Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

potrzebuje pomocy a nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na to czego szukam... Mianowicie, moja babcia chce posiadać TV Trwam i chciałbym to jej umożliwić, ale nie chce kupować zestawu od o. Dyrektora...

Czy mając zestaw i dekoder itp. rzeczy (Polsatu, Cyfry+, TV "n", albo coś innego) wykupując najniższy abonament będzie można oglądać Trwam?

Czy są inne sposoby żeby babcia oglądała Trwam, minimalizując przy tym koszta i nie kupując pakietu od Rydzyka?

instalacja i odbiór miała by być w okolicach Trzciannego woj. podlaskie.

 

Z góry dziękuję za pomoc, odpowiedź i wskazówki.

Pozdrawiam.

KK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz najtańszy zestaw do odbioru tego kanału. Jakiś tani dekoder + antena z konwerterem. Np. takie coś: http://www.hollex.pl/tani-zestaw/zestaw-kompletny/1292-cyfrowy-zestaw-z-antena-70cm-do-tv-trwam Do tego dokupić należy kabel, złączki i stojak do anteny. Wyjdzie Ci taniej niż "oryginalny zestaw", który kosztuje bodajże 355 zł. Montujesz, antenę ustawiasz na Astrę i gotowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
OK, Dzięki wielkie.

Ustawienie tego i montaż to jakaś duża filozofia?

Jakieś fachowe porady, wskazówki?

 

Jeszcze raz dzięki, myślałem że jutro będę musiał biegać po cyfrach i innych się dowiadywać. :)

Jeśli decydujesz się na odbiór tylko Astry to wystarczy Ci antena 60cm + konwerter singiel + dekoder FTA

 

lub

 

antena 80cm + konwerter singiel + konwerter singiel + zez + diseqc + dekoder np. TNK

 

lub :jupi:

 

umowa z Cyfrą+ na choćby pakiet START za 19zł. + dekoder Pace SD 100zł z aktywacją, lub dekoder Sagem HD 198zł + antena 80cm z konwerterem TWIN 98zł. + konwerter singiel + zez + diseqc

do dekodera Sagem HD na jeden miesiąc musisz włączyć HBO 27zł lub Canal+ 30zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz najtańszy zestaw do odbioru tego kanału. Jakiś tani dekoder + antena z konwerterem. Np. takie coś: http://www.hollex.pl/tani-zestaw/zestaw-kompletny/1292-cyfrowy-zestaw-z-antena-70cm-do-tv-trwam Do tego dokupić należy kabel, złączki i stojak do anteny. Wyjdzie Ci taniej niż "oryginalny zestaw", który kosztuje bodajże 355 zł. Montujesz, antenę ustawiasz na Astrę i gotowe :)

 

A to nie jest zestaw TNK lub n na kartę??

Nie będzie tego trzeba doładowywać zęby nie zablokowali karty?

Pytam bo nie wiem i chcę się dowiedzieć, także szukam czegoś takiego dla babuszki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W TV Trwam jakiś czas temu (dość niedawno) pojawił się program o myślistwu i łowiectwie - "Na tropie". Zauważyłem (właśnie na początku jednego z odcinków wspomnianego programu), że stacja oznaczenie o lokowaniu produktów emituje, nie tak jak inne, wyśrodkowane, ale jakoś tak bardziej na prawo. Nikt chyba tu nie wspomniał (chociaż każdy pewnie zauważył), ale TV Trwam, choć początkowo miała duże oznaczenia, z niewyciętymi cyframi, czy buźką, to po jakimś czasie wprowadziła mniejsze, z wyciętymi tymi elementami. Teraz to wygląda o wiele lepiej. Widzę, że programy stacji co jakiś czas zyskują nowe czołówki. Są bardzo fajne, dobrze wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla babci taki zestaw w sam raz a jak się jej spodoba to dokupisz np. kartę TNK SD tam masz kanał Religia TV :).

 

Zestaw najlepszy NIE TYLKO dla babuszki to połączenie Hot Bird 13E, Astra 19,2E do tego kupujesz kartę TNK SD aktywowaną na starych zasadach przed 1 kwietnia 2010 roku np. na allegro i oglądasz Religia.tv do 2016 roku za darmo!! do tego DVB-T i sprawa rozwiązana.... zerknij na: http://www.kmdm.pl/fta.php i http://www.kmdm.pl/ntc.php <-- te kanały może mieć babuszka całkowicie za friko, ja tak mam i na nic innego nie zamienię.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

"Nie działa mi dekoder telewizji Trwam."

Tzn. jeszcze rano odbierałem program, ale teraz pojawia się napis serwis niedostępny.

Oczywiście niezbyt wierze w to że zakodowali kanał, tylko coś sie albo skopało z softem (restart tunka nie pomógł), albo to chwilowo od nich.

Czy może ktoś sprawdzić czy działa ten kanał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dostępu do Astry, ale sprawdzałem kilka razy przekaz internetowy na stronie TV Trwam i w internecie Trwam nadaje cały czas normalnie.

Swoją drogą zastanawia mnie, dlaczego ojciec Rydzyk przez tyle lat nie zadbał o dostępność swojego kanału na Hot Birdzie, tylko związał się z Astrą. Na HB miałby więcej widzów w PL i za granicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie wyłączony, żeby tak zostało :). Na wieki wieków Amen :brawo:.

 

Ten kanał tak ci przeszkadza że musisz skoczyć przez niego z mostu ?????

Ten kanał jest super :brawo: , chodź wszędzie jest atakowany przez takie osoby które nie mają pojęcie o co w nim chodzi ,a w ich życiu jedynym marzeniem jest Mango HD w ostateczności Rodin HD ,bo dla takich osób nie liczy się treść kanału tylko ten napis HD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...