Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To tu można nazywać Rydzyka oszustem i to przez tzw. MODweterana? Myślałem, że tu jednak trochę wyższy poziom niż na media2. :(

No bo wiesz Karol, przykładów na oszustwa również innych mediów można sypać jak z rękawa, pełno tego w sieci i zapewniam że są one większe niż podawanie błędnych stawek opłat za koncesje.

A fakt pozostaje faktem, stawki znacznie podniesiono, widełki się rozjechały, a co najgorsze będę ustalane wg widzimisię urzędnika, co jest sytuacją rodzącą patologie. W imię walki z Rydzykiem dostaną w skórę wszyscy, a zwłaszcza mniejsze stacje, giganci jak zwykle u nas górą.

Jednym słowem - znaj proporcje mocium panie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech dostanie. Tylko żeby TV Trwam miała fundusze na opłatę koncesji, emisji, itp. Obawiam się, że będzie z tym problem i lekiem na całe zło będzie kolejna pożyczka od Redemptorystów. :)

Bardzo prawdopodobne jest, że po wejściu na multipleks, bez możliwości finansowych, TV Trwam upadnie. Niestety, ale do tej pory nikt o tym nie pomyślał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On i tak koncesje będzie miał

A założymy się że nie ? :wink:

Co do funduszy, czy widzieliście tych demonstrantów 29 września? Oni wcale nie wyglądali na biedne [beep]rowe babcie, a jest ich mrowie, może się złożą? Pewnie już by zrobili ściepę, tylko to nic nie da, Dworak powie że i tak za mało :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beep]rowe babcie

Słyszałem o [beep]rowych beretach, ale o babciach to jeszcze nie. :lol2: Nie wiem tylko dlaczego [beep]rową babcię utożsamiasz z biedą. Raczej jest odwrotnie, czy [beep]rowa, czy nie[beep]rowa babcia, zazwyczaj ma olbrzymich gabarytów zaskórniak. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słuchajcie, z tego co pamiętam to KRRiT podawała, że nie może ujawnić niektórych informacji związanych z nieprzyznaniem koncesji TVTrwam ponieważ są chronione prawem (że jeśli przedsiębiorca nie wyrazi zgody na odtajnienie to odtajnić nie można). Czy coś się zmieniło i te informacje zostały odtajnione? Bo w sumie to one są bardzo ważne, bez nich nie ma sensu informacja KRRiT z jakiego powodu nie została przyznana koncesja. Nie chodzi mi o to co ktoś tam kiedyś mówił, tylko o oficjalne dokumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zostały odtajnione, ale decyzja w sprawie zagospodarowania pierwszego multipleksu została opublikowana (informacje na temat finansów Fundacji nie zostały opublikowane). :)

 

No właśnie o to mi chodziło, tylko jak te informacje są utajnione to my sobie możemy gdybać do końca życia, czy KRRiT miała podstawy do nieprzyznania koncesji TVTrwam i żadne protesty i wypowiedzi polityków tu nic nie pomogą. Przecież TVTrwam mogłaby tylko zyskać na odtajnieniu tych informacji i dziwi mnie, że tego nie zrobią.

 

Tak przy okazji, to nie wiem czy się orientowaliście, ale pojęcie ludzi protestujących za TVTrwam w DVB-T o technologi cyfrowej (a nawet odróżnieniu tv satelitarnej od naziemnej) jest znikome. I tu pojawia się kolejne pytanie, na ile Ci ludzie mają świadomość za czym protestują, a na ile wierzą w to co usłyszą w tv czy od polityków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież TVTrwam mogłaby tylko zyskać na odtajnieniu tych informacji i dziwi mnie, że tego nie zrobią.

Wręcz przeciwnie, bo byłyby dowody (dla szarych widzów) na to, że Fundacja Lux Veritatis zestawiając swoje (utajnione) i innych (nieutajnione) nadawców dane finansowe robi to w sposób wybiórczy i świadomie błędny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z tego wynika, że to nie KRRiT, a "Nasz Dziennik" łamie prawo, ignorując póki co (chyba, że coś się zmieniło w tym zakresie) prośby o wydrukowanie sprostowania.

 

Ustawa o prawie prasowym

 

Art. 31a. 1. Na wniosek zainteresowanej osoby fizycznej, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej niebędącej osobą prawną, redaktor naczelny właściwego dziennika lub czasopisma jest obowiązany opublikować bezpłatnie rzeczowe i odnoszące się do faktów sprostowanie nieścisłej lub nieprawdziwej wiadomości zawartej w materiale prasowym.

 

(...)

 

Art. 32. 1. Redaktor naczelny ma obowiązek opublikować sprostowanie:

 

1) w elektronicznej formie dziennika lub czasopisma, w której zamieszczono materiał prasowy będący przedmiotem sprostowania — w terminie 3 dni roboczych od dnia otrzymania sprostowania,

 

2) w dzienniku — w najbliższym przygotowywanym do druku numerze, a w przypadku braku możliwości technicznych w numerze następnym, nie później jednak niż w terminie 7 dni od dnia otrzymania sprostowania. (...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi tylko o to, aby Nasz Dziennik pisał prawdę i o nic więcej. :) Każdy może popełnić błąd, ale widać, że Nasz Dziennik z premedytacją wprowadza czytelników w błąd, bo nie prostuje swoich błędnych artykułów na temat opłat koncesyjnych dla TV Trwam, a wręcz przeciwnie - pisze kolejne kłamliwe artykuły. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he tylko że Nasz Dziennik podaje ile zapłaciłaby Trwam (lub mogłaby zapłacić) gdyby dostała koncesję naziemną, a Dworak uparcie "prostuje", że przecież płacą tylko 10 tysięcy bo mają koncesję satelitarną. :lol2: Coś tak jak Radio Erewań. I kto tu naprawdę manipuluje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi tylko o to, aby Nasz Dziennik pisał prawdę i o nic więcej. :) Każdy może popełnić błąd, ale widać, że Nasz Dziennik z premedytacją wprowadza czytelników w błąd, bo nie prostuje swoich błędnych artykułów na temat opłat koncesyjnych dla TV Trwam, a wręcz przeciwnie - pisze kolejne kłamliwe artykuły. :)

Szkoda,że z takim zaangażowaniem nie tropisz kłamstw głoszonych przez inne media :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie media piętnuję jeśli przedstawiają błędne informacje na temat naziemnej telewizji i innych kwestii ściśle z nią związanych. :) Tylko, że między Naszym Dziennikiem, a inny mediami jest subtelna różnica, a mianowicie inne media popełniają błędy w wyniku ignorancji, a Nasz Dziennik w wyniku premedytacji. :D A dla mnie, w tej sytuacji, gorsza jest premedytacja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...