Skocz do zawartości

Starter z nielimitowanym YouTube


emarti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma nielimitowanego YT. Media społecznościowe owszem, ale YT... przecież znając życie Polacy daliby radę zużyć setki GB ;) Zdaje się, że PL to jedyny kraj, w którym regulamin musiało zmieniać HBO GO :)

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakaś oferta też pre-paid ale aby najmniejszym kosztem słuchać radia przez internet? Chodzi mi o to że tam gdzie pracuje praktycznie nie odbiera mi klasyczny odbiornik radiowy bo jest zbyt dużo elektroniki dookoła jak komputery, monitory, kable itp.. Tak to bym sobie odpalił jakaś muzykę z sieci dlatego pytałem o YT ale myślałem też o odbiorze radia przez internet. To by było nawet lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Do słuchania muzyki polecam serwisy takie jak: Spotify, Tidal. Można pobierać muzyke na urzadzenia mobilne i sluchac tego w trybie "offline" czyli przy wyłączonym Internecie.

Sam korzystam z tych usług i jestem zadowolony. Idealnie się sprawdzają w terenie bo zasięg Internetu jest praktycznie wszędzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaszek

Do słuchania radia przez internet polecam a2mobile (marka sieci Aero2). Za 9,90 zł miesięcznie jest w praktyce nielimitowany internet, przy czym jego prędkość jest uzależniona od zużytego transferu danych. I tak:

 

  • do 5 GB - brak ograniczeń
  • 5-10 GB - prędkość max. 3 Mb/s
  • 10-15 GB - prędkość max. 1 Mb/s
  • powyżej 15 GB - prędkość max. 512 kb/s

Każdorazowo za kolejne 5 zł można zresetować w/w limity tak, że lecimy od początku, czyli np. za 14,90 zł mamy 30 GB internetu mobilnego z prędkością do 1 Mb/s, co z powodzeniem wystarcza do stabilnego słuchania radia.

 

https://a2mobile.pl/

 

a2mobile działa na infrastrukturze Aero2 i Polkomtela (Plus). Oczywiście wszystkie karty SIM mają dostęp do LTE.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki za informacje. Z pewnością wezmę ją pod uwagę. A czy moglibyście mi jeszcze tak mniej więcej napisać ile danych z pakietu zostanie pobranych przez 8 godzin słuchania stacji MUZO FM bezpośrednio z ich strony www? Biorąc pod uwagę normalny pakiet z GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaszek

Radio w najczęstszej przepływności 128 kbps w ciągu 1 godziny pobierze ok 60 MB transferu. Daje to niespełna 0,5 GB dziennie. 20 dni roboczych to ok 10 GB danych. Spokojnie zmieścisz się w 10 zł miesięcznie. Oferty dające cenę w przeliczeniu 1 GB za 1 zł są w większości uczciwych ofert bez umowy. 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze zapytam o Orange bo mam wlożoną drugą kartę SIM do telefonu i jest to właśnie Orange na kartę. Czy ten operator udostępnia coś z radia bez limitu podobnie jak Plus udostępnia MUZO FM? Nie chodzi mi tu o Spotify tylko o typowe stacje radiowe dostępne przez internet. Pozbieram informacje od Was i coś na pewno wybiorę. Dzięki za wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do słuchania stacji radiowych każda paczka internetu jest ok. Pytanie gdzie mieszkasz i jaki masz zasieg. Jedni Plusa chwalą inni Play itp. Swoją drogą polecam aplikacje Replaio (kapitalna). Stworzona przez Polskich programistów z Krosna na podkarpaciu. Ma pełny support, ciągle aktualizacje mase stacji radiowych ciągle aktualizowalnych - ma jeszcze jedna zalete jest niesamowicie intuicyjna. Polecam :) Sam korzystam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaszek

Za bardzo kombinujesz :) Wydaj te 10 zł i będziesz miał pełen wybór - od aplikacji po stream'y wszystkich stacji radiowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Do słuchania radia przez internet polecam a2mobile (marka sieci Aero2). Za 9,90 zł miesięcznie jest w praktyce nielimitowany internet, przy czym jego prędkość jest uzależniona od zużytego transferu danych. I tak:

 

  • do 5 GB - brak ograniczeń
  • 5-10 GB - prędkość max. 3 Mb/s
  • 10-15 GB - prędkość max. 1 Mb/s
  • powyżej 15 GB - prędkość max. 512 kb/s
Każdorazowo za kolejne 5 zł można zresetować w/w limity tak, że lecimy od początku, czyli np. za 14,90 zł mamy 30 GB internetu mobilnego z prędkością do 1 Mb/s, co z powodzeniem wystarcza do stabilnego słuchania radia.

 

https://a2mobile.pl/

 

a2mobile działa na infrastrukturze Aero2 i Polkomtela (Plus). Oczywiście wszystkie karty SIM mają dostęp do LTE.

No i wybrałem a2Mobile. Wybrałem opcje samego internetu za 9.90 zł. Wyciągnąłem do słuchania radia nieużywany telefon Microsoft Lumia z Windowsem i ściągnąłem aplikacje Flvto Radio. Wybrałem stacje RMF FM i wszystko ładnie śmiga, nie zacina się i nie rozłącza. Przez cały dzień pracy 8 godzin z minutami pobierany jest ok. 1 GB. Nie wiem czy to normalne czy może aplikacja jest zbyt wymagająca. Pytanie czy jak zejdę do ostatniego lejka w a2Mobile w wysokości 512 kB/s to wystarczy to do słuchania stacji? Zasięg sieć OK w centrum dużego miasta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

512 kb/s (nie kB) spokojnie wystarczy do słuchania radia internetowego. Tym bardziej, że RMF FM dostępne jest też w niższych przepływnościach. Pamiętaj też, że radio możesz uruchomić z przeglądarki. Wszelkie aplikacje mogą pożerać dodatkowy transfer.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Też o to miałem zapytać. Podczas gdy uruchamiam stację radiową z poziomu przeglądarki ta rozłącza się po kilku minutach. Dzieje się to chyba wszędzie bo sprawdzałem kilka stacji radiowych i dzieje się tak z każdą z nich. Telefon to Microsoft Lumia z Windowsem. Wyciągnąłem go z szuflady właśnie w celu słuchania radia. Z aplikacji gra ładnie i bez zacięć czy rozłączeń. Nie wiem może to wina Windowsa w telefonie który okazał się niewypałem i to też jest jednym z problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...