Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

piszę to Karol w odniesieniu do twojego postu dotyczącego opłat za możliwość oglądania TV TRWAM.

W twoich wypowiedziach w tym temacie na przykład , mój post o identycznej wymowie w odniesieniu np do stacji grupy ITI i ich stacji w wylądował by w koszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było wyrażanie swego zadania na zasadzie "zasady" - to zgoda. Zaś jest tak, że w zdaniach tych więcej jest kwasu niż wartości merytorycznych. Na zasadzie aby tylko (komuś, czemuś) dołożyć. Przebarwia się wpis w taki sposób, że niekoniecznie jest to tożsame z tym, co piszący sobą reprezentuje. Ot taka wartość popisania się przed innymi. I zaistnienia w danej chwili, bo to jest cool.

Zatem piszcie na temat i bez emocjonalnych dodatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nawet jak nie będzie konkurencji to oni coś wymyślą, żeby tego nie pakować na DVB-T.

Powiedzą, że był jeden kandydat do TV religijnej, ale nie spełnił wymogów czy coś.

Heh a ciekawe czy nowa stacja Telewizja Niezależna będzie się pchać na multipleks.

Ją bym wolał, tak szczerze mówiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Radio Maryja podało nieoficjalną informacją, iż TV Trwam nie dostanie miejsca na cyfrowym multipleksie. Ma powstać nowy kanał o charakterze społeczno-religijnym i to on ma znaleźć się na cyfrowym multipleksie, a nie TV Trwam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie słucham, tylko czytam. :) Można wejść na ich stronę i przeczytać pełną informację. W sumie to mogłem podać link. ;)

 

I tak będzie, Zakład?

Nie, bo nie mam szczęścia do hazardu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym taki optymista, tam pisze że nawet w kręgach kościelnych władze szukają judaszów. A z ludźmi Kościoła to Rydzyk jakieś kontakty ma i coś może wie. Tym niemniej - zabiegać o coś a to osiągnąć to dwie różne sprawy i w tym należy pokładać nadzieję (niewielką).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Patrząc na to realnie, to na tę chwilę nie zanosi się, aby TV Trwam miała jakiegokolwiek rywala, jeśli chodzi o gwarancję miejsce na cyfrowym multipleksie dla stacji o charakterze społeczno-religijnym, ale... Nie oznacza to, że brak kontrkandydatów dla TV Trwam jest tożsamy z gwarancją miejsca dla tej stacji, bo najpierw trzeba przejść weryfikację finansową i przede wszystkim przedstawić pełną dokumentacją, a wiadomo, że z tym Fundacja Lux Veritatis ma problem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nasz Dziennik i Radio Maryja dalej prowadzą propagandę jakoby KRRiT miała przygotować niecny plan, który ma na celu nieprzyznanie TV Trwam miejsca na cyfrowym multipleksie. Według tych mediów miejsce, które powinna dostać TV Trwam, ma dostać inna stacja, która jest częścią tego niecnego planu - najczęściej w tym kontekście Radio Maryja i Nasz Dziennik wymieniają internetową Boską TV. :)

http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/19364,krrit-zablokuje-miejsce-dla-telewizji-trwam.html

 

Do tego poseł z prawej strony polskiej sceny politycznej obawia się przeakcentowania "z programu religijno-społecznego na społeczno-religijny", a także zapisu "audycje poświęcone tematyce religijnej będą propagowały tolerancję i treści ekumeniczne oraz działania w duchu dialogu międzyreligijnego". :)

http://www.radiomaryja.pl/informacje/parlamentarny-zespol-o-dzialaniach-krrit/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz Dziennik i Radio Maryja dalej prowadzą propagandę jakoby KRRiT miała przygotować niecny plan, który ma na celu nieprzyznanie TV Trwam miejsca na cyfrowym multipleksie. Według tych mediów miejsce, które powinna dostać TV Trwam, ma dostać inna stacja, która jest częścią tego niecnego planu - najczęściej w tym kontekście Radio Maryja i Nasz Dziennik wymieniają internetową Boską TV. :)

http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/19364,krrit-zablokuje-miejsce-dla-telewizji-trwam.html

 

Do tego poseł z prawej strony polskiej sceny politycznej obawia się przeakcentowania "z programu religijno-społecznego na społeczno-religijny", a także zapisu "audycje poświęcone tematyce religijnej będą propagowały tolerancję i treści ekumeniczne oraz działania w duchu dialogu międzyreligijnego". :)

http://www.radiomaryja.pl/informacje/parlamentarny-zespol-o-dzialaniach-krrit/

 

Już zwracałem na forum uwagę na kontrowersyjność zapisu "audycje poświęcone tematyce religijnej będą propagowały tolerancję i treści ekumeniczne oraz działania w duchu dialogu międzyreligijnego" i sposobu jego egzekwowania.

KRRiT "ubiera " wszystko w ładne słowa, prowokując w ten sposób do formułowania takich a nie innych spostrzeżeń

 

A kolega Wiking mógłby w końcu napisać oficjalnie, że nie jest zwolennikiem obecności TV TRWAM w DVB-T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Już zwracałem na forum uwagę na kontrowersyjność zapisu

Ale co tuj jest kontrowersyjnego? :)

 

A kolega Wiking mógłby w końcu napisać oficjalnie, że nie jest zwolennikiem obecności TV TRWAM w DVB-T

Dlaczego miałbym tak napisać? :D Ale w sumie. Oczywiście, że nie jestem zwolennikiem obecności TV Trwam na cyfrowym multipleksie. Mi nie zależy na tym, aby TV Trwam trafiła do Naziemnej Telewizji Cyfrowej, bo jak wcześniej pisałem, oferta TV Trwam nie jest dla mnie atrakcyjna. :) Tak samo jak, np. nie zależało mi na tym, aby w wyniku rozstrzygnięcia poprzedniego konkursu na multipleks trafiło Tele 5, CTV, ITV i jeszcze parę innych stacji. Gdyby ode mnie zależała oferta pierwszego multipleksu to umieściłbym w nim głównie kanały sportowe. ;)

Oczywiście, gdyby TV Trwam trafiła do pierwszego multipleksu to nie planuję protestów i demonstracji, chyba że miejsca to otrzymałaby w wyniku złamania prawa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...