Skocz do zawartości

AB CryptoBox 750 HD


A&G
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni jestem posiadaczem najnowszej wersji CryptoBox'a i niestety pozostał mi pewien niedosyt. Do tej pory miałem 650-tkę, w przypadku której miałem problem z EPG na takich kanałach jak Nowa TV, Fokus, BBC Lifestyle HD oraz erotykach nc+.

 

Po interwencji u Słowaków dostałem odpowiedź, że to wina starego softu i powinienem wgrać nowy, co powinno załatwić sprawę. Niestety, lub jak kto woli, na szczęście nie zrobiłem tego nim kupiłem 750-tkę.

 

Ta z nowszym przecież softem (mniej więcej z okresu mojej interwencji u producenta) nadal nie odbiera EPG na dokładnie tych samych kanałach!!!! :chair:

 

Poza tym jest w porządku, ale niesmak pozostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pytanie techniczne - na liście transponderów nie było nowego-starego transpondera 11,117 V. Dopisałem go do listy, ale pomimo tego nie mogę wyszukać niczego, ponieważ mam tylko siłę około 88%, przy wskaźniku jakość 0%. Co zrobiłem nie tak? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mam 750HD, sprawdziłem na szybko na sofcie V1.10.19378 i normalnie śmiga, test 1080p też idzie ;) (choć dźwięk coś tnie, ale może akurat tak leci, nie sprawdzę teraz, bo robię co innego).

 

Zrzuty:

64392.jpg

 

64393.jpg

 

64394.jpg

 

PS: Tp. miałem już na liście, nie musiałem dodawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja menu mam to samo. Tylko zamiast "przeszukaj satelitę" mam "przeszukaj tp". Odkryłem, że po najechaniu na "LNB1" wciskam "INFO" i pojawia mi się sygnał, ale przy próbie wyszukania kanałów wszystko wraca do punktu wyjścia - jakość - 0%. O co chodzi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukaj Tp jest bez znaczenia, ja to nawet uruchomiłem, bo nie chciało mi się skanować całego Hot Bird-a. Jeśli po wciśnięciu Info wskakuje Ci sygnał, to czy aby na pewno masz Hot Bird-a na pierwszym porcie DiSEqC? Info uruchamia Auto DiSEqC i szuka po innych portach. Poprzełączaj tam może pomiędzy LNB aż trafisz sygnał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puściły mi nerwy. Już naprawione.

 

Niestety musiałem poświęcić znowu sporo czasu na układanie listy. Wpinałem dwa USB i czytnik z kartą - niestety dekoder "nie widział" żadnego z nich. Więc poświęciłem listę w imię dostępu do transpondera. Przywrócenie ustawień fabrycznych - transponder pojawił się na liście :shock:, co zdziwiło mnie niesamowicie, ponieważ nie zmieniałem softu, więc skąd on, skoro go nie było ?!?

 

Summa summarum działa. Dziękuję za wszelką pomoc i poświęcony czas. :hello:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gdzie był ten transponder i na której liście, skoro na liście, którą mi wyświetlał CR nie było tego transpondera widać? Było ich około 95 (transponderów). Więc co, była jakaś opcja "ukryj transponder" ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Posiadam ten dekoder. Jest mega szybki, obraz fajnie wygląda. Ale mam problemy z EPG, a raczej jego brakiem. Na większości kanałów wskakuje dopiero po przełączeniu na dany kanał.
Na liście programów na kilku kanałach na dole wyświetla aktualnie nadawane programy. Chciałbym, aby tak było na wszystkich kanałach. 

Jest jakaś opcja na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich posiadaczy CB 750 HD, jak u was spisuje się ten model, pojawiają się restarty jak w modelu 752 Combo, czy obraz zatrzymuje się na chwilę, czy pojawia się pikseloza? Chcę nabyć ten model 750, tylko nie wiem czy nie będę żałował jak z modelem 752 Combo. Odbieram kanały Cyfrowego Polsatu na module CI+, czekam na odpowiedź i pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono wątek do odpowiedniego działu forum i połączono z istniejącym już wątkiem o tym modelu tunera. Nie dublujemy wątków na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Takie pytanie, które "odżyło" po pojawieniu się kanału Antena na satelicie. Jak to jest, że na wybranych kanałach MWE jest EPG, a na innych nie? Na przykład na Biznes24 - jest, na Adventure - nie, na TVC jakie jest, takie jest, ale - jest, na Power - nie, na Home - jest, na Gold TV - nie?

 

O co chodzi??? Przecież niektóre z nich nadają z tego samego transpondera (11,393 i 10,892) i dla jednych jest dostępne, dla innych nie (informacja  dekodera - Brak EPG). Ja nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...