Jump to content

Recommended Posts

No tak.Ale wracając do wcześniej prze zemnie napomnianego programu typu "Tajna historia XX wieku ",to chyba mało wspólnego ma ten program z tematyką jakiej dotyczy ów kanał jakim jest Polsat Games.

To niech zmienią koncesję na Czeską/Włoską/Niemiecką/Holenderską/Francuską/Japońską i po problemie! Dziwne że pchają się w tą głupią Polską koncesję, choć grupa Polsat jest własnością spółki (chyba) w Luksemburgu, a nie w Polsce... :crazy:

Podejrzewam że Polsat przyszykuje coś "ciekawego" w kwietniu i zdejmą z anteny programy typu "zapchaj dziurę".

Posted (edited)

O co ten raban, przecież mamy od zarania gier opartych o historię - zwłaszcza w klimatach IIWŚ - więc program Wołoszańskiego pasuje idealnie do kanału o grach. :lol2:

ironia mode off

1 godzinę temu, SatExpert napisał:

To niech zmienią koncesję na Czeską/Włoską/Niemiecką/Holenderską/Francuską/Japońską i po problemie! Dziwne że pchają się w tą głupią Polską koncesję, choć grupa Polsat jest własnością spółki (chyba) w Luksemburgu, a nie w Polsce... :crazy:

Siłą rzeczy muszą to robić, ponieważ część ich kanałów nadaje w naziemnej telewizji cyfrowej która wymaga polskiej koncesji (patrz: przykład @STARS.TV). Do tego jeszcze dochodzi kwestia tego, że jest mniej papierkologii niż gdyby część kanałów miała koncesje od KRRiT, a część np. od Ofcomu.

Edited by manieq01

1 godzinę temu, SatExpert napisał:

Dziwne że pchają się w tą głupią Polską koncesję, choć grupa Polsat jest własnością spółki (chyba) w Luksemburgu, a nie w Polsce... :crazy:

A nie czasem na Cyprze?

4 godziny temu, VG02 napisał:

Szału nie ma z subskrypcjami. Natomiast sam Rock ma dużo. 

Ale co Ty porównujesz? Program wystartował parę miesięcy temu i już ma 80 tys., a ten cały Rock jest od wielu, wielu lat na polskim YouTube'ie, gdzie poza samym graniem robi i robił rożne inne materiały, jak Rock obraża czy jakiś lifestyle. Poza tym, on lubi też nie raz poopowiadać o czymś o czym nie ma pojęcia, ale to już inna sprawa.

Zresztą, nie zawsze liczba subskrypcji i wyświetleń równa się z jakością, rzetelnością i sensem. Skoro według niego The Outer Worlds od Obsidianu jest finansowane przez Microsoft i że Microsoft jest taki kochany, bo ta gra będzie wydana na wszystkich platformach. A jak wiadomo, gra jest w produkcji zanim jeszcze Amerykanie przejęli studio. Czy też nie wiedział z której generacji jest Dreamcast. Jak nie ma pojęcia o czymś, a w konsolach bywa ciemny, to niech lepiej milczy ;)

3 godziny temu, SatExpert napisał:

Kiedy się wreszcie nauczysz pisać przymiotniki z małych liter?

• Confused 1

8 godzin temu, Frontowiec napisał:

@ARTIPAPK to jest wypełnienie koncesji polskich produkcji.

Czy możesz mi zacytować, ile konkretnie tej "polskiej produkcji" PG ma emitować? bo w tej chwili jest to jakieś 66% dziennej ramówki.

10 godzin temu, Kubegg napisał:

Program będzie kontynuowany (tak mówił montażysta programu). Poza tym robił on najlepsze wyniki na całym kanale (oprócz rozgrywek w LoLa) i na YT. Głupotą było by nie zrobienie drugiego sezonu default_wink.png

A można źródło tych danych? Bo ostatnio słyszałem to samo o Dragon Ballu...

6 godzin temu, Frontowiec napisał:
8 godzin temu, SatExpert napisał:

A nie czasem na Cyprze?

Ani tam, ani tam. W Liechtensteinie.

• Thanks 1

2 godziny temu, AtoMan napisał:

Czy możesz mi zacytować, ile konkretnie tej "polskiej produkcji" PG ma emitować? bo w tej chwili jest to jakieś 66% dziennej ramówki.

Chodzi tutaj o słynne 33%.

Albo jestem ślepy, albo tam nie ma nic napisane na ten temat. W dodatku artykuł pochodzi z października ubiegłego roku...

6 godzin temu, Frontowiec napisał:

Chodzi tutaj o słynne 33%.

Które jest już dawno wypełnione. Chyba, że z niewiadomych przyczyn nie liczą transmisji na żywo...

Albo jestem ślepy, albo tam nie ma nic napisane na ten temat. W dodatku artykuł pochodzi z października ubiegłego roku...
Pochodzi z października ponieważ nie ma innych danych na ten temat. Po za tym serio, patrząc na ilość fanów autora programu, myślę że program był najchętniej oglądaną pozycją.

Posted (edited)

Stacja wprowadziła dzisiaj nowe fragmenty oprawy graficznej. Również ponownie w połowie odcinka pojawia się napis "Napisy dla niesłyszących". 

1 kwietnia Rock zawita na antenie w programie pod tytułem "Rock W Grach" o godzinie 21:00.

Edited by VG02

Posted (edited)

Tomasz Smokowski w tej chwili prowadzi losowanie fazy grupowej Ekstraklasa Cup. Transmisja przed chwilą się rozpoczęła.

Edited by Solderowy123

Zauważyłem że logo lekko wadzi podczas tej transmisji. Zasłania niektóre elementy graficzne.

08.04 - premiera nowego programu "EU MASTERS 2019r.". Tego samego dnia znika również z ramówki "Akademia Bohaterów". 

Posted (edited)

Zmiany w EPG:

11 kwietnia - premiera 3 sezonu "Akademii Bohaterów". Numeracja zacznie się od 26 numeru. 

22 kwietnia - premiera "Rock w grach", a nie jak pierwotnie 1 kwietnia.

EU Masters - godziny emisji zostały przesunięte z 16:45 na 17:45. Tym samym 8 i 15 kwietnia nie odbędzie się emisja Faux Paux.

Również w EPG pojawił się program, o dziwnym tytule "*****". 

Edited by VG02

17 minut temu, VG02 napisał:

EU Masters - godziny emisji zostały przesunięte z 16:45 na 17:45. Tym samym 8 i 15 marca nie odbędzie się emisja Faux Paux.

Chyba chodziło ci o 8 i 15 kwietnia. :)

• Thanks 1

Również w EPG pojawił się program, o dziwnym tytule "*****". 

Może to placeholder pod ten nowy program wszystko wiedzącego Rocka? ;)

11 kwietnia - premiera 3 sezonu "Akademii Bohaterów". Numeracja zacznie się od 26 numeru.  

A jestes pewien, ze nie licza od 1 odcinka 1 sezonu?

Nie jestem pewny. Oni mają taki bajzel w EPG że to hit.

@AtoMan chyba masz rację. W EPG na kolejne dni, odcinki kończą się na 38 numerze. Jednakże dzisiaj o 16:30 się okaże co i jak. 

Wczoraj patrzyłem i odcinek leciał ze środka s2, więc nie trzeba było czekać do dziś :P

Tymczasem od 1 maja blok anime przesuwa się na 18 - po części ze względu na rozgrywki LOLa, ale nie mam wątpliwości, że jak zobaczą wyniki oglądalności, to już tak zostanie  :P

• Like 1