Skocz do zawartości

E2 Kilka pytań laika


korni007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś dotarł mój hd51

Wszystko mi śmiga (tuner dvb-c)

Ale mam kilka pytań

Posiadam soft openatv 6.2

- po kliknięciu w dół na kanale pojawianie się lista kanałów, jak zrobić by była posortowana wg LCN operatora, i żeby zamiast strzałki w dół można było ją wywołać przyciskiem ok po wyświetleniu infobara na kanale ?

- jak już chce wybrać kanał muszę wduszac 2x ok żeby przejść do okna kanału i infobara, jak wdusze raz to kanał się przełącza w tle, i muszę jeszcze raz kliknąć OK żeby przejść do kanału i infobara.

- po kliknięciu exit na liście kanałów i wybraniu kanału, wraca do poprzedniego kanału, a chce by na exit lista się po prostu zamknęła.

 

Jeszcze kwestia skanowania - nie mogłem przeprowadzic kompletnego skanowania ręcznego , gdyż wyskakiwal błąd że głowica nie skonfigurowana. Mimo że ustawiłem modulacje qam256 w głowicy to i tak błąd wyskakuje.

 

 

Podejrzewam że to kwestia mapowania klawiszy, proszę o pomoc.

Z góry dziękuję

Jest ktoś w stanie pomóc?

Edytowane przez korni007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wnioskując z daty wpisu, to pewnie dawno już wszystkie opisane problemy rozwiązałeś, ale co do ustawiania sposobu działania klawiszy, to wszystko powinno być w menu Ustawienie/Obsługa & Interfejs/Konfiguracja Przycisków.

 

Ja mam inne tunery (obecnie używam Golden Interstar Xpeed LX2 i Opticum AX Odin Plus), ale akurat w sprawie konfiguracji przycisków wszystko zapewne jest tak samo :-) .

 

W ogóle odkąd używam Open ATV, to też mam mały problem z ustawianiem działania klawiszy, tzn. nie wiem jak mógłbym ustawić, aby po wciśnięciu klawisza INFO wyświetlał się pasek informacyjny (infobar), bo niestety we wspomnianej konfiguracji przycisków nie da się przypisać temu przyciskowi akurat tej funkcji, a przecież to jest jego najlogiczniejsza funkcja (odkąd używam sprzętu satelitarnego, a zaczynałem od Humaxa CI-5100 przycisk INFO wyświetlał właśnie infobar :-)  ) :-) .

 

Ktoś wie jak to można w Open ATV ustawić???

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...