty 😤

• Haha 1

16 godzin temu, jaszek napisał:

Tak na marginesie, konkurencja minimum od fuzji nie uruchomiła chyba żadnego nowego autorskiego kanału tematycznego. Paczki Canal+ nie liczę, to usługa premium. Nowa stacja zapowiada się obiecująco, czas na start również wydaje się doskonały. Oby tylko stacja nie skończyła tak, jak Polsat Sport News, ale patrząc na poczynione inwestycje i rozmach, chyba nikt na to nie pozwoli.

Tylko, że każdy kanał konkurencji  jest o 10 poziomów wyżej od Polsatowskich. 

Uruchomiła za to pod brandem Canal+  bardzo fajny kanał ... +Discovery, czy NOW gdzie wprowadzili pierwsi 4K na satce  w Polsce,  potem już w pełni kanał UHD, a ich "normalna" jakość HD kanałów jest podobna do super hiper extra HD z kanałów PSP których jakością  słoneczna telewizja tak się szczyci. 

Wcale się nie zdzwie jak nie oddadzą go nc+, jak Polsat Doku. Nc+ doku "nie chce" (chociaż ja bym chciał zobaczyć częściej co tam jest) bo ma 2 swoje.

Oby tak się nie stało, bo tylko wtedy uruchomienie Hypera+ jako pstryczek w nos w jakości UHD lub 1080p miałoby sens. 

Edited by nieczęstygość
  • Upvote 1

Gdyby mieli wracać z HYPER+, to już dawno by to zrobili. Ludki w nc+ też nie są ślepi i widzą jak ta branża rośnie, czy sam gaming czy e-sport. Jak przez parę lat nic z tym nie zrobili. 

Ciekawe czy jutro poznamy oficjalną ramówkę tej stacji.Wszak, został tylko jutro ostatni dzień roboczy przed startem, więc mogli by podać. No chyba, że ktoś już gdzieś wyłapał.

• Upvote 1

Godzina idealna. Ja czekam jeszcze na Naruto, chętnie bym sobie obejrzał, mam nadzieję że kiedyś może będzie na Polsat Games.

Zacytowałem to, co było. Wcześniej nie było klikalnego odnośnika, więc skopiowałem i po otwarciu takie coś było. Teraz jest już poprawione.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Trochę głupio wygląda ta ramówka (pomieszanie z poplątaniem), bo. zamiast anime dać tylko w godzinach wieczornych, to jest ono wymieszane z programami o grach/E-Sportem. :?

To tak jakby w barze na talerzu na raz podać komuś rosół z makaronem i ziemniaki z schabowym i kapustą i niech nabiera łyżką raz makaron z zupą, a chwilę później niech ukroi nią kawałek schabowego, nabierze kapustę i znowu rosół, później ziemniaki, makaron z zupą, kapustę, kotleta itd. :facepalm:

Edited by SatExpert

Kanał coś tam już testowo nadaje, ale te czarne obramowanie wygląda jakby rozdzielczość była zaniżona. To samo logotyp ekranowy, któremu brakuje ostrości. O za dużym oznaczeniu wiekowym już nie wspomnę.

Niezłych, ale jak na razie tylko DBS potwierdzono w polskiej wersji językowej. Lektor zamorduje anime po raz już któryś z kolei :P

• Confused 1

Ramówka Polsat Games jest moim zdaniem o wiele lepsza od Polsat Rodzina, przynajmniej na tym kanale będą niektóre anime z górnej półki typu ''Bleach'', ''One Piece'' czy ''Dragon Ball Super'' (szkoda tylko, że ''Detektywa Conana'' nie kupili).

Tylko czy jest sens porównywać dwa dość mocno różniące się od siebie kanały? To tak jakbym napisał, że owoc jest lepszy od warzywa bo jest słodszy. ;)

• Like 1
  • Upvote 2