Skocz do zawartości

Z Mojego Archiwum.


Wesoly_Radek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Od dzieciaka interesowały mnie sprawy związane z telewizją czy to kablową czy satelitarną czy dekoderami itp. Zbierałem wówczas różne wycinki z gazet głównie To&Owo ( ale nie tylko ) z różnymi informacjami oraz motywami które wielu z nas pozapominało.

Jeśli ten temat przejdzie z chęcią wrócę w tamten okres i przypomnę wam to co sami dobrze znacie ,ale co przeszło już do lamusa.

 

Pozdrawiam

WR.

 

zacznijmy od tego na początek 2000 rok

 

archiw1gc8.jpg

 

z okładki magazynu - różne lata

 

archiw2ck7.jpg

 

TVN 24

 

archiw3nk4.jpg

 

-------------------------------------------------------------------------------------

 

No to jeszcze na początek.

 

3 nowe Discovery.

 

archiw4ry8.jpg

 

Podzielony SPORT.

 

archiw5vd6.jpg

 

oraz VIVA po polsku.

 

archiw6yh2.jpg

 

 

Thanks.

 

-------------------------------------------------------------------------------------

Edit PawelU1981

Połączone dwa posty w jeden! Kolego edytuj posty, by nie pisać jeden pod drugim!

 

 

Nastepny zestaw.

 

archiw7mg7.jpg

 

archiw8ly2.jpg

 

archiw9cw6.jpg

 

archiw10mu8.jpg

 

archiw11jp7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ok to teraz mega historyczne cuda z 1996 roku ;)

 

Ramowka filmnetu (polskiego)

 

filmnettvlisting1996dscoj2.th.jpg

 

Multichoice - magazyn 1996 rok - strona glowna

 

multichoicemagfrontpagehb3.th.jpg

 

i strona druga tego magzynu ;-)

 

multichoicemagpage2dsc0qd9.th.jpg

 

Ja chce tego spowrotem .... 5 kanalow bylo tylko a tyle szczescia to dawalo ....

 

pozdrawiam

Gary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć , co do pytań doyczących czy mam jakieśinformacje na interesujące was tematy czy to seasons czy cyfra i wizja jak wyżej, to taka moją odpowiedź będzie jak najbardziej trafna - ja wrzucam co mam, nie przebieram i nie zastanawiam się nad tym czy i do kogo trafię z tym co daję, jak ktoś znajdzie coś co go interesuje to fajnie jeśli nie to przykro mi. Dlatego proszę kontrolować co tu się dzieje, może coś się znajdzie co wam się spodoba.

 

Pozdrawiam

 

WR

 

po jakiejś chwili ....

 

ale tak mi się jakoś wzięło i przekopałem tę moją magiczną niebieską teczkę i znalazło się co nieco nt. WIZJI TV. :wink:

 

archiwum10fd2.th.jpg

 

archiwum11pi3.th.jpg

 

archiwum12ua8.th.jpg

 

archiwum13qb4.th.jpg

 

archiwum14vp1.th.jpg

 

archiwum15dh9.th.jpg

 

archiwum16tg4.th.jpg

 

archiwum17ci8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam wszystkich. Pogrzebałem troche w swoim archiwum i chciałem wam przedstawić starsze numery TO&OWO z roku 97-98 ,a dokładniej sposób prezentacji programów czyli opis danej audycji, szata graficzna, często poswięcano całą strone tygodnika na przedstawienie jednej audycji.To były złote czasy TO&OWO, na każdy wtorek wyczekiwałem tak samo jak na weekend :lol2: Teraz ten tygodnik zrównał sie z innymi kepskimi tygodnikami typu tele świat, tele tydzień itp. a opisywane audycje to nic innego jak papka w postaci wydarzeń z x-factora lub innego tego typu pseudo-artystycznego programu. Kilka zrzutów z tamtych lat, miłego oglądania i czytania :D

tnth.th.jpg

travela.th.jpg

zimaju.th.jpg

rtl.th.jpg

bbcg.th.jpg

bbc2g.th.jpg

discjy.th.jpg

 

I jeszcze kilka :D

natw.th.jpg

nurl.th.jpg

podrozr.th.jpg

bajki.th.jpg

animalc.th.jpg

 

To by było na tyle. Ciąg dalszy może nastapi :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...