Jump to content
Emil.1603

Red Carpet TV

Recommended Posts

Dlaczego od 1 listopada nie ma nigdzie programu tej stacji? Zawsze takie opóźnienia były? Bo mam nadzieję że nie znudziło im się nadawać😀 Ostatnio odkryłem tą stację i te klasyki kina.

Wczoraj miałem w końcu okazję dłużej przyjrzeć się tej stacji.

Muszę przyznać, że merytorycznie jest całkiem OK, tylko ja jakość trochę odstrasza.

Trafiłem akurat na jakiś western komediowy i muszę przyznać, że wciągnął mnie na tyle, ze obejrzałem cały do końca :)

Potem rzuciłem jeszcze okiem na program o repertuarze teatrów i program poświęcony zmarłym w tym roku artystom. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony.

• Like 1

Stało się. Od lutego kanał będzie emitować reklamy, brokerem będzie TVN Media.

Wśród skromnej oferty filmowej tego kanału, wypatrzyłem perełkę - "Suspiria" (Odgłosy) 1977, włoskiego mistrza Daria Argento. Emisja dziś o północy.

A właśnie teraz rozpoczyna się western w reżyserii Marlona Brando z 1961 r "Dwa oblicza zemsty". Niestety, jakość pozostawia wiele do życzenia. Jakby ktoś pobrał film z internetu.

Edited by Solderowy123

Na tym kanale dosyć często są emitowane dwa westerny:"Dwa oblicza zemsty ",oraz "Mc Lintock".Jeden z nich,tylko nie pamiętam który, jest nadawany w dwóch wersjach:z lektorem, oraz z napisami. 

Edited by ARTIPAPK

18 marca Red Carpet TV będzie nadawać w jakości HD na satelicie :)

• Like 1
  • Haha 1

Ooo,toż to dobra nowina.Czyli wystartuje pierwszy kanał po polsku w jakości HD na satelicie w wersji niekodowanej.

9 godzin temu, ARTIPAPK napisał:

Ooo,toż to dobra nowina.Czyli wystartuje pierwszy kanał po polsku w jakości HD na satelicie w wersji niekodowanej.

HD pewnie zakodują XD

Pewnie pojawi się w miejscu wersji SD na 10834V po zwolnieniu miejsca przez Activ Family. Podejrzewam że zakodują wersje HD

Około 11:33 Red Carpet TV przeszedł na HD. :)

rc2.png

Tak, niezmiennie jest FTA. :)

Ciekawe, znaczy fajnie, ale HD FTA i z zerową oglądalnością to chyba podzieli los TVR HD na satelicie prędzej niż później.

Stacja ma w marcu 48 widzów w grupie komercyjnej. Ja jestem zbyt głupi aby wiedzieć, jak możliwe jest utrzymanie kanału z taką widownią.

• Haha 1

Pan Patoleta najwyraźniej to wie. :D

No i w końcu mamy kanał Red Carpet w HD i to w fta.Jeszcze tylko mogliby emitować więcej filmowych klasyków od lat 30-ych do 70/80 i git.

Posted (edited)
52 minuty temu, STARS.TV napisał:

Stacja ma w marcu 48 widzów w grupie komercyjnej. Ja jestem zbyt głupi aby wiedzieć, jak możliwe jest utrzymanie kanału z taką widownią.

:o nie no, aż tak słabych wyników to się nie spodziewałem. 

Edited by SatZnawca

W którejś z grup w wykazie oglądalności Top150 stacji byli ostatnim kanałem w tabeli. 

Pierwszym polskim kanałem FTA w HD na satelicie był TVR HD. Dzięki tej decyzji stacja prawie zbankrutowała i Grupa MWE ją przejęła od syndyka kilka lat później.

Trzymamy kciuki za Red Carpet TV HD. Sam czasami oglądam niektóre programy, wiadomo że lepiej w HD :)