Skocz do zawartości

TVP 4K


Patjyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Jak będziesz miał studio, oprawę itd, a nie czysty feed to będzie można tak to z czystym sumieniem nazwać ;).

Jesteś w mniejszości.

Zdecydownane Nie dla mądrych głów w studio. :D

Tak jak jest teraz jest bardzo dobrze.

A jak u ciebie dzisiaj ten mecz wygląda. Jakie wrazenia z 4K?Jaki tryb ustawienia telewizora polecasz?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth

bardzo się przejąłem i zamknąłem w sobie. Jakość studia to jedno, ale to, że go nie ma, a powinno być w tego typu kanale to drugie.

Nie wiem jaki tryb telewizora polecić bo oglądałem na projektorze 4K Benqa skoro już musisz wiedzieć - z tym, że na tak "hitowe" mecze jak teraz szkoda mi czasu, poświęce go na Hiszpanię ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugiej połowie mieli jakiś mały problem z ustawieniem dźwięku, jeden komentator się darł drugi mówił za cicho, stadion był trochę za głośno. Czasem ledwo co było słychać co mówi Iwański za to Żurawski włączał się aż za głośno momentami. To dziwne bo pierwsza połowa była w porządku jak dla mnie pod tym względem. Po przełączeniu na tvp2 było ok ;) 

 

Czas na hit dnia, zobaczymy i usłyszymy jak się spiszą teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie program miał być do 20:50, ta ostatnia powtórka Egipt - Urugwaj poszła poza programem, robili jakieś testy. Dźwięk podkręcono do 384 kbit/s (przymiarki do Atmosa?). Nie jestem pewny, czy to wyszło, odnoszę wrażenie, że jest coś nie tak z audio po tej zmianie (jest cisza bo tylko plansza, ale w analizie mam dziwne wyniki). Okaże się pewnie w ciągu dnia - jeśli będzie grało OK, to się udało, a jakby było coś źle z audio od 12:00, to popsuli... Ja nie będę śledził w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpina. Wczoraj przed meczem na C+ 4K było mniej więcej takie info: "transmisja realizowana we współpracy z TVP"

 

Może TVP by się nauczyło od C+, jak się realizuje dźwięk bo to już zaczyna być [...]  :/

Edytowane przez Barti
Na forum nie wyrażamy się w sposób wulgarny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dźwięk dobry. Zacząłem od 2 połowy. Obraz też o.k.

W tym meczu południowym ciekawe były ujęcia w głębokim cieniu. Nie było tak ciemno jak na niektórych transmisjach nasłonecznionych. Efekt 4k?

Edytowane przez Kummer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...