Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@bat:

Zamiast gadać o manipulacji i osądzać mnie, to przedstaw jakieś dane , które dowiodą że się mylę. :P Bo póki co, to sam manipulujesz rzeczywistością. TV Trwam to jest stacja niszowa. Tylko stacje rozrywkowe i filmowe notują duże (milionowe) skoki oglądalności. A nie religijne.

 

Nielsen bada wszystkie grupy wiekowe i kanały. Szczególnie na potrzeby KRRiT. Dopiero później wyszczególnia dla konkretnych odbiorców wyniki.

 

Zawiść to czuć od ciebie, szczególnie w stosunku do mojej osoby. Bardzo nie podoba ci się, moje krytyczne zdanie. Ja chcę tylko, żeby ta stacja nie opowiadała kłamstw o milionowej oglądalności. Bo wszystkie fakty dowodzą, że trudno im dobić nawet do pół miliona. Widownia zapewne im trochę od tamtego czasu skoczyła - nie przeczę. Ale na pewno nie do miliona, tylko góra 100 tys. - moim zdaniem. Zobaczymy jak to się zmieni w następnym takim raporcie KRRiT.

 

I dlaczego stawiasz się w roli obrońcy uciśnionych? Żal ci ich? To tylko stacja. Nic się nie stanie, jak sobie ludzie na nią ponarzekają.

 

Rydzyk datki zbiera ZAWSZE. Obecnie trwa intensywna promocja tzw. 1%. Te pieniadze moga być odpisane na oświatową fundację Nasza Przyszłość , a nie TV Trwam. Rydzyk zbiera także datki na budowę kościoła. Zbiera apelami, nie przymusem.

Przymusem zbiera datki na funkcjonowanie np. TVP, Ten nadawca wyłudzał też kasę od naiwnych w konkursach SMS(to było w porządku?) , w końcu sporą kasę kosi za reklamy rządowe. Tu szukajcie swych pieniędzy.

To nie do końca tak - nie chodzi o przymus, tylko bezprawie. Dyskusja o TVP i abonamencie jest w osobnym wątku. Prawda, że TV Trwam nie ma statusu fundacji i nie może zbierać od ludzi pieniędzy. Działa na takich samych zasadach jak np. Polsat. Jednakże, właściciel TV Trwam wykorzystuje to że jest kapłanem i ma jednocześnie fundację. Cytuję dyrektora:

Prosimy bardzo o dalszą systematyczną pomoc. Podniosła się ofiarność dla Telewizji Trwam, ale to nie pokrywa kosztów nawet za bycie na multipleksie.

Niewiele ludzi zdaje sobie sprawę, że nie ma prawa prosić o pieniądze na nadawanie dla TV Trwam - a przynajmniej ludzi w Polsce. Może prosić o pieniądze, dla fundacji, dla zakonu, a nawet dla radia. Ale nie dla kanału TV i jego funkcjonowania. KRRiT gdyby funkcjonowała normalnie, jak w innych krajach, to już dawno zabrałaby im koncesję i miejsce w multipleksie NTC. To jest niezgodne z prawem. Wyobrażasz sobie takie apele TVNu lub Polsatu (które również mają fundacje dobroczynne)? Negatywnym komentarzom nie byłoby końca, a pewnie KRRiT od razu zajęła by się nimi.

 

Druga sprawa: ogladalność. Jeśli popatrzymy na ramówkę to i tak ok. 1,5% udział w rynku to cud boski. Stacja lokuje się w 15. DVBT i to jasne, ze z upodobaniami Polaków (programy z plotami, włażeniem w cudze życie, i konkursami z smsowymi wyborami bohaterów) i bez zmiany ramówki (na poziomie tv osiedlowej) wyzej nie zajdzie. Jeśli porównamy wynik z 2% TVP Regionalna (tez bez przebojów) to widać jak na dłoni, że Rydzyk sobie radzi. Niżej Stopklatka czy Fokus. TvTrwam jest w wymiarze biznesowym szczególna.

Poprawka, w raporcie stoi dokładnie liczba 1,28% . :P Włazi w cudze życie akurat TV Trwam, bo to domena kapłanów - nieustanne pouczanie. Więc powinni się wpasować w ogólne trendy. :lol2: TVP Regionalna jest tak samo sztucznie utrzymywana, wbrew zapotrzebowaniom widowni. Fokus czy Stopklatka to nieznane wcześniej marki i nie mają takiego zasięgu. Zresztą tu nie chodzi o porównywanie, tylko o rzeczywiste podawane na antenie liczby. Według TV Trwam, mają oglądalność wielomilionową. Co jest absolutną nieprawdą. Może w całościowym ujęciu rocznym (ale w to wątpię).

 

Zawistnicy i manipulanci byli przecież wyrozumiali, że nadawca Religii TV ze względu na charakter programu NIE emitował reklam. Kanał był stale na minusie, wreszcie upadł. To normalne.

Ci sami ludzie wyją na forum o reklamy na Trwam...Rydzyk deklaruje, ze chce reklam, stawia warunek niewykonalny - musza być etyczne. Nikt takich nie produkuje (np. po Różańcu 10 minut w myjacymi się dziewczynami pasuje jak pięść do nosa) ...więc skończyło się na paru próbach i wsparciu reklamowym SKOK. Co zatem pozostaje : prośba o datki. DZIWNE?

Jest tylko taka pewność, ze jak nie zapłacisz Rydzykowi nic ci się nie stanie...jak nie zapłacisz publicznej ...odwiedzi cię komornik.

Słowem: mozna nie lubić Rydzyka, nie wspierać jego pomysłów, Nie można jednak nie zauważyć, ze biznesmenem jest obrotnym. Darowane pieniądze WIDAĆ.

Nadawca Religii TV nie tworzył radykalnej telewizji, więc tolerancja większa. ;)TV Trwam też jest stale na minusie, tylko że nadawca ma dochody z innej działalności. Dlatego to ciągnie - mówiłem o parciu do przodu, wbrew sytuacji ekonomicznej. TVN też mógł ciągnąć Religię TV przez wiele lat. Ale przy sprzedaży ten brak rentowności wyglądał źle.

 

Reklamy mogą nadawać w każdej chwili, ale nie chcą. Ale wątpię, że z powodów etycznych. Po prostu zdają sobie sprawę, że na tym wiele nie zarobią z powodu oglądalności. Oraz będą musieli ujawnić rzeczywiste liczby, które są daleko inne od tych podawanych. Także komercyjna działalność przez osoby duchowne jest niemile widziana. Mogą stracić trochę z wiernych wyznawców. To są dla mnie rzeczywiste i prawdopodobne powody, a nie te z szerzonej przez nadawcę propagandy. :P

 

Generalnie mówisz o dyrektorze TV Trwam jako biznesmenie, kiedy ci wygodnie. Dla mnie to przede wszystkim biznesmen, który znalazł sobie ciekawy sposób na brak kontroli. Ukrył się pod płaszczykiem duchowieństwa i dobroczynności.

 

Dziwne, bo w Polsce nie można zbierać pieniędzy od ludzi, na działalność prywatną. TV Trwam nie ma statusu fundacji, ani publicznego.

------------------------------------------------

Niektórzy muszą być sfrustrowani- od tylu lat głoszą upadek TV Trwam,a on trwa i trwa.. Tak samo jak wbrew logice funkcjonuje TV Republika, tygodniki konserwatywne. Naprawdę to niebywałe,że istnieją, bo prawo istnienia winny mieć tylko media lewicowe.. :lol2:

Ty to powiedziałeś. Ja mówię, że nie mają prawą funkcjonować radykałowie. Zarówno z lewej, jak i z prawej strony. Bo z tego wynikają tylko spory i małe wojenki. A w Polsce prawa strona niezwykle prezentuje radykalne poglądy. Dlatego o niej najczęściej piszę. Radykalna lewica praktycznie nie istnieje.

Ja zresztą nie głoszę upadku. Tylko, że to nisza. Może mieć problemy finansowe. Ale znając upór i chęć tych osób do bycia mainstreamem, nigdy nie dadzą sobie spokoju. Ślepa wiara w sukces i brak rozsądku. Dlatego będą trwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się czyta te twoje wywody tylko,że jak przychodzi do konkretów to pękasz tak jak w przypadku dyskusji o "Do Rzeczy".

Jednak do Rzeczy : potwierdziłeś tylko moje zdanie. To co prawicowe w Polsce uważasz za radykalne,a to należy piętnować i ba dążyć do wyeliminowania. A na czym polega ów radykalizm?? Zacznijmy od tego,że to pojęcie względne, czyli Ty bo wyznajesz dany zbiór jakiś wartości, przekonań światopoglądowych odmiennych od konserwatyzmu i rawicowości po prostu uznajesz tamte za radykalne. Ba wymagasz aby ludzie mający takie przekonania nie mogli ich głosisz bo nazywasz to pogardliwie moralizatorstwem. Na czym polega radykalizm TV Trwam: podejrzewam,że modły tak nie przeszkadzają co inne programy. Mnie tam nie przeszkadza: Kto chce to ogląda , kto nie to nie. Moim zdaniem otwartość polega na tym by się nie zamykać w kręgu jednych poglądów i nie wysłuchiwać innych racji, argumentów. Niektórzy z góry coś odrzucają bo to podało TVN24 czy media Rydzyka,,

Datki?? Dobrowolne, ja jestem liberałem i moim zdaniem z moimi pieniędzmi powinienem robić co chce.

 

Oglądalność- większość ludzi w DVB-t ogląda te kanały co dotychczas, przyzwyczajenia są dość silne, zwłaszcza wśród osób starszych co sam widzę na co dzień. Dwa - większość ludzi wPolsce naprawdę nie interesuje się polityką, to widać choćby po frekwencji w wyborach,a modlić się wolimy w tradycyjny sposób bez odbiornika TV.Więc dla mnie wyniki 1,28% czy ciut więcej są realne, choć wiadomo,że mogą być zaniżone przez niedoskonały system telemetrii,ale nie jest to nie są rażące różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O. Rydzyk stanął w obronie oskarżonego o pedofilię abp Józefa Wesołowskiego. „Był w dwóch krajach, w których bardzo mocno działają mafie narkotykowe. Występował przeciw. A może te mafie narkotykowe się zemściły i coś podstawiły?”

Radio Maryja do niedawna nie informowało o skandalu z udziałem polskich księży, do jakiego doszło na Dominikanie. Po raz pierwszy głos w sprawie abp Józefa Wesołowskiego zabrał w sobotę dyrektor stacji, o. Tadeusz Rydzyk.

 

http://www.fronda.pl/a/o-rydzyk-broni-oskarzonego-o-pedofilie-ksiedza-szlachetny-arcybiskup,30969.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie raportu KRRiT to wszystko pięknie, wręcz wspaniale by można rzec. Jedynie drobniutki szczególik: "W czasowej obecności na antenie odnotowano dominację kandydatów PiS-u, przede wszystkim za sprawą audycji TV Trwam, w których, jak informują autorzy, "próżno było szukać przedstawicieli innych partii aniżeli PiS, SP i RN"." To całkowicie dyskwalifikuje tę paratelewizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy muszą być sfrustrowani- od tylu lat głoszą upadek TV Trwam,a on trwa i trwa.. Tak samo jak wbrew logice funkcjonuje TV Republika, tygodniki konserwatywne. Naprawdę to niebywałe,że istnieją, bo prawo istnienia winny mieć tylko media lewicowe.. :lol2:

A zauważyłeś może, jak bardzo zmienił się profil TV TRWAM od momentu wejścia na multiplex?

 

Czyżby o.Rydzyk poszedł na zgniły kompromis z KRRiT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzami TV Trwam i słuchaczami RM od zawsze są ludzie starsi. Praw natury nie da się oszukać i ludzie starsi umierają a stacje Rydzyka nie oferują nic młodszym pokoleniom by przyciągnąć nowych darczyńców.

 

To tylko stereotyp. A nawet jeżeli bliski prawdzie to polecam zajrzenie do danych demograficznych Polski. Starszych osób przybywa, społeczeństwo się starzeje.

 

Nic dziwnego, przewodniczący KRRiT ma zbieżne poglądy z nimi. Ta cała afera o multipleks to pic na wodę, żeby zdobyć więcej funduszy i wzbudzić zainteresowanie.

 

Ja nie zgadzam się z raportem. Te programy są stronnicze i pełno w nich teorii spiskowych. Jak jest poruszany jakiś temat obyczajowości, to moja ocena jest wysoce negatywna. A KRRiT powinna być bardziej obiektywnym organem. :P

 

Jak KRRiT publikuje raport pozytywny dla TV Trwam to nagle się okazuje, że przewodniczący to w ogóle ich lubi i nie jest obiektywny :D. No wybacz, ale jeżeli miałbym przyjmować za prawdę kilkuzdaniowe oszczercze wpisy internetowe, a nie skrupulatnie przygotowywane raporty rządowych organizacji, to by znaczyło, że coś jest ze mną nie tak. I to niezależnie od tego, kto rządzi, bo z tych dwóch, jednak jakikolwiek raport jest bardziej wiarygodny.

 

Mnóstwo. Np. że dzieci urodzone metodą in vitro nie różnią się niczym od tradycyjnego poczęcia. Że orientacja seksualna to nie choroba. Że wiele nowoczesnych aspektów życia, nie oznaczają upodlenia człowieka. Właściwie to mógłbym pisać i pisać. Ale nie chce się narażać moderatorom i wywoływać niepotrzebnej dyskusji.

 

Dzieci z in vitro różnią się m.in. wyższym ryzykiem występowania chorób genetycznych i to jest naukowo udowodnione. Choćby dziecko, za odmowę zabójstwa którego wyleciał z pracy prof. Chazan, było z in vitro. Nie wiem, jakie tezy były przedstawiane w TV Trwam, więc trudno mi się wypowiadać na ten temat, czy zostały obalone, czy nie. Nie słyszałem, żeby ktokolwiek z konserwatywnych katolików twierdził, że orientacja s. to choroba. Szczególnie w TV Trwam. Już bardziej, że homoseksualizm to choroba, ale w tym względzie nawet naukowcy na świecie nie są jeszcze zgodni, nie wszystko jest zbadane. Pomijam sławne głosowanie WHO, które od naciskiem lobby homoseksualnego przegłosowało, że homoseksualizm to nie choroba. Nie mam w zwyczaju przyjmować prawd tylko dlatego, że zostały przegłosowane. Wiele nowoczesnych aspektów, czy stylów życia oznacza upodlenie człowieka, np. konsumpcjonizm.

 

Odnośnie raportu KRRiT to wszystko pięknie, wręcz wspaniale by można rzec. Jedynie drobniutki szczególik: "W czasowej obecności na antenie odnotowano dominację kandydatów PiS-u, przede wszystkim za sprawą audycji TV Trwam, w których, jak informują autorzy, "próżno było szukać przedstawicieli innych partii aniżeli PiS, SP i RN"." To całkowicie dyskwalifikuje tę paratelewizję.

 

Na pewno politycy Prawicy Rzeczypospolitej też się pojawiają, sporadycznie z PSL. No to kto jeszcze został? Z lewicy to trudno i im i mi sobie wyobrazić ich w katolickiej tv, z PO nie chcą przychodzić, zostają jakieś marginalne partie, a przecież TV Trwam nie jest stacją tylko o polityce, żeby miała nie wiadomo ile osób z różnych mało znaczących środowisk jeszcze zapraszać. A jeszcze bardzo często do stacji są zapraszane osoby bezpartyjne, po prostu będące ekspertami w swojej dziedzinie, więc trudno byłoby oczekiwać, żeby zostały zastąpione np. politykami Samoobrony, czy Demokracji Bezpośredniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo @pavl6. Serce rośnie, że są mądrzy ludzie. Celnie wypunktowane.

"Zabójcza" logika jednego asa intelektu: starsi umierają... a ci młodsi chłopie, sie starzeją. I na ogół lecą do księdza do spowiedzi...

To, że Rydzyk wspiera linię najblizszą swegu pogladowi na świat to chyba normalne. W końcu to tv prywatna.

Przypomnę tylko, ze obóz władzy (po ustawie "antyzgromadzeniowej" szykuje ustawę przeciw "mowie nienawiści". Niedługo to władza ustali nam co jest mową poprawną, a co mowa nienawiści.Jak rozumiem pewien profesor z Łodzi będzie wyjatkiem w ustawie. Wtedy rydzykowa stacja bedzie rarytasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było tutaj o tym, ale piszą w wyborczej o oglądalności trwam

 

"Telewizja Trwam w listopadzie ubiegłego roku miała minutową oglądalność na poziomie 50 tys. osób, co oznacza 0,73 proc. udziału w rynku. Miesiąc później - 0,74. Informację o badaniu oglądalności za Nielsen Audience Measurement

Telewizja Trwam w rankingu Nielsena miała w listopadzie 17. miejsce w Polsce, a w grudniu - 20, na równi z TVP ABC. Lepsze wyniki ma np. TVP Rozrywka (0,98 proc.) czy Polo TV (0,8) a gorsze - TVN Style czy Stopklatka TV"

 

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,17708037,Nie ... z3WNzooq00

Innymi słowy 2 kanały z bajkami idą łeb w łeb :D

Pisza też o tych 10 milionach :D hahah

 

Mnie ciekawiloby ile mają w komercyjnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwróć tabelę i telewizja Trwam jak zawsze na czele. Na tym polegają informacje tej stacji w wielu aspektach codziennego życia. Zawsze, każdą sytuację można tak pokazać, że wyjdzie po ich myśli. Pytanie tylko, dlaczego tylu tu ludzi tego nie widzi - gorzej, nie chce świadomie widzieć i drugim chcą też taką nieprawdziwą wizję narzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwróć tabelę i telewizja Trwam jak zawsze na czele. Na tym polegają informacje tej stacji w wielu aspektach codziennego życia. Zawsze, każdą sytuację można tak pokazać, że wyjdzie po ich myśli. Pytanie tylko, dlaczego tylu tu ludzi tego nie widzi - gorzej, nie chce świadomie widzieć i drugim chcą też taką nieprawdziwą wizję narzucić.

To chyba jest filozofia którą będzie się chyba kierował O. Rydzyk w swojej propagandzie na antenie TV Trwam i Radia Maryja. Teraz przynajmniej znamy prawdę odnośnie oglądalności która nijak ma się do wielotysięcznej czy wręcz milionowej widowni o której to założyciel stacji wielokrotnie wspominał na antenie czy w czasie marszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Top 20 w DVB-T, trudno w nim nie być przy tylu stacjach :lol2::lol2::lol2:

 

Cytuję: "Telewizja Trwam w rankingu Nielsena miała w listopadzie 17. miejsce w Polsce, a w grudniu - 20". Chodzi o pozycję spośród wszystkich stacji, bo jako stacja z gorszym wynikiem jest wymieniana m.in. TVN Style, nieobecna naziemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Tadeusz Rydzyk zaprosił kandydatów na prezydenta na debatę, ciekawe czy się na nią zgodzą :D

Ryzykowne zagranie pana Rydzyka. Moze być tak, że Komorowski zmiażdży Dudę, a pranie mózgu tego nie naprawi. Ale może być też tak, że na takiej debacie Duda zyska. Tak czy inaczej, zaproszenie powinno być przyjęte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...