Skocz do zawartości

AB CryptoBox 752HD Combo – uwagi, sugestie, itp.


Linz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś mi wytłumaczy dlaczego oficjalnie ten odbiornik nie obsługuje modułów CI+ tylko stare CI. Jakieś prawa licencyjne? Czy to za tani model i specjalnie utrudniaja życie że trzeba kombinować z jakimiś modyfikacjami niewiadomego po pochodzenia żeby odpalić CI+?

Edytowane przez Ramirez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takiego modułu, więc nie mam jak tego sprawdzić, ale wg dystrybutora tego dekodera jest taka możliwość po wgraniu odpowiedniego softu.

Czytnik CI działa dobrze z naszymi rodzimymi modułami z Polsatu jak i CI+ z NC+ po wgraniu oprogramowania alternatywnego z końcówką Patch.

http://www.expert-tvsat.com/Cryptobox_CR_752_HD_Combo-210.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy próbowałeś teletekst? U mnie  niektórych słów nie można odczytać z literami ą,ę,ś,ć itd,teletext niedopracowany moim zdaniem.W fergusonach txt jest super.

Czy ja pisałem że mam problem z "Powerem"???

Emerycie , teletekst działa świetnie polskie znaki wyświetla wszystkie !

navajo88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

navajo88 Dziękuję za konkretną odpowiedz, żartowałem za jej brak . Spróbuję jeszcze raz. Może ktoś testował softy 1.12.19529, 1.10.19238 i wie jak jest różnica między nimi? Będę wdzięczny za jakąś odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

Używam soft 1.12.19238 , i wszystko chodzi świetnie ,nawet poprawił się sygnał na pasku i teraz wskazuje nawet mi 88%sygału odbioru czego wcześniej nie było a mam kabel do wymiany bo używam kabla od intenetu który ma już z 10 lat .

navajo88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Po zainstalowaniu znika polskie menu !, i wygląda na to że to jest soft tylko dla naszych sąsiadów z południa .

Po drugi kiepsko działa internet , a wczoraj sobie kupiłem 10 m kabla żeby sobie podłączyć z internetem , dlaczego aż tyle ,,, odlegość a jakiej mam tuner od kompa .

I tak to wygląda u mnie .

A internet to żadne cudo!!!

PS; Mam pytanie do kolegów którzy mają podłączony internet , jak wam chodzi Daily Motion ???

navajo88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem po kompletnych próbach ! . Zainstalowałem oprogramowanie ze strony producenta soft 1.10 , a na to soft 1.12 zrobiłem reset i ponownie zainstalowałem zainstalowałem soft 1.12 i wzystko chodzi świetnie . A co do internetu to też prawie wszystko chodzi , prócz gogle map ale tym się nie przejmuję .

Tak więc wszystko chula i buczy i koniec z esperymentami z softami .

navajo88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soory , ale nie chcący wprowadziłem was w błąd nie soft 1.12 ,,, ale 1,11 .

Ramirez , u mnie na 1.10 nie nagrywał na pena i internet też był ubogi , a jako ciekawostkę powiem że jak kupiłem ten tuner to miałem zaistalowaą 10 kę .

Po wielu próbach wzystko chodzi dobrze nagrywa na pena bez problemu i jak piałem koniec zabawą innymi softami ,,,, ament :> :> :mrgreen: :mrgreen: .

navajo88

PS: A trzynastka to jak pisałem to jest soft dla naszych sąsiadów Czechów

Edytowane przez navajo88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...