Jump to content
erwinsans

Kanały 4K w Orange

Recommended Posts

U mnie w kwestii TVP 4K bez zmian - wciąż nie istnieje od dnia po zakończeniu Mundialu na liście kanałów (dekoder jak w stopce - Samsung ICU 100).

EDIT 11:35 : Dopiero dzisiaj po 10 (dopiero wtedy włączyłem z rana dekoder) na liście kanałów pod numerem 18 pojawił się ponownie TVP 4K. Nie zmienia to jednak faktu, iż przez kilka dni (u niektórych abonentów) informacja o dostępności TVP 4K w Orange IPTV mogła być nieprawdą.

Edited by lukis90el

U mnie również dzisiaj TVP 4K wskoczył na kanał 18 . Myślę że dopiero dzisiaj Orange udostępniło ponownie ten kanał dla wszystkich posiadaczy ICU 100.

@lukis90el  czy masz na swoim ICU100  dźwięk podczas powtórkowej transmisji meczy z MŚ 2018 ?

Czy najbliższy mecz, w którym gra Real tylko w 4K na antenie C+ a w Eleven też zostanie pokazany w 4K?

Edited by lukimann

W takim razie z ciekawości zapytam jakie mecze planuje Eleven pokazać w UHD?

Abonenci Orange IPTV mogą czuć się zawiedzeni. Skoro dodatkowo płatny kanał i chyba na razie poza ich zasięgiem zacznie pokazywać wybrane i  ciekawsze mecze w jakości 4K z ligi hiszpańskiej bądź niemieckiej.

Edited by lukimann

Z pytaniem o mecze w 4k to chyba do Eleven powinieneś się zwrócić. W zeszłym sezonie było ; trochę ; transmisji w 4K  i zapewne nie zabraknie ich również w nowym sezonie. Dodatkowo F1 w 4K daje radość dla oka , osobiście nie jestem zawiedziony z transmisji na kanale 119 w ICU 100.

Mam Orange światłowód i moje subiektywne odczucie jest takie , że kanały TVP 4K oraz Eleven Sport 1 4k ni jak nie mają się do obrazu 4K. Jak dla mnie nie jest to obraz 4K, a twierdzę tak dlatego, że porównując z materiałem 4K z dysku zewnętrznego, czy obrazu z mojej kamery to jest totalna różnica. Jakie są Wasze spostrzeżenia? Bo mam wrażenie, że z Orange robi mnie w bambuko z tymi kanałami i jakością 4K.

Cześć

Mam mega dziwny problem. Zacząłem nagrywać na dwóch kanałach programy, przełączyłem na kolejny (trzeci) i od tej pory za każdym razem jak chce przerzucić to pojawia się "X" w rogu ekranu, a zielona dioda na dekoderze cały czas pulsuje. Ba, odłączylem dysk oraz zresetowałem go i dalej jest to samo. Ktoś wie o co chodzi?

Cześć.

O Canal+ 4K w Orange można pewnie tylko pomarzyć? Czy ktoś z Was coś na ten temat może słyszał?

Dodali na zachętę na MS, a potem cisza?

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.