Jump to content
Patjyk

TVP 4K

Recommended Posts

To na jednych meczach jest problem z naszym sprzętem a na innych nie i to na tym samym kanale?

Guest kingofsouth

Ja tam nie narzekam na transmisję w 4K, może dlatego , że w tym tygodniu nie mam czasu oglądać. :P

Zmuszony jestem korzystać z usług mobilnych.

Edit:

Oglądam powtórkę Francja-Peru i zastrzeżen do obrazu nie mam. Wygląda to poprawnie, ładnie. :D

Edited by kingofsouth

Jest mleko ale co raz mniejsze, na poczatku bylo fatalnie teraz z kazdym meczem tvp 4k wyglada to lepiej ...na c+ 4k zawsze jest ok,w tvp ucza sie dopiero 4k i to widac

To na jednych meczach jest problem z naszym sprzętem a na innych nie i to na tym samym kanale?

Jest to technicznie możliwe, np. TVP może nadawać sygnał za pomocą różnych "kodeków" w różnych meczach i z jednym odbiornik sobie radzi, a na drugim się krzaczy. Jest to o tyle prawdopodobne, że większość odbiorców nie miało problemów na żadnym meczu pokazywanym na 4K w TVP.

Edited by junior_wwa

Jest to technicznie możliwe, np. TVP może nadawać sygnał za pomocą różnych "kodeków" w różnych meczach i z jednym odbiornik sobie radzi, a na drugim się krzaczy. Jest to o tyle prawdopodobne, że większość odbiorców nie miało problemów na żadnym meczu pokazywanym na 4K w TVP.

Ja jak dotąd ogladałem każdy mecz i obraz idealny. Nie mialem powodów do narzekań.

Guest kingofsouth

Dzisiejsza wieczorna transmisja na plus. :)

Teraz transmisje w 4K już płyną do przodu bez problemów i oby tak pozostało do samego końca.

Europejskie zespoły robią dobrą robotę. Dzisiaj drugie spotkanie państw z Naszego kontynentu i emocje znów do samego końca.

Guest kingofsouth

Mam nadzieję, że spora. Kilkadziesiąt tysięcy :)

Kanał zostaje po MŚ ?

Edited by kingofsouth

Nikłe szanse, co mieliby na tym kanale obecnie pokazywać?

Canal+ 4K Ultra HD jest obecnie lepiej przygotowany i są już na innym/późniejszym etapie.

Jeżeli oglądalność TVP 4K jest mierzona, to zapewne jest bardzo słaba. 4K to obecnie taka atrakcja dla koneserów, która raczej szybko nie stanie się powszechna.

Nikłe szanse, co mieliby na tym kanale obecnie pokazywać?

Szkolnikowski nie tak dawno mówił, że to nie jego decyzja, ale podobno TVP 4K zostanie.

Mam nadzieję, że spora. Kilkadziesiąt tysięcy :)

Kanał zostaje po MŚ ?

A ile osób z telemetrami ma odbiorniki i dekodery 4K? 10? :P

Szkolnikowski nie tak dawno mówił, że to nie jego decyzja, ale podobno TVP 4K zostanie.

W takim razie powtórki powtórek z Mistrzostw Świata, no chyba, że czymś zaskoczą i uzupełnią ramówkę tv.

Od lipca będzie EKSTRADYCJA w 4K na TVP 4K - będzie to remaster w 4k serialu z M. Konradem w roli głównej.

Edited by wilos

Od lipca będzie EKSTRADYCJA w 4K na TVP 4K - będzie to remaster w 4k serialu z M. Konradem w roli głównej.

Jakieś źródło tej informacji ?

Guest kingofsouth

4K to obecnie taka atrakcja dla koneserów

Jestem koneserem 4K. Czemu nie. ;)

Napiszę ci tak, ciężko teraz mi się mecze w zwykłym HD ogląda.To już dla mnie słabo wygląda.

Edited by kingofsouth

Jakiś tam przetarg ostatnio ogłosili na chyba 12 kamer w 4K. Więc może coś ruszy w tym temacie.