Skocz do zawartości

Kocham Cię Polsko!


Gość wislok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kocham Cię Polsko to program rozrywkowy w formie zabawy quizowej, który w lekkiej formie propaguję wiedzę o Polsce i Polakach. Nadaje go TVP2 od 13 marca 2009 roku do 25 listopada 2012 roku oraz od 5 marca 2016 roku. W zabawie rywalizują dwie trzyosobowe drużyny dowodzone przez kapitanów. 

Prowadzącym pierwsze 8 edycji był  Maciej Kurzajewski, a kapitankami drużyn zostały Katarzyna Zielińska i Marzena Rogalska. W siódmej edycji Marzenę Rogalską zastąpiła Joanna Koroniewska-Dowbor. Od 9 edycji program prowadzi Barbara Kurdej - Szatan. W 9 edycji kapitanami byli Tomasz Kammel i Maciej Musiał. Od 10 edycji w miejsce Macieja Musiała wszedł Antoni Królikowski. 

 

Szczerze powiedziawszy dużo bardziej wolę te nowsze edycje. Miałem obawy co do osoby prowadzącej,a teraz bez niej sobie nie wyobrażam tego programu. Wolę obecnych kapitanów niż panie kapitanki, które osobiście mnie irytowały tym wzajemnym dogryzaniem sobie i udawaniu jak to się nie lubią. Ich styl mi nie odpowiadał. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Kocham Cię Polsko!'' bardzo lubię oglądać, ponieważ jest to jeden z najlepszych programów rozrywkowych w historii TVP. Najlepszy był dla mnie program jak prowadził Maciej Kurzajewski, a kapitankami drużyn były Katarzyna Zielińska i Marzena Rogalska. Barbara Kurdej-Szatan jako prowadząca najnowszego ''KCP'' mi nie przeszkadza, tylko irytuje mnie nieco Antoni Królikowski w roli kapitana drużyny.

 

''KCP'' ma także interaktywność - w trakcie programu lecą wpisy widzów z Facebooka i Twittera (kilka moich wpisów też się pojawiło w programie ;)).

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...