Skocz do zawartości
erwinsans

Kanały 4K w Orange

Rekomendowane odpowiedzi

Osobym które posiadają dekoder 4K od Orange, powinny mieć ten kanał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki numer kanału? Jeszcze jedno: na pewno oglądasz z dekodera Orange ICU 100?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

U mnie w kwestii TVP 4K bez zmian - wciąż nie istnieje od dnia po zakończeniu Mundialu na liście kanałów (dekoder jak w stopce - Samsung ICU 100).

EDIT 11:35 : Dopiero dzisiaj po 10 (dopiero wtedy włączyłem z rana dekoder) na liście kanałów pod numerem 18 pojawił się ponownie TVP 4K. Nie zmienia to jednak faktu, iż przez kilka dni (u niektórych abonentów) informacja o dostępności TVP 4K w Orange IPTV mogła być nieprawdą.

Edytowane przez lukis90el

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie również dzisiaj TVP 4K wskoczył na kanał 18 . Myślę że dopiero dzisiaj Orange udostępniło ponownie ten kanał dla wszystkich posiadaczy ICU 100.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@lukis90el  czy masz na swoim ICU100  dźwięk podczas powtórkowej transmisji meczy z MŚ 2018 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@andii57 - obecnie dźwięku na TVP 4K nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałem że dekoder padł  :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czy najbliższy mecz, w którym gra Real tylko w 4K na antenie C+ a w Eleven też zostanie pokazany w 4K?

Edytowane przez lukimann

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

W takim razie z ciekawości zapytam jakie mecze planuje Eleven pokazać w UHD?

Abonenci Orange IPTV mogą czuć się zawiedzeni. Skoro dodatkowo płatny kanał i chyba na razie poza ich zasięgiem zacznie pokazywać wybrane i  ciekawsze mecze w jakości 4K z ligi hiszpańskiej bądź niemieckiej.

Edytowane przez lukimann

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z pytaniem o mecze w 4k to chyba do Eleven powinieneś się zwrócić. W zeszłym sezonie było ; trochę ; transmisji w 4K  i zapewne nie zabraknie ich również w nowym sezonie. Dodatkowo F1 w 4K daje radość dla oka , osobiście nie jestem zawiedziony z transmisji na kanale 119 w ICU 100.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Orange światłowód i moje subiektywne odczucie jest takie , że kanały TVP 4K oraz Eleven Sport 1 4k ni jak nie mają się do obrazu 4K. Jak dla mnie nie jest to obraz 4K, a twierdzę tak dlatego, że porównując z materiałem 4K z dysku zewnętrznego, czy obrazu z mojej kamery to jest totalna różnica. Jakie są Wasze spostrzeżenia? Bo mam wrażenie, że z Orange robi mnie w bambuko z tymi kanałami i jakością 4K.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wejdź w menu klikając na klawisze kolorowe D-C-D i ustaw rozdzielczość dekodera na 4K.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ustawione na auto ale rozumiem, że należy przestawić na 4K? OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć

Mam mega dziwny problem. Zacząłem nagrywać na dwóch kanałach programy, przełączyłem na kolejny (trzeci) i od tej pory za każdym razem jak chce przerzucić to pojawia się "X" w rogu ekranu, a zielona dioda na dekoderze cały czas pulsuje. Ba, odłączylem dysk oraz zresetowałem go i dalej jest to samo. Ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy  Eleven 4K pokazuje jeszcze mecze w jakości UHD czy może C+ 4K oferuje najciekawsze spotkania??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi