Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jakby TV TRWAM pokazała mecze reprezentacji i dodatkowo skoki narciarskie, to jeśli nie zmieni się ich sytuacja prawna odnośnie wniosku o miejsce na multipleksie to raczej i marsze nie pomogą. Może czasami warto się zastanowić i przyjąć, że jednak może faktycznie mieli błędy we wniosku, które to ich wyeliminowały z walki o miejsce.

Niestety do wielu to nie dociera. :) Ale wygląda to właśnie tak, jak to przedstawiłeś czyli problem leży po stronie TV Trwam i Fundacji Lux Veritatis, a nie po stronie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. :)

 

Dzięki o. Rydzykowi że TV Trwam będzie prawdopodobnie transmitować mecz Polska - Anglia, zrobił się szum na ten temat i TVP znalazła się pod scianą

Szum zrobił się już dawno. Jeżeli dobrze pamiętam to jakiś tydzień przed meczem Czarnogóra-Polska. Nie dopisujmy TV Trwam zasług, na które nie zasłużyła.

 

Oczywiście,że nie mogę konkurować z TRWAM ,bo .. nie mam telewizji i nie mam pieniędzy takich

Jeżeli chodzi o pieniądze to możesz konkurować z TV Trwam, bo ta telewizja generuje straty. Tak, więc jeśli Twój bilans wynosi zero bądź więcej to jesteś bogatszy od TV Trwam.

a jednocześnie bardzo MOCNY argument w ewentualnych rozmowach, co do znalezienia miejsca dla "Tv Trwam" na "Hot Birdzie"

Wystarczy, że wyłożą odpowiednie pieniądze i miejsce na HotBirdzie się znajdzie.

no i ma się rozumieć w walce o miejsce w "DVB-T".

W tym przypadku też to nic nie da, bo jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety do wielu to nie dociera. Ale wygląda to właśnie tak, jak to przedstawiłeś czyli problem leży po stronie TV Trwam i Fundacji Lux Veritatis, a nie po stronie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Tak naprawdę nie wiemy po czyjej stronie jest problem. Poznałeś czynniki jakimi kierowała się rada przy wyborze kanałów do DVB-T?

Jeżeli chodzi o pieniądze to możesz konkurować z TV Trwam, bo ta telewizja generuje straty. Tak, więc jeśli Twój bilans wynosi zero bądź więcej to jesteś bogatszy od TV Trwam.

:lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład po to, żeby zdobyć zasięg w Polsce? Pojawienie się FTA na HB daje natychmiastowy dostęp do około 5 mln gospodarstw domowych posiadających platformy satelitarne. Ten milion euro, którym chcą sfinansować leśnych dziadków z PZPN, starczyłby na kilka lat nadawania. Tylko jakoś Trwam nie chce się tu pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pieniądze to możesz konkurować z TV Trwam, bo ta telewizja generuje straty.

 

Weź przestań kłamać. FLV kończy każdy rok z nadwyżką.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale wspomniałem o TV Trwam, a nie o Fundacji Lux Veritatis. :) TV Trwam generuje straty, tzn. przychody są mniejsze niż koszty utrzymania tej stacji czyli Fundacja nie zarabia na TV Trwam, nawet nie wychodzi na zero, a traci. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W jednej z galerii zdjęć(ostatnia) na radiomaryja.pl prawdopodobnie widziałem to nowe studio z którego mają być nadawane informacje

 

Załączam bezpośredni link do jednego ze zdjęć ukazujących to studio: http://www.radiomaryja.pl/wp-content/up ... 24x768.jpg

Tak, to wygląda mi na nowe studio do programu informacyjnego. Zastanawiają mnie te dwa krzesła - czyżby miałyby być duety prowadzących?

EDIT: Na tym (http://www.radiomaryja.pl/wp-content/up ... 24x768.jpg) zdjęciu widać też chyba krzesło z boku - w takim wypadku to może być nowe studio dla "Polskiego Punktu Widzenia". No nie wiem, okaże się za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak raz włączyłem na TV Trwam i nie było obrazu. Wszedłem do menu, żeby wyszukać kanał od nowa, bo pomyślałem, że może coś zmienili, ale nie pamiętałem częstotliwości, więc wróciłem do kanału, żeby sprawdzić, jaka to jest częstotliwość. Wtedy obraz wrócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

TV Trwam zagrożona! Czy TV Trwam w przyszłym roku przestanie istnieć?! :lol2:

http://www.naszdziennik.pl/wiara-kosciol-w-polsce/13542,radio-maryja-jest-zagrozone.html

A na poważnie to większych głupot dawno nie czytałem. :) Prawdopodobnie był to również Nasz Dziennik. ;)

 

