Skocz do zawartości

TVP 4K


Patjyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc po ramówce zarówno TVP 4K i C+4K UHD gdzie transmisje zaczynają się 5-10 minut przed pierwszym gwizdkiem , a we wcześniejszych godzinach, albo nic nie będzie , albo będą powtórki to stwierdzam , że jednak studia nie będzie w 4K.

Hmm... Myślę, że po coś w każdym razie TVP zrobiła przetarg(i z tego co wiem ogłosiła ich zwycięzcę) na dostawę bodajże 14 zestawów zdjęciowych w postaci kamkoderów z akcesoriami, kamer UHD(4K).

Edytowane przez DVB-T(2) INQUIRING
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy obraz kontrolny leci z HDR? ;))).

 

@DVB-T(2) INQUIRING jeszcze czasami niektóre kamery w studiach TVP są w SD, gdyby teraz od razu odpalili całe studio w 4K to byłbym bardzo zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Czy obraz kontrolny leci z HDR? ;))).

A jak myślisz? ;)

Bitrate jest na poziomie Canal+ 4K,także jeśli tak zostanie to będzie elegancko:-)

Również mam taka nadzieje. :D Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś bez paczki Canal+ miał uprawnienia? Późnym wieczorem wyszukałem kanał i było brak uprawnień. Dziś rano też nie było. Czyli potwierdziło się, że TVP 4K tylko dla tych co mają Canal+. Ech, tylko za tą akcję leci moje wypowiedzenie na koniec umowy. 99 zł ma mundial w 4K płacić nie będę. Piłka nożna mnie kompletnie nie interesuje, jedyne co chciałem zobaczyć to 4K z satelity, a mecze to świetny benchmark dla parametrów transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ech, tylko za tą akcję leci moje wypowiedzenie na koniec umowy. 99 zł ma mundial w 4K płacić nie będę. Piłka nożna mnie kompletnie nie interesuje, jedyne co chciałem zobaczyć to 4K z satelity, a mecze to świetny benchmark dla parametrów transmisji.

 

Czyli tajniak zły bo mu nie dali uprawnień do kanału, bądź co bądź, premium przy najniższym pakiecie? W życiu niestety nie ma nic za darmo. Tak się pieklisz o brak dostępu do kanału TVP, który wg niektórych powinien być dostępny dla każdego, a płacisz chociaż abonament RTV?

Edytowane przez iksiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu się dziwisz? Od początku były jasne zasady dostępu do TVP 4K.

 

Nie były. Wszystko związane z TVP 4K śmierdzi przekrętem na kilometr. Jeszcze nigdy nie było tak, by TVP poszła na taką wyłączność. TVP HD był dostępny jako zwykły kanał dla wszystkich co mieli odpowiedni sprzęt i średni pakiet. TVP 4K powinna być nadawana FTA w wiązce kierunkowej, albo przynajmniej mieć dołączone wszystkie systemy kodowania, by posiadacze modułów CP też mogli oglądać.

Zresztą ta dyskusja nie ma sensu. Tak naprawdę mam to gdzieś, bo piłki nożnej nie lubię i nie mam zamiaru obejrzeć ani jednego meczu w całości. Byłem zainteresowany tylko stroną techniczną i chciałem zobaczyć jak to nasze 4K będzie wyglądać.

 

 

 

Co to jest "benchmark"? 

 

http://bfy.tw/Gci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to już wcześniej.Tvp jako narodowy nadawca,utrzymywany z abonamentu i podatków nie powinien mieć możliwości nadawania czegokolwiek na wyłączność czy to satelitą czy kablówką.

 

Ja rozumiem że miejsce na satelicie jest drogie itp.Ale idąc w najdroższy pakiet zwyczajnie robią prywaciarzowi przysługę.To moim zdaniem jest niedopuszczalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...