Skocz do zawartości

TVP 4K


Patjyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie z tego pocieszenie że będzie dostępne w NC+ ? Ilu ludzi ma ich dekoder co obsługuje 4K ? Obecni abonenci z tego co wiem nie mogli wymienić na nowy dekoder,tylko jest dla nowych ! Nie wiem jakie by było najlepsze rozwiązanie dla TVP 4K ,naziemna ,czy da radę ? A jak nie to przez  VOD TVP /Internet .Jaki sens ma nadawanie tego dla grupki wybranych osób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 Obecni abonenci z tego co wiem nie mogli wymienić na nowy dekoder,tylko jest dla nowych !

Można wymienić , oczywiście za comiesięczny "haracz". :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego jak finał MS 2018 roku w 4K będzie tylko w Canal+ 4K bo mają na wyłączność.

 

Jakby ktoś nie doczytał https://satkurier.pl/news/170741/caly-mundial-w-4k-tylko-w-nc.html

 

TVP znów pokazała że ma społeczeństwo w nosie.

 

Do tego żeby Canal+ 4K oglądać trzeba mieć wykupiony dostęp do paczki 8 x C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadeszła ta chwila - ten moment - brawo! Jako kibic jestem bardzo zadowolony.

Co do wyłączeń, kto może to oglądać i u jakiego operatora, nie mamy na to wpływu, otrzymujemy za to wybór, a decyzja indywidualnie należy już do Nas samych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie z tego pocieszenie że będzie dostępne w NC+ ? Ilu ludzi ma ich dekoder co obsługuje 4K ? Obecni abonenci z tego co wiem nie mogli wymienić na nowy dekoder,tylko jest dla nowych ! Nie wiem jakie by było najlepsze rozwiązanie dla TVP 4K ,naziemna ,czy da radę ? A jak nie to przez  VOD TVP /Internet .Jaki sens ma nadawanie tego dla grupki wybranych osób ?

Taki jest cel  nc+...żeby zachęcić do przejścia abonentów z konkurencyjnej platformy(pozyskać nowych klientów) podobną strategie mają sieci komórkowe,  oferty dla obecnych abonentów  lub nowych bez numeru są  dużo gorsze niż dla tych którzy chcą przenieść numer z konkurencyjnej sieci....najlepszą strategią w rozwoju nie jest dbanie o własnych klientów tylko podkupowanie nowych od konkurencji, w ten sposób Ty się wzbogacasz, ale przede wszystkim niszczysz konkurencję.

 

A jakim pocieszeniem byłby fakt, gdyby był w CP, gdzie CP nie oferuje sprzętu do odbioru tego typu treści, tylko posiadacze własnego sprzętu UHD z modułami  CI mogliby to obejrzeć. a w nc+ masz posiadaczy ich sprzętu UHD + właścicieli własnych sprzętów. Myślę, ze bardzo dobrze zrobili. Wybrali lepsza drogę. Jak tak bardzo Ci przeszkadza to że nie chcą Ci dać utraboxa to pobaw się z modułem CI w swoim TV UHD.  A co do NTC to nie opłaca się...tam niektórzy odbierają kanały HD na kineskopach a UHD to już wgl...

Bedą też za pośrednictwem światłowodu w Orange TV, to sumując te 2 grupy to juz wcale nie jest tak mało+ pewnie jakieś kablówki mniejsze tez będą chciały...problem jest tylko jak w CP, nie oferuja sprzętu do odbioru, tylko zabawa z CI. W VOD TVP tez na pewno będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że to niemożliwe - nie mają takiej infrastruktury żeby to uciagnac. Ostatnie mecze towarzyskie oglądałem na ich stronie i co chwilę z full HD robiła się pikseloza, i czasem bufor. Internet mam ok, więc to po ich stronie zresztą dużo osób wtedy narzekalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki Netflix udostępnia masę treści w 4k i wszytko działa perfekt,więc dlaczego TVP nie mogło by udostępnić tego przez internet ,to najlepsze wyjście moim zdaniem . W najgorszym wypadku można kupić moduł  NC+ za 199 zł gdzie jest miesięczny dostęp do całej paczki C+ wraz z 4 K  w cenie na mistrzostwa akurat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki Netflix udostępnia masę treści w 4k i wszytko działa perfekt,więc dlaczego TVP nie mogło by udostępnić tego przez internet ,to najlepsze wyjście moim zdaniem . W najgorszym wypadku można kupić moduł NC+ za 199 zł gdzie jest miesięczny dostęp do całej paczki C+ wraz z 4 K w cenie na mistrzostwa akurat .

Przede wszystkim jednak inaczej jest gdy udostępniasz coś na żywo a inaczej gdy na żądanie z dysków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki Netflix udostępnia masę treści w 4k i wszytko działa perfekt,więc dlaczego TVP nie mogło by udostępnić tego przez internet ,to najlepsze wyjście moim zdaniem . W najgorszym wypadku można kupić moduł NC+ za 199 zł gdzie jest miesięczny dostęp do całej paczki C+ wraz z 4 K w cenie na mistrzostwa akurat .

Ale to nie jest materiał na żywo.

Jeżeli taki mecz polskiej reprezentacji w full HD miał spadki do pikselozy (a obstawiam że obciążenie było spore) to o UHD można zapomnieć, chyba że też chcesz widzieć piksele zamiast boiska i piłki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,to pytanie dla kogoś obeznanego,czy DVB-T jest w stanie ogarnąć kanał w 4K ?

Pewnie i jest, ale miejsca nie ma tym bardziej jak w x264 miało by byc nadawane, bo o hevc można zapomnieć, nisza osób póki co ma tv lub tuner z. Hevc

Chociaż miło byloby zobaczyć, ale to Marzenie ściętej głowy...

Edytowane przez korni007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...