Skocz do zawartości

TVP 4K


Patjyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

@korni007, jaka garstka? Chcesz oglądać, bierzesz NC+ i po problemie. Nie rozumiem tego narzekania.

W życiu nie ma nic za darmo. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy że się nie opłaca?Przecież to nie jest 2016,dziś 4K tv kosztuje ile wtedy HD..to nie jest żaden jakiś luksusowy dodatek a jak pokazuje konkurencja teraźniejszość..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kontent?A co mało jest produkcji w 4K?Choćby sam sport..można,można tak jak np Sky wprowadzać 4K na żądanie..tego jest mnóstwo.To nie kontent jest problemem...zwyczajnie wejdą w to gdy się uda opchnąć w 7mbps...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie stawiacie bitrate TVP 4K? Ja stawiam, że będzie max 17Mbit/s. Więcej nie bardzo się ma gdzie zmieścić bo praktycznie żaden TP nie ma tyle miejsca. Jeszce ma być Canal+w 4k to już w ogóle braknie. Wszystko wskazuje na to, że oba kanały polecą z jakiegoś TP należącego do nc+ czyli 2 kanały by musiały 1 transponder zapełnić w całości by to jak 4K wyglądało i miało po 33-35Mbit/s a na to miejsca nie ma więc będzie pseudo TVP 4k... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie masz wolne 35 Mbit? Podaj tp., bo ja widzę, że upchane po uszy wszystko.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie dostęp do programu Canal+ 4K oraz TVP 4K na modułach NC+ CI+ Cayman bo w artykule jest mowa tylko o dekoderze Ultrabox+.

Podbijam pytanie, news jest w artykule wg mnie nie pełny. Nie ma informacji, która konkretnie precyzuje, czy moduł CAM CI+ z kartą Cayman będzie działał czy też nie.

Nie piszą nic o "wyłączeniach" odnosząc się do odbioru.

Czyli 17mbit/sek. To do 4K się ma nijak. To bardziej jest super HD. :)

Zwróciłbym jeszcze na kodek video, dla HD jest H.264, dla UHD H.265/HEVC. Z tego co się orientuje inaczej jest przeliczany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umek gdzie masz 26? Liga mistrzów leciała w porywach do 20 i był jeden kanał, teraz będą dwa. To jak upchną coś to będzie po 15. Nie licz na więcej satelity. To przeżytek, nie ma miejsca. W Orange na światłowód pewnie będzie ładny obraz, ale o sat zapomnij.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych i przestankowych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się kłócić, ale dla mnie to nie realne. Podaj TP, na na którym będzie twoim zdaniem 1 i 2 kanał, bo ja szukam i nie widzę żadnego, na którym jest puste 52 mega na dwa kanały 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest potrzebne aż tyle, ponieważ tylko w trzeciej kolejce mamy dwa mecze o jednej godzinie, zdecydowana większość leci osobno więc w jednym momencie będzie tylko jedna transmisja na żywo. Mogą robić jak do tej pory robi C+, po meczu wyłączą przekaz i pójdzie drugi kanał. Nie patrzyłem dokładnie ale zdaje się, że w trzeciej kolejce C+ ma pokazać tylko jeden mecz w 4K i jedynie raz będą się oba kanały dublować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze, kanał nawet jak zostanie tymczasowo przy-gaszony to w późniejszym czasie zawsze będzie można go przywrócić.

Produkcja seriali, sportu, filmów nabierze z czasem sporego rozpędu i stanie się w pewnym momencie standardem wyznaczającym innym stacjom słuszny kierunek rozwoju jakości obrazu.

Edytowane przez shark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą,ten kanał powinien być za darmo dla każdego, a nie dla abonentów nc+, czy Orange. Tak jak np. BBC w stream. Dziś płacący abonament za TVP może powiedzieć "ja płacę", a oglądają Ci co nie płacą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...