Jump to content

TVP 4K

Recommended Posts

Guest kingofsouth

Ja tam nie narzekam na transmisję w 4K, może dlatego , że w tym tygodniu nie mam czasu oglądać. :P

Zmuszony jestem korzystać z usług mobilnych.

Edit:

Oglądam powtórkę Francja-Peru i zastrzeżen do obrazu nie mam. Wygląda to poprawnie, ładnie. :D

Edited by kingofsouth

To na jednych meczach jest problem z naszym sprzętem a na innych nie i to na tym samym kanale?

Jest to technicznie możliwe, np. TVP może nadawać sygnał za pomocą różnych "kodeków" w różnych meczach i z jednym odbiornik sobie radzi, a na drugim się krzaczy. Jest to o tyle prawdopodobne, że większość odbiorców nie miało problemów na żadnym meczu pokazywanym na 4K w TVP.

Edited by junior_wwa

Jest to technicznie możliwe, np. TVP może nadawać sygnał za pomocą różnych "kodeków" w różnych meczach i z jednym odbiornik sobie radzi, a na drugim się krzaczy. Jest to o tyle prawdopodobne, że większość odbiorców nie miało problemów na żadnym meczu pokazywanym na 4K w TVP.

Ja jak dotąd ogladałem każdy mecz i obraz idealny. Nie mialem powodów do narzekań.

Teraz transmisje w 4K już płyną do przodu bez problemów i oby tak pozostało do samego końca.

Europejskie zespoły robią dobrą robotę. Dzisiaj drugie spotkanie państw z Naszego kontynentu i emocje znów do samego końca.

Szkolnikowski nie tak dawno mówił, że to nie jego decyzja, ale podobno TVP 4K zostanie.

W takim razie powtórki powtórek z Mistrzostw Świata, no chyba, że czymś zaskoczą i uzupełnią ramówkę tv.

Od lipca będzie EKSTRADYCJA w 4K na TVP 4K - będzie to remaster w 4k serialu z M. Konradem w roli głównej.

Jakieś źródło tej informacji ?

Guest kingofsouth

4K to obecnie taka atrakcja dla koneserów

Jestem koneserem 4K. Czemu nie. ;)

Napiszę ci tak, ciężko teraz mi się mecze w zwykłym HD ogląda.To już dla mnie słabo wygląda.

Edited by kingofsouth