Skocz do zawartości

Testy Seca 2 w Cyfrowym Polsacie?


bwp102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się z tym Disney Channel tak nie śpieszył. Przecież nigdzie nic nie było mowy o tym że juz gdzieś nadaje, a tym bardziej że w najbliższym czasie będzie gdzies nadawać. Nowe kanały zazwyczaj zaczynają swoje kariery od jakis "egzotycznych" satelit typu Amos, a potem dopiero wszscy się nimi zaczynaja interesować. Chyba że....... to właśnie Polsat z Disney'em będzie współtworzył ten kanał. Jak sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się z tym Disney Channel tak nie śpieszył. Przecież nigdzie nic nie było mowy o tym że juz gdzieś nadaje, a tym bardziej że w najbliższym czasie będzie gdzies nadawać. Nowe kanały zazwyczaj zaczynają swoje kariery od jakis "egzotycznych" satelit typu Amos, a potem dopiero wszscy się nimi zaczynaja interesować. Chyba że....... to właśnie Polsat z Disney'em będzie współtworzył ten kanał. Jak sądzicie?

 

Pewnie będziemy odbierać taką wersje jak We Włoszech i Anglii, tylko będzie polska fonia. Zagraniczny Disney Channel był pare dni niekodowany. Nie wiem czy wciąż czasami nie jest. Oczywiście na satelicie Hot Bird.

 

Właśnie,

Nie wiem czy dobrze dedukuje- są na Cyfrowym Polsacie testy Axn w Seca2... Piszecie także o teście przekazu Disney'a(chyba?) i ten też jest w Seca puszczany, czy tylko Axn-y???

Faktycznie, troche sie namnożyło tych tematów i każdy się gubi lub nie jest czegoś pewien. Wracamy do Nowości CP. Tam jest najbezpieczniejszy temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie,

Nie wiem czy dobrze dedukuje- są na Cyfrowym Polsacie testy Axn w Seca2... Piszecie także o teście przekazu Disney'a(chyba?) i ten też jest w Seca puszczany, czy tylko Axn-y???

 

Aktualnie w Seca z tp Polsatu, kodowany jest AXN, test1 i test2. AXN to wiadomo co leci;-), test1 - plansza kontrolna, test2 - tam wlasnie lecialy wspomniane 2 pozycje Disney'a.

 

Czy to Disney Channel powstanie w wyniku tych testow to oczywiscie, ze na 100% nie wiadomo. Ale przyznacie, ze to chyba bylby dziwny zbieg okolicznosci gdyby to mialby byc inny kanal i akurat w testach sa tylko emitowane pozycje programowe Disney'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę poznamy zapewne 1 października... :D Tylko jesli już z transponderów CP były by także emitowane kanały dla Cyfry+, to logicznie biorąc C+ powinien "czymś" się odwdzięczyć...!

 

No faktycznie. Czymś powinna się odwdzięczyć. Może jakimś własnym kanałem? Bo jeszcze nic nie słyszałem żeby coś na transponderach Cyfry było kodowane w Seca i Nagra jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażam sobie fuzję. Polsat kupuje Cyfrę. Oferta (podział pakietów) - Pakiet Familijny + opcje dodatkowe. Kodowanie - simulcrypt Seca2/Nagra2. Dotychczasowe dekodery Cyfry wychodzą z oferty. Nowy klient ma do wyboru: dekoder z kartą (Nagra2 - tak jak obecnie w Polsacie) albo kartę bez dekodera (Seca2 - tak jak w Cyfrze). Potem Polsat dogaduje się z Kudelskim, wprowadza moduły CI i rezygnuje z Seca2. Klientów z samymi kartami czeka ich wymiana (moduł dostaną za darmo lub za niewielką opłatą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na LYNGsat jest podane że ZONE CLUB i AXN z tr Cyfry+ kodują w nagrze2 i Seca2 oto przykład

http://www.lyngsat.com/packages/cyfra.html

 

Zone Club i AXN (oba z tp Cyfry+) nie są kodowane w Nagrawision 2 tylko w Mediaguard 2. To jest pomyłka. Jutro lub pojutrze się to zmieni. Po prostu facet, który te dane tam wprowadza jest zakręcony. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...