Skocz do zawartości

Bitrate kanałów IPTV Orange?


andii57
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłosiłem to na infolinii , oczywiście mogą odpłatnie przysłać technika.( który nic nie zrobi ,a za zresetowanie urządzeń weźmie opłatę )." Obecnie nie występują problemy ze stacjami Canal+" mówią . 

Ps. Co do Eleven'ów , u mnie przynajmniej ,jeśli dany program "nagram" i oglądam choćby z kilku sekundowym opóźnieniem z odtworzenia mniej widoczne są te piksele .Takie wrażenie odnoszę . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie sportowe kanały będę miał od Canal+ sat/online. Natomiast w przypadku innych kanałów w Orange jakość jest do przyjęcia, czy jednak też u Was wzbudza obecnie duże zastrzeżenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś tam pisał w "protokole" ,wypisał numery kanałów do których mam największe zastrzeżenia, nic nie zrobił. Nie no skłamałbym tak twierdząc. 

Klasyka

- reset urządzeń,

- zabawa trybami obrazu w tv, 

- kilka telefonów "wyżej " .

Dla porównania pokazałem mu canal plusy w aplikacji C+ na tv , ku mojemu zdziwieniu stwierdził że faktycznie te z apk wyglądają bardzo dobrze, 

lecz po chwili rzekł ,że to inny dostawca ( chodzi o C+) i dlatego tak jest .

Moim zdaniem wypowiadając te słowa wskazał winnego. 

Co do linii internetowej  ( vdsl)po diagnozie ,bez anomalii.

Faktycznie internet mam ok.

Podsumowanie: nie obciażono mnie kosztami wizyty technika ,bo przyczyną nie leży po stronie abonenta.....ufffffffff.

( swoją drogą Orange miał już w tej sprawie epizod z UOKiK)

https://nasz.orange.pl/t5/Telewizja/Jakość-obrazu-Orange-IPTV/td-p/372876/page/4

W linku ,mała ciekawostka o której oczywiście Orange nic nie wie .

"abonenci nie zgłaszają problemów z kanałami sportowymi "

Edytowane przez Dziubu123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykupując w Orange pakiet C+ Prestige, można otrzymać  usługę Canal+ Online w cenie i Mistrzowska Piłkę- Polsat Premium.

W aplikacji jakość biblioteki filmowej jest na dobrym poziomie. 

Trochę niepokoi mnie jakość kanałów sportowych live na kanałach C+ Sport na dekoderze docelowo: IWU 200.

Polsat Premium 1, 2, Eleven 4K można oglądać w sensownej jakości, C+ 4K nie odbiega zbyt dużo od wersji z sat?

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Dziubu123 napisał(a):

W linku ,mała ciekawostka o której oczywiście Orange nic nie wie .

"abonenci nie zgłaszają problemów z kanałami sportowymi "

O słabej jakości kanałów Eleven to ja już na tym forum oraz na forum Orange pisałem jakieś dwa lata temu, z resztą nie tylko ja. Jak się nie chce widzieć jakiegoś problemu to się go nie zobaczy. 

Chociaż dziwi to trochę, skąd oni biorą ten sygnał, że jest takiej słabej jakości? Są jeszcze na satelicie te PSP w gorszej jakości? Bo wygląda, jakby właśnie te dalej brali i puszczali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zastanawiam się nad podpisaniem umowy z Orange na światłowód + TV (światłowód już mam!). Czy kanały sportowe będą działy płynnie i będzie dobry obraz? Z wypowiedzi wyżej wynika, że chyba jednak NIE i jeżeli chodzi o sport to lepiej oglądać te kanały w Canal + online. Dostałem ofertę od Orange i nie wiem czy warto skorzystać, bo dla mnie jakość kanałów sportowych ma bardzo duże znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wodnik Szuwarek no ok, ale nadal nie wiemy i pewnie jak ktoś chociaż manifestu mpeg-dash nie sprawdzi w przeglądarce, jakie dla Orange Polska jest bitrate :)

 

Jak miałam, przez około roku dostęp do oferty Orange TV Go nie wiedziałam jeszcze wtedy o czymś takim jak manifest a nie udało się przerzucić obrazu przez AirPlay, żeby móc te cyferki podejrzeć :)

Edytowane przez Delta21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...