Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

@bogdan425, nie powiesz chyba, że rozciąganie materiałów w formacie 4:3 do 16:9, co powoduje karykaturalne wynaturzenia obrazu, również są zamierzone?

 

Toż artyści, którzy są przedstawiani w ten koszmarny sposób przez TV Trwam, powinni dochodzić swoich praw w sądzie za takie naruszanie ich wizerunku.

Widziałem ostatnio wideoklip "Eleni" wyświetlony w ten sposób i absolutnie uważam, że to co wyczynia TV Trwam z materiałami filmowymi, to zgroza !!!

 

Nie wiem, czy to płynie z niewiedzy, czy z innych ograniczeń, ale ktoś powinien im za to dać prztyczka w nos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

DX-erska ciekawostka - nie wiem od kiedy, ale przekazy dla TV Trwam z 23,5°E lecą teraz w DVB-S2 i MPEG-4 z dźwiękiem AAC - najwyraźniej zmodernizowano wóz (SNG-1, nie wiem, czy mają więcej). Aktualnie dosyły można obserwować z 12,553 GHz, pol. V, SR: 1666, FEC: 2/3 (DVB-S2/8PSK). Dziś przed 18 obserwowałem przygotowania do transmisji, zapewne do Spotkania Rodziny Radia Maryja w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie, które było na antenie od 18:00 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
DX-erska ciekawostka - nie wiem od kiedy, ale przekazy dla TV Trwam z 23,5°E lecą teraz w DVB-S2 i MPEG-4 z dźwiękiem AAC - najwyraźniej zmodernizowano wóz (SNG-1, nie wiem, czy mają więcej). Aktualnie dosyły można obserwować z 12,553 GHz, pol. V, SR: 1666, FEC: 2/3 (DVB-S2/8PSK). ...

Czy ten TP jest aktywny TYLKO okazjonalnie, jako że nie widnieje w wykazie np. kingofsat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle było narzekań, że do TV Trwam są rzekomo zapraszani tylko ludzie związani z PiS-em, a jak pojawiają się w "Rozmowach Niedokończonych" ludzie tacy jak wicepremier Piechociński, czy lider RN Winnicki to jest cisza. A pojawiają się, ostatnio coraz częściej. Można powiedzieć, że stacja wraca do korzeni, bo na początku nadawania byli zapraszani ludzie z róźnych środowisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to był? PSL to jest koalicjant (ale PO, więc nie wiem co ma PiS do tego). A RN to sympayzuje z PiS-em tak bardzo jak Korwin (tylko w umysłach niektórych dziennikarzy i widzów tv) ;). Przeraszam za tą poliykę na forum, ale to tylko tak gwoli wyjaśnienia. PS: TV Trwam też się niejako włączyła w akcję "70 sekund dla Powstania", tyle że w ich wykonaniu to się przedłżyło do niemal pół godziny - o 17 przerwali program (a zgodnie z EPG powinien wtedy wystartować pr. łowiecki "Na Tropie") i nadal nadają materiały związane z rocznicą, m.in. piosenki powstańcze, zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z raportu KRRiT wynika, że TV Trwam w kampani przed wyborami do PE o polityce w swoim programie informacyjnym praktycznie nie mówiła, a jak już to przede wszystkim o PO: http://parezja.pl/kim-najmocniej-mowily ... prawdzila/

No oczywiście, wcale nie trzeba chwalić swoich. Można nie zachwalać, nie popierać. Wystarczy przeciwników tylko mieszać z błotem. Polacy bardziej kupują narzekania na kogoś, opluwanie, niż ch[beep]e siebie, więc to jest skuteczniejsze. Przecież Goebbels wcale nie wymyślił hasła, że prawda powtarzana wielokrotnie w końcu trafia do ludzi. Wymyślił coś przeciwnego, bo to właśnie jest skuteczniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z raportu KRRiT wynika, że TV Trwam w kampani przed wyborami do PE o polityce w swoim programie informacyjnym praktycznie nie mówiła, a jak już to przede wszystkim o PO: http://parezja.pl/kim-najmocniej-mowily ... prawdzila/

No oczywiście, wcale nie trzeba chwalić swoich. Można nie zachwalać, nie popierać. Wystarczy przeciwników tylko mieszać z błotem. Polacy bardziej kupują narzekania na kogoś, opluwanie, niż ch[beep]e siebie, więc to jest skuteczniejsze. Przecież Goebbels wcale nie wymyślił hasła, że prawda powtarzana wielokrotnie w końcu trafia do ludzi. Wymyślił coś przeciwnego, bo to właśnie jest skuteczniejsze.

 

Móc można, ale póki co nie udowodniłeś, że akurat TV Trwam tak robi ;). Może jakiś swój raport przygotuj?

@rotaplus

 

Masz rację KRRiT zawsze była nieobiektywna, np. gdy jej prezesem był Marek Jurek to wszystkie skargi na Trwam czy Radio Maryja były z góry odrzucane. Ktoś w ogóle wierzy w obiektywność w polskiej rzeczywistości?

 

To TV Trwam wtedy istniało? Trochę mi to przypomina informację z "Faktów" TVN, kiedy oburzali się, że jak to PiS chce likwidować gimnazja, skoro je wprowadzał :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, chyba by mnie szybko wywalili, gdybym miał takie stanowisko (za nadmierną krytykę stacji - pisałem tu już m.in. o tym, że promocja m.in. emitowanych filmów u nich leży, nie rozumiem też kwesii reklam i badania oglądalności, dlaczego ją tak olewają, itd.) :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak to jest, jak "biedak" kupuje ekskluzywny samochód. Nie myśli, że nie spłaci rat, bo w razie co to powie, że go państwo prześladuje. Sądzę, że będzie teraz kampania na rzecz zwolnienia z jakichkolwiek opłat za MUX jedynej religijnej i czysto polskiej telewizji. Po siłowym wywalczeniu koncesji, myślę że walka o zwolnienia z opłat za MUX jest do wygrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...