Skocz do zawartości

Sky Sport News HD


shark
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam osobiście kanał z wiadomościami sportowymi osobom, które mają dostęp do satelity Astra.

Kanał w wersji SD/HD jest niekodowany - można na kanale tym znaleźć bieżące wyniki z wielu dyscyplin sportowych, w tym przede wszystkim piłka nożna (wyniki, tabele, zapowiedzi meczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmitują tu także wybrane mecze Bundesligi na żywo. Średnio 1 na tydzień.A w następną sobotę ,,na żywca''mecz Bayern Monachium vs Borussia Mgldbach.Godzina 17:30.Więc warto obejrzeć, bo znając Eleven zapewne tego meczu nie pokażą :-)

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był od samego początku kodowany. Dopiero od 2016 r. jest free-to-air, bo pewnie zauważyli, że nie ma sensu kodować kanału w 100% informacyjnego.

 

Szkoda, że w Polsce takiego nie ma. Czyli 100% informacji i publicystyki sportowej. 0% transmisji sportowych. Czyli tak jak powinna wyglądać telewizja o takiej tematyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej napisałem:będzie transmisja meczu Bundesligi.

Był od samego początku kodowany. Dopiero od 2016 r. jest free-to-air, bo pewnie zauważyli, że nie ma sensu kodować kanału w 100% informacyjnego.

 

Szkoda, że w Polsce takiego nie ma. Czyli 100% informacji i publicystyki sportowej. 0% transmisji sportowych. Czyli tak jak powinna wyglądać telewizja o takiej tematyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce w bezpłatnej NTC był swojego czasu dostępny Polsat Sport News SD, ale wszyscy wiemy jak to się zakończyło.

Tylko, że ten kanał nie miał i do dzisiaj nie ma niczego wspólnego ze swoją planowaną tematyką.

 

Jak wyżej napisałem:będzie transmisja meczu Bundesligi.

Będzie, ale zapewne wyjątkowo. Taki mają pakiet praw, że mogą puścić coś FTA. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
W dniu 8.04.2018 o 16:30, ezequiel93 napisał:

Było Orange Sport Info przez pewien czas i chyba też byli FTA. ;)

Od blisko roku odbieram niemiecki Sky Sport News i pod względem kontentu Orange Sport Info bił na głowę ten kanał. 

 

Co innego jakość obrazu. Tutaj Sky naprawdę zachwyca, chociaż ja nie odbieram tego kanału z Astry tylko Pan z sąsiedztwa i pobliskich osiedli zajmujący się konserwacją monitoringu, DVB-T serwuje mi ten kanał naziemnie. Czasem nawet wrzuci jakieś Planete+. W sumie to zastanawiam się czy robi to na legalu czy piraci? Cóż nie wnikam ? 

 

Sky Sport trochę mnie rozczarował. Wprawdzie bardzo podobają mi się ich grafiki, belki itd. niestety ubogie prawa, albo brak licencji nie pozwalają mu na pokazywanie urywków meczów. Na przykład Bundesligi na której najczęściej się skupia, bo jeśli coś na temat niemieckiej ligi pokaże to na pewno nie są to bieżące skróty meczów. Z lig zagranicznych to właściwie możemy liczyć na kilka wybranych migawek z meczów we Włoszech, Austrii i chyba też Szwajcarii. Zazwyczaj po jednym , góra dwóch meczach w trakcie weekendu. Największą zaletą ramówki jest UEFA Champions League, którą pokazują bardzo obszernie i na szczęście mają prawa do pokazywania dłuższych skrótów zaraz po meczach live. Możemy też obejrzeć skróty z NBA i innych sportów z Ameryki. Ponadto nie brakuje informacji ze sportów popularnych w Niemczech, Austrii i Szwajcarii oraz dyscyplin dla bogaczy typu jakieś NFL, golf, żeglarstwo czy inne ekstremalne wygibasy. Sky Sport News DE trochę przypomina  pod tym względem włoski Sportmediaset, który skupia się tylko na sportach kochanych przez Włochów + dyscyplinach premium dla elit, gdzie pieniądze liczy się w milionach. 

 

Oglądając Sky Sport News jeszcze bardziej zaczynam doceniać stary dobry Orange Sport Info i za nim tęsknić, to był świetny kanał i jedyne co miał gorsze to jakość obrazu i te belki. Podoba mi się to, że Sky Sport News cały czas pokazuje tabele najważniejszych lig europejskich i przypomina wyniki oraz mecze jakie będą nas czekać. Nie zawsze chce mi się być cały czas pod telefonem, mieć smartfona przy tyłku i non stop sprawdzać coś na internecie. Czasem wolę ogarnąć to i owo na pilocie. Wtedy po prostu przełączam na Sky Sport News i sobie czytam to i owo. Świetna sprawa i szkoda, że w Polsce nie ma chociaż jednego tego typu kanału.

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...