Skocz do zawartości

Kanały 4K w Orange


erwinsans
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w kwestii TVP 4K bez zmian - wciąż nie istnieje od dnia po zakończeniu Mundialu na liście kanałów (dekoder jak w stopce - Samsung ICU 100).

 

EDIT 11:35 : Dopiero dzisiaj po 10 (dopiero wtedy włączyłem z rana dekoder) na liście kanałów pod numerem 18 pojawił się ponownie TVP 4K. Nie zmienia to jednak faktu, iż przez kilka dni (u niektórych abonentów) informacja o dostępności TVP 4K w Orange IPTV mogła być nieprawdą.

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W takim razie z ciekawości zapytam jakie mecze planuje Eleven pokazać w UHD?

Abonenci Orange IPTV mogą czuć się zawiedzeni. Skoro dodatkowo płatny kanał i chyba na razie poza ich zasięgiem zacznie pokazywać wybrane i  ciekawsze mecze w jakości 4K z ligi hiszpańskiej bądź niemieckiej.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pytaniem o mecze w 4k to chyba do Eleven powinieneś się zwrócić. W zeszłym sezonie było ; trochę ; transmisji w 4K  i zapewne nie zabraknie ich również w nowym sezonie. Dodatkowo F1 w 4K daje radość dla oka , osobiście nie jestem zawiedziony z transmisji na kanale 119 w ICU 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Orange światłowód i moje subiektywne odczucie jest takie , że kanały TVP 4K oraz Eleven Sport 1 4k ni jak nie mają się do obrazu 4K. Jak dla mnie nie jest to obraz 4K, a twierdzę tak dlatego, że porównując z materiałem 4K z dysku zewnętrznego, czy obrazu z mojej kamery to jest totalna różnica. Jakie są Wasze spostrzeżenia? Bo mam wrażenie, że z Orange robi mnie w bambuko z tymi kanałami i jakością 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam mega dziwny problem. Zacząłem nagrywać na dwóch kanałach programy, przełączyłem na kolejny (trzeci) i od tej pory za każdym razem jak chce przerzucić to pojawia się "X" w rogu ekranu, a zielona dioda na dekoderze cały czas pulsuje. Ba, odłączylem dysk oraz zresetowałem go i dalej jest to samo. Ktoś wie o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Cześć.

O Canal+ 4K w Orange można pewnie tylko pomarzyć? Czy ktoś z Was coś na ten temat może słyszał?

Dodali na zachętę na MS, a potem cisza?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

@Arkon pakiety C+ są dostarczane w Orange bezpośrednio przez ITI Neovision i to z nimi zawiera się umowę na nie (jest nawet logo NC+ na regulaminie ;)).

Stąd też możliwość zamówienia paczki C+ Prestige i PSP jako mistrzowska piłka w IPTV, tak samo jak w platformie, a z innych rzeczy dostępność np. Trace TV.

 

Dlatego jeśli układ między nadawcami się nie zmieni, to jak PC+ kiedyś postanowi dołączyć do paczki C+ kanał 4K, zamiast sprzedawać go jako opcję dodatkową, to rzeczywiście jest 99,9% szans na jego pojawienie się w Orange (zresztą testowo podczas MŚ był).

 

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to może nastąpić równie dobrze za miesiąc jak i za dwa lata? Gdybym miał pewność, że to stanie się niebawem na pewno zamówiłbym tę telewizję. Tym bardziej, że pisałeś kiedyś o tym, że jakość nie jest gorsza niż w Vectrze czy nawet UPC. To jedyny kanał 4K, który mnie interesuje, tym bardziej, że Eleven 4K też jest w tej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...