Skocz do zawartości

Sky One UK kiedyś


styk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rok 1991 i pierwsza kablówka w mieście, miałem 10 lat i zaświecił się sky ;)

sky one jak na tamte szare czasy w PL super program, rano pasmo bajek wszystkie amerykańskie, seriale, programy o zwierzętach u nas w tv tego nie było, w weekend wrestling ;)

teraz jak włączę sky one to jak u nas fox czy tvn siedem...

 

jak pamiętacie sky?

kiedyś to było free? bo miałem jeszcze dostęp do sky movies, sky home and leasure, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@styk na samym początku lat 90 Sky One, Movies itp były dostępne FTA.

Najpierw zakodowali w Videocrypcie Sky Movies, w następnych latach resztę kanałów, łącznie z MTV, co powodowało mój duży smutek ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@styk na samym początku lat 90 Sky One, Movies itp były dostępne FTA.

Najpierw zakodowali w Videocrypcie Sky Movies, w następnych latach resztę kanałów, łącznie z MTV, co powodowało mój duży smutek ;).

 

pamiętam na sky movies obejrzałem 1 raz premiere "RoboCop" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez jaj nikt nie pamiętam   DJ Kat show?

 

 

Nie wszystko  było  kodowane.  Sky  i British Satellite Broadcasting   się połączyli i dopiero wtedy zaczęło się wszystko.   W 1998 stworzyli  cyfrowego nadawce i przeszli na 28 east  . Warto dodać że  przez pewien okres można było oglądać wszystko  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 kwietnia 1982 roku, pierwszy dzień emisji SKY One. wieczorami, ta stacja początkowo się wabiła "Super Station Europe". jesienią 1983 roku zarząd Satellite Television w Londynie w Regionie Home Counties w Wielkiej Brytanii zmienił nazwę na SKY Channel. wraz z masowym rozkwitem telewizji satelitarnej w Europie, pojawiły się nowe, inne kanały satelitarne niż SKY Channel. na początku lat 90-tych, SKY Channel zmienił się dla widzów w Europie i tym razem zarząd konsorcjum o nazwie British Sky Broadcasting zmienił nazwę na SKY One. a teraz jest cała masa programów z rodziny Grupy SKY oraz platformy SKY UK and Ireland. od co najmniej 28 lat, pierwsza telewizja informacyjna w Europie, SKY News, jest dostępny w większości polskich kablówek i jest niezbędnym źródłem informacji przez Brytyjczyków, dla Brytyjczyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Czy sky sport w wersji analogowej był kiedykolwiek niekodowany? Od czasu jak miałem pierwszy tuner analogowy pace to był kodowany w videocrypt i o ile dobrze pamiętam było to na początku lat 90. Z resztą jako fta z kanałów sky pamiętam tylko sky one i MTV europe które zostało później również zakodowane. Takie kanały jak sky movies nigdy nie widziałem wtedy fta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez jaj nikt nie pamiętam   DJ Kat show?

 

 

Nie wszystko  było  kodowane.  Sky  i British Satellite Broadcasting   się połączyli i dopiero wtedy zaczęło się wszystko.   W 1998 stworzyli  cyfrowego nadawce i przeszli na 28 east  . Warto dodać że  przez pewien okres można było oglądać wszystko  :D

Pamiętam i to świetnie. Mieszkałem wtedy w Szwecji i oglądałem namiętnie Sky. Wtedy pierwszy raz widziałem Inspektor Gadżet i He-Man i oczywiście Wojownicze Żółwie Ninja

Piękne czasy :)

Edytowane przez audib6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...