Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mówię o czasie zaraz po ogłoszeniu wyników konkursu. Gdyby ktoś zadziałał politycznie to TV Trwam spokojnie zmieściłaby się jako ósma stacja na pierwszym multipleksie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nikt tak nie broni np. Tele5, które też nie dostało koncesji?

Pomyśl dobrze, może sam na to wpadniesz :/

 

Bo ludzie z TV Trwam są zdania, że im się miejsce po prostu należy, co jest nieprawdą, bo im się nie należy.

Tele5 też się odwoływało od decyzji KRRiT, ale nie robiło takiego cyrku wokół siebie, jaki wytwarza TV Trwam. T5 z pewnością wystartuje do ew. konkursu na MUX-4.

Nie ludzie z Trwam tylko spora część narodu zamarzyła sobie mieć inną telewizję niż tylko rządowe. Po prostu tacy są bezczelni, że żądają wolności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ja sie tylko dziwie dlaczego Trwam zaczela protestowac w styczniu, a nie juz w kwietniu 2011

A ja dziwię się dlaczego w ogóle zaczęli protestować skoro nie spełnili wymogów finansowych, co potwierdził wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. :) Oczywiście nie musieli składać skargi i czekać na wyrok, gdyż doskonale wiedzieli, że sami sobie są winni, co potwierdza brak ich zgody na odtajnienie decyzji odmawiającej TV Trwam miejsca na cyfrowym multipleksie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doniesień prasowych wynika ,że TVN nie wystartuje w konkursie na miejsce w muxie więc kanału Religia TV nie będzie .KRRiTV zaznaczyła że NTC musi się znaleść jeden kanał religijny więc sprawa jest prosta ,chyba że TV Trwam dalej nie będzie klarowna w finansach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając przewrotność przeciwników, można spodziewać się każdej z ewentualności, nawet takiej, że ni stąd, ni zowąd pojawi się nowa stacja religijna (niekoniecznie katolicka), która będzie się pieczętować np. znakiem Pana Palikota. :)

 

Nie przekreślałbym też jeszcze szans Grupy TVN, bo apetyty mają pokaźne i jako argument, gotową stację do wstawienia na mux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie to okaże się po konkursie. :)

I jak okazuje się (dzięki koledze Poland) TV Trwam oraz religia.tv to nie jedyne stacje, które mają profil społeczno-religijny. :) Nie wiem czy ta stacja w ogóle nadaje (wygląda, że nie), ale od 15 marca 2011 roku koncesję posiada NEXT SACRUM HD. :D Dodam, że nadawca kanałów NEXT czyli Astro przeszedł weryfikację finansową. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo multipleks nie jest z gumy

 

najlepiej w ogóle jakby jedno miejsce zostało dla TVP1 HD i pozostałe dwa miejsca rozdysponowane w drodze konkursu

oczywiście mam nadzieję że nie będzie to TV TRWAM, gdyż ci "prawdziwi polacy" tylko dążą do rozbicia narodu, wszędzie węszą spisek i uważają się za lepszych od reszty społeczeństwa

 

w ogóle nie powinno być stacji religijnej związanej z tylko jednym wyznaniem, jak już to powinna być taka co traktuje równo wszystkie wyznania i nie zmusza do przejścia na daną wiarę,

zgodnie z konstytucją każdy ma prawo do swojego wyznania i nie wolno zmuszać ludzi do stania się "prawdziwymi polakami"

 

 

dlatego: NIE DLA TV TRWAM W NTC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdumiewająca wypowiedź. W jaki sposób TV TRWAM może mnie czy kogokolwiek zmusić do przejścia na katolicyzm?? To nie kraje muzułmańskie,gdzie jest to praktykowane pod groźbą utraty życia,zdrowia lub mienia. Skoro duża część społeczeństwa chce mieć TV TRWAM w NTC to niech ją ma. Nikt nikogo nie zmusi do oglądania, tak samo jak nikt mnie nie zmusi do oglądania TVN, TVN24 czy ATM Rozrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro przeszedł, to dlaczego nie dostał miejsca?

Nie wiesz? Kolego Twoje pytanie mnie zdumiało. Ale proszę bardzo, już Ci tłumaczę. :)

Są dwa etapy oceniające wniosek: pierwszy - pod kątem finansowym, drugi - pod kątem oferty. ASTRO z kanałem NEXT HD nie przeszło tego drugiego etapu, gdyż kanał zaoferowany prze tego nadawcę był kanałem o charakterze ogólnotematycznym, a takich stacji w Naziemnej Telewizji Cyfrowej było już kilka czyli na przykład TVP 1, TVN, Polsat, TV Puls. Na przykład Superstacja także przeszła weryfikację finansową, ale została odrzucona, gdyż miała zbyt duże powiązana z Polsatem oraz Polskimi Mediami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najgorsze jest to, że jest masa śmieci w DVB-T, a ludzie na śmierć i życie walczą, aby Trwam nie dostała tego jednego jedynego miejsca na multipleksie.

Najlepiej to włożyć tam Puls 3 albo ATM Rozrywka 2 i wtedy zamiast puszczam 5 odcinków Kiepskich dziennie będziemy mieli 10 odcinków dziennie.

I oglądajmy w kółko jak Ferdek na pytanie "Jak tam?" odpowiada "[beep]" - boki zrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym właśnie mówię. Mózgi co niektórym powypalało.

 

To jest [beep]two, że ktoś woli coś czego i tak nie będzie oglądał i nikt nie będzie oglądał od czegoś czego sam nie będzie oglądał, a pół Polski chce oglądać.

Niezrozumiała jest ta walka z Tv Trwam. Co niektórzy nie mają w tym żadnego interesu a walczą z pianą na ustach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...