I tutaj coś ze strony Urzędu Komunikacji Elektronicznej, który odniósł się do jednego ze wcześniejszych artykułów w Naszym Dzienniku. :D

http://www.uke.gov.pl/uke/index.jsp?place=Lead07&news_cat_id=168&news_id=8325&layout=2&page=text

 

Wniosek tego taki, że informacje przedstawiane w Naszym Dzienniku jednym uchem należy wpuścić, a drugim natychmiast wypuścić, aby głupoty się nie utrwaliły. :) Można walczyć o swoje, ale nie takimi metodami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media Ojca Rydzyka mimo chęci nadawania w DVB-T nadal nie rozumieją jej zalet. Nie bez powodu Polsat i TVN upychają tam swoje kanały tematyczne - w końcu za mniejsze pieniądze można emitować 2-3 programy jednego nadawcy, zamiast dotychczas jednego. To udogodnienie zarówno dla telewizji, jak i odbiorców. To samo było przecież z przejściem z satelitarnego analogu do DVB-S - m.in. Cyfrowy Polsat udowodniał ile kanałów mieści się na jednym transponderze. Gdybyśmy dalej klepali telewizję analogową na rynku dalej nadawałoby 3-4 programy komercyjne w języku polskim, mało tego w gorszej jakości obrazu, bo brakowałoby pieniędzy na inwestycje w technologie czy formaty programowe.

 

No cóż, nie dość, że wciska się ludziom ciemnotę w postaci "gróźb", że TV Trwam zniknie z rynku z powodu nieprzyznania koncesji w NTC, to w dodatku robi się obliczenia finansowe bez kalkulatora, chyba na brudno. Dziecko by to lepiej policzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa kanału tematycznego ostatnio ucichła, równie szybko jak chęć Trwam do inwestycji w sport. Widzę jednak, że wreszcie nikt nie ma wytłumaczenia dla redaktorów wyszkolonych w WSKSiM i wprowadzających czytelnika w błąd odnośnie procesu cyfryzacji w Polsce. Szkoda jednak, że część zaślepionych miłością do tego "uduchowionego" oszusta będzie dalej wychodzić na ulicę i płakać w imię wolności mediów w naszym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa wypowiedź Wojciecha Cejrowskiego o TV Trwam:

A w Polsce najczęściej wysłu[beep]emy opinii. Jakiś szczeniak z mikrofonem poucza mnie, starego dziada, jak ja mam rozumieć zjawiska, które przed chwilą miał mi pokazać, a nie pokazał tylko opowiedział – no to nie są w takim razie wiadomości, tylko to jest propaganda. Jedyną telewizją, która zachowuje standard amerykański - czyli konfrontuje dwie, trzy wypowiedzi tego samego człowieka i nie komentuje tego, tylko każe mi samemu zrozumieć, co to oznacza, że na przykład Donald mówił poprzednio tak a dzisiaj mówi [beep]… Jedyną telewizją, która to robi jest telewizja Trwam. Niedostępna w powszechnym obiegu… Ja ją oglądam w Ameryce przez komputer.

 

W pełni się z tym zgadzam. W polskiej tv (z wyjątkiem TV Trwam) za dużo jest propagandy zwanej opinią, a jak ktoś nie prowadzi propagandy to zaraz się go nie wiadomo jak krytykuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Trwam nie prowadzi propagandy? A spoty na temat cyfryzacji z ogromną ilością błędów i przekłamań to co to jest? Wypowiedzi prezesa Tadeusza Rydzyka na temat opłat za częstotliwości w kontekście TV Trwam, które również wprowadzają w błąd to co to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa wypowiedź Wojciecha Cejrowskiego o TV Trwam:
A w Polsce najczęściej wysłu[beep]emy opinii. Jakiś szczeniak z mikrofonem poucza mnie, starego dziada, jak ja mam rozumieć zjawiska, które przed chwilą miał mi pokazać, a nie pokazał tylko opowiedział – no to nie są w takim razie wiadomości, tylko to jest propaganda. Jedyną telewizją, która zachowuje standard amerykański - czyli konfrontuje dwie, trzy wypowiedzi tego samego człowieka i nie komentuje tego, tylko każe mi samemu zrozumieć, co to oznacza, że na przykład Donald mówił poprzednio tak a dzisiaj mówi [beep]… Jedyną telewizją, która to robi jest telewizja Trwam. Niedostępna w powszechnym obiegu… Ja ją oglądam w Ameryce przez komputer.

 

W pełni się z tym zgadzam. W polskiej tv (z wyjątkiem TV Trwam) za dużo jest propagandy zwanej opinią, a jak ktoś nie prowadzi propagandy to zaraz się go nie wiadomo jak krytykuje...

Trudno sie z tym zgodzić,ja w TV TRWAM widzę tylko jedną stronę. Tylko powiem,że jakoś rzeczywistość nas otaczającą prędzej znajduję tam niż w innych mediach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